Blog

Royal Indulgence Lodhradi, cildi detoksifiye eden ve cildi onartan ayurvedik bir bitkisel ilaçtır. Pigmentasyon, akne, sivilce vb. Gibi cilt sorunlarının iyileşmesine yardımcı olur. Formül, bitkilerin eşsiz karışımını kullanır ve cildin korunmasına yardımcı olur. Lodhradi, Lodhra, dhanyaka ve vacha olmak üzere üç malzeme ile benzersiz bir şekilde harmanlanmıştır. Bu otlar kırışıklıkları, lekeleri ve akneleri azaltmaya yardımcı olur. Erken yaşlanmayı önler.

Hasarlı Cilt Onarımı İçin En İyi Lodhardi Yüz Paketi Ürünleri:

İşte Hindistan'da bulunan birkaç Lodhradi Face paketi aşağıda yer almaktadır.,

1. Lodhradi Cilt Onarım Yüz Paketi:

Lodhradi Skin Repair Face Pack

Antioksidanlar ve vitaminler açısından zengin olan ve kusursuz bir cilde sahip olan bitkilerin birleşimidir. C vitamini açısından zengin olan dhanyaka ve vacha içerir. Lodhra, dhanyaka ve vacha gibi üç bileşenin gizli bir bileşimi. Bunlar Himalaya ormanından seçilir ve bu ürün zalimdir ve% 100 vegan.it cildi tahriş etmez. Dhanyaka, hasantiseptik ve anti-bakteriyel özellikleri olan bir büzücüdür. Vacha kan dolaşımını artırır. Kirlilik nedeniyle tahrişleri iyileştirir. Derideki toksinleri gideren antioksidanlar da mevcuttur. Lekeleri temizlemeye yardımcı olur ve cildi çeşitli enfeksiyonlardan korur. Vacha kan akışını uyarır ve sağlıklı bir cilde sahip olmasına yardımcı olur. En iyi Lodhradi yüz paketi.

Bu Lodhradi Cilt onarım yüz maskesi kusursuz ciltler için% 100 organik ve Ayurveda güzellik çözümüdür. Cildi sıkılaştırmaya ve sıkılaştırmaya yardımcı olur. Hem yağlı hem de kuru cilt tipleri ile çalışır.

kullanın: Lodhradi yüz paketini sütle karıştırın ve kalın ve tutarlı bir macun elde edin. Taze yıkanmış bir yüzünde macunu yüzünde inme uygulayın ve kurumaya bırakın..

Fiyat: Bu 50g için Rs.1499 maliyeti.

2. Royal Indulgence Lodhradi Detoksifiye Yüz Maskesi:

Royal Indulgence Lodhradi Detoxifying Face Mask

Dhanyaka ve vacha bakımından zengin olan çeşitli şifalı otlar içerir. Ayurveda cildi temizleyen ve tamir eden yüz maskesi. Otlar, cildin sağlığını iyileştiren vitamin bakımından zengindir. Erken yaşlanmayı önler. Kusursuz bir cilt verir. Cildi detoksifiye eder. Gözeneklerdeki kirleri temizler. İdeal bir Lodhradi yüz maskesi. Hindistan'daki Lodhradi yüz paketi fiyatı diğer ayurveda yüz paketleri ile karşılaştırıldığında nominaldir. Bu Lodhradi detoksifiye edici yüz maskesi her cilt tipine uygundur. Kollajen kaybını kontrol etmeye yardımcı olur. Cildi tahliye etmenize ve zararlı güneş ışınlarından korunmanıza yardımcı olur. Lodhra kollajeni artırır ve cildi kaldırır. Yaşlanma karşıtı özellik açısından zengindir. Cildi detoksifiye eder. Bakteri ve mantarları cildin derin gözeneklerinden öldürür ve nazik yüzey pul pul dökülme yoluyla anında parlaklık verir. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır..

kullanın: Az miktarda yüz maskesini sütle karıştırın ve yüze düzgün bir şekilde uygulayın. Kurumasını bekleyin ve su ile temizleyin. Lodhradi ile tıbbi kök yararlıdır. Taşıyıcı yağ kullanın ve bir ila iki dakika masaj yapın. Cildin hafif ve yumuşak hissetmesini sağlar. Bu yüz paketini kullanmanın bir türü daha var. Akne ve sivilce ile cilt için, tıbbi bir bitkisel buhar deneyin. Sıcak suya lodhra yüz paketinin bir miktarını ekleyin ve yüzünüzü buharlayın. Kurumaya bırakın ve suyla yıkayın.

Fiyat: RS1499için 50g.

Cilt için bu ayurveda tedavisi çok popüler. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Bu Lodhardi yüz paketleri, kusursuz cildin korunmasına yardımcı olan dhanyaka, vacha ve lodhra bakımından zengindir. Cildinizi pigmentasyon, sivilceye vb. Karşı koruyarak iyileştirir. Bunlar Himalaya Dağları'ndan alınır. Kerala Vaidya soyundan geçirilen gizli bir bileşime sahiptir..

Daha fazla gör: Joy's Skin onarımı Face Pack Ürünleri

Görüntüler Kaynak: 1, 2.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 + = 76