Blog

Uygun bir cilt bakım rutini her zaman yüzün yumuşak sabun veya temizleyici ile yıkanmasını ve daha sonra bir yüz fırçalama ile ovulmasını içerecektir. Bu, tüm ölü cilt hücrelerini ve ciltteki kirleri temizler. Bu iki adımlı süreç her zaman yapılabilir. Bir sonraki adım, kuruması için bir süre ciltte tutulabilen bir yüz paketi kullanmaktır. Bu harika yüz paketi, cildin parlaklığını ortaya çıkaran ve taze görünmesini sağlayan ürünlerle yapılır. Cilt tipinize göre belirli bir yüz paketi seçebilirsiniz..

Indulekha, en iyi malzemelerden ve kimyasal maddelerden arındırılmış bir Ayurvedik ürünü markasıdır. Sadece kadınlar için değil, erkekler için de yararlı olan cilt bakımı rutinleri için farklı ürünler üretiyorlar. Erkekler için Indulekha yüz paketi de kullanabilecekleri bir şeydir.

Hindistan'da En İyi Indulekha Yüz Paketi Ürünleri:

Hindistan'daki Induleka'nın yüz paketlerini bulalım.

Indulekha Akrot Yüz Paketi:

Indulekha Akrot Face Pack

Bu harika ürün, saf ceviz özlerinin iyiliğine sahiptir. Ürün, otantik olarak Ayurvedik olan doğal bir adalet yüz paketidir. Ürünün içindeki bileşenler, koyu lekeleri ve kırışıklıkları da tedavi edebilir. Bu, cildinize aradığınız parlaklık ve cilt rengini verir. Indulekha yüz paketi kullanımı tüm cilt tipleri için en iyisidir.

Malzemeler: Ceviz - Ceviz ve Omega 3 yağ asitlerinin antioksidan özelliği, cildi güçlendirmeye ve cildin erken yaşlanmasına engel olur..

  • Meyan kökü beyazlatma - UVB ışınlarının cilde zarar vermesini önlemeye yardımcı olur..
  • Kırmızı sandal ağacı - Bu sivilce ve güneş yanığı lekeleri ile birlikte savaşır.
  • Limon özleri - Bu koyu lekeleri aydınlatır ve cilt pigmentasyonunu kontrol eder..
  • Zerdeçal - Anti bakteriyel ve anti septik yapısı nedeniyle akne oluşumunu önler..
  • Hindistan cevizi sütü özü - Vitamin A ve C'nin yanı sıra kalsiyum ve demir içerir. Cildi pürüzsüz ve parlak bırakır..
  • Vetiver - Cildi nemlendirir ve kuru cilt koşullarında en iyisidir..

kullanın: Yüzü bir temizleyici ile yıkayın. Yağlı ciltler için domates suyunu / portakal suyunu, kuru ciltler için düzenli kuruyan bal / lor / gül suyu ve düzenli ciltler için normal su ile birlikte 1 yemek kaşığı ekleyin. Bunu karıştırın ve sonra yüze uygulayın ve 3 dakika bekletin. Temizlerken suyla masaj yapın ve yüz paketini yıkayın.

Fiyat:Yüz paketi Rs'de fiyatlandırılır. 75 gramlık bir paket için 198.

Daha fazla gör: Adil İçin En İyi Doğal Dhathri Yüz Paketleri

Indulekha Satapatri Cilt Bakım Kremi:

Indulekha Satapatri Skin Care Cream

Bu harika ürün, en iyi sonuçları almak için yüz paketi ile birlikte kullanılır. Bütün iyilik için safran ve gül çiçeği ile dolu doğal bir üründür. Bu koyu lekeleri hafifletir ve cildin esnek olmasını sağlar. Ayrıca göz çevresindeki koyu halkaları da kaldırabilirsiniz. Mükemmel bir gündelik cilt bakım kremi..

Malzemeler: Safran Gül çiçek yaprakları Meyan Kumkum

kullanın:Bu bitkisel tip ürün, tüm cilt tipleri için çok yararlıdır

Fiyat:Krem, Rs'de fiyatlandırılır. 50 gramlık bir paket için 198.

Daha fazla gör: Jolen Fairness Yüz Paketi Ürünleri

Indulekha Salatalık Yüz Yıkama:

Indulekha Cucumber Face Wash

Indulekha yüz yıkama cildinizi esnek tutmak için iyi olan salatalık yapılır. Cildinizin ph dengesi yüz yıkama ile korunur. Yıkamanın sakinleştirici etkileri size rahat bir his vermek için en iyisidir..

kullanın: En iyi sonuçlar için günde iki kez kullanabilirsiniz.

Fiyat: Ürün 50 gr..

Indulekha adalet yüz paketi, genç görünmenizi sağlayacak bazı harika ürünlere sahiptir. Bu eşyaların her biri size kendi evinizin rahatlığında tam bir yüz deneyimi yaşatır. Öyleyse devam edin ve kendinizi tüm cilt tipleri için uygun ve uygun olan bu doğal ürünlerden edinin.

Daha fazla gör: Ekstra adalet almak için sevinç yüz paketleri

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 + = 83