Blog

Partiler her zaman eğlence ve heyecanla doludur. Kadınlar, geleneksel kıyafetlerini giyerek Hintli partilere katılmayı severler. Parti sarees Hindistan'da en çok satın alınan kadın giyim eşyalarından biridir ve aynı şeyi arıyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz. Bu yazıda, tüm zamanların en iyi görünen parti kıyafetlerinden bazılarını tartışıyoruz. Duyularınızı uyarırsanız, bu listede sizin için en iyi olanı bulabilirsin..

Son ve En İyi Görünümlü Parti Fotoğrafları ile Sarees Wear:

Resimlerle ilk 30 parti giyim sari aşağıdaki gibidir.

1. Lacivert Parti Saree Giymek:

Parti wear sarees

Bu muhtemelen tüm zamanların en iyi parti kıyafetlerinden biridir. Bu saree sporunun tasarımı çok çekici ve bu saree'yi oldukça güzel bir şekilde spor edebileceksiniz. Beyaz rengi kullanarak sınırlarda yapılan desen bu saree ile ilgili en iyi özelliklerden biridir. Saree'nin alt kısmı da beyaz renkle oldukça iyi bir şekilde dekore edilmiştir. Kısacası, bunun bir partide giymeyi düşünebileceğiniz en iyi sarelerden biri olduğu söylenebilir. Bu en iyi parti kıyafetlerinden biri..

2. Gri Ve Siyah Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Grey And Black Party Wear Saree 2

Eğer iyi bir partiye ihtiyaç duyarsanız, o zaman bu kişiye iyi bakın. Bu siyah sari tarafından sergilenen çekici desen o kadar etkileyici ki, fotoğraftaki kadına ne kadar iyi baktığını görmezden gelemezsiniz. Vücudunuzda bu saree olduğunda aynı veya daha iyi görünebilir. Saree'nin alt kısmında yapılan mavi renkli çalışma, bir parti kıyafeti için tamamen cazip olduğu söylenebilecek bir şeydir..

3. Geleneksel Hint Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Traditional Indian Party Wear Saree 3

Bir partide saree giymeyi ve geleneksel tasarımları spor yapmayı düşünüyorsanız, bu sizin için en iyilerinden biri olabilir. Bu saree tarafından pallu kısımda ve ön tarafta ve yanlarda spor yapılan harika desen, bir kadının son derece çekici bulacağı bir şey. Bunun üzerine, eğer bir sanat aşığı iseniz, o zaman sizin için en iyisi olduğu söylenebilir. Tasarımlar, sarees hakkında en az bilgiye sahip herkesin sergilenen güzelliği anlayacağı kadar çekici. Bu en iyi parti kıyafetlerinden biri..

4. Pembe Şifon Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Pink Chiffon Saree 4

Şifon malzeme sarees partilerde giyilecek en iyi olanlardan biri olarak öne çıkıyor. Kenar kısmında yapılan desen, yanlarda yapılan desenle birlikte, bu sariyi ilk etapta bu kadar çekici kılan bir şeydir. Tamamen çekici ve yepyeni bir şeye ihtiyacınız varsa, o zaman bu özel tasarımcının, bu kategoride en yeni tasarımı yapan kadınlar için en iyi parti kıyafeti olduğu söylenebilir. Bir açık renkli bluz bu tasarımcı sari ile el ele gider.

5. Kırmızı Noktalı Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Red Dotted Party Wear Saree 5

Eğer bir parti kıyafeti saree ihtiyacınız varsa o zaman bu bir yüzey üzerinde noktalı bir desen ile gelen oldukça güzel. Üzerinde yapılan büyük noktalı desen, bununla ilgili en iyi özelliklerden biridir ve bu sari düğünlerde ve diğer festival etkinliklerinde de taşıyabileceksiniz. Evet! Bir parti giymek saree olmanın yanı sıra, başka birçok amaç için de kullanılabilir. Renk kırmızı bu saree o kadar güzel bir şekilde sergilenir ki, spor yapmaktan çok mutlu olursunuz. Bu en iyi parti kıyafetlerinden biri..

6. Gri Parti Aşınma Trendy Saree:

Parti Wear Sarees-Grey Party Wear Trendy Saree 6

Bu günlerde parti kıyafetleri için çok sayıda moda tasarımı var. Bu fantastik olan, partilerdeki geleneksel etnik kıyafet tarzını spor yapmaya istekli olan tüm kadınlar için oldukça uygundur. Saree diğer durumlarda da takılabilir ve kuşkusuz, tüm kadınlar için en iyi gri renkli sareelerden biridir. Saree'nin sınırı, siyah bir temel üzerinde yapılan sanatsal gri renkli bir desen. Tamamen çekici bir şey arıyorsanız, o zaman sizin için doğru olan bu olabilir..

7. Açık Yeşil Tasarımcı Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Light Green Designer Saree 7

Bazı benzersiz sarees arıyorsanız, bu sizin tercihlerinize göre en iyi olanlardan biri olabilir. Bununla spor edilen yeşil renk, sadece görünüşleri çalıyor. Çiçek desenli bu modern tasarımcı saree'yi eski okullara bağlar ve bu nedenle Hintli sari tasarımcılarının sanatsal çalışmalarını ve yeteneklerini temsil eder. Bu sari ile spor yapmak için benzer renkte bir bluz mükemmel olacak.

8. Kırmızı Ve Mavi Tasarımcı Parti Saree Giymek:

Görüntüler ile Top 30 Güzel Parti Giyim Sarees | Hayatta Stilleri

İşte tüm zamanların harika bir parti kıyafeti. Kenarlarda bu sari tarafından sportifleştirilen çekici desen, bir saree tarafından sunulan en iyi ekranlardan biridir. Kırmızı bir bluz da bu saree ile oldukça iyi görünüyor ve tüm fantastik özellikleri için tüm zamanların en iyi görünümlü parti giyim tasarımcısı sarees biridir. Kadın vücutlarında bu saree ile kesinlikle büyüleyici görünüyor ve geleneksel Hintli kadın giyim güzellikleri spor yapmaya istekli orada tüm uzun boylu önsöz için en iyi sarees biri olduğu söylenebilir. Bu en iyi parti kıyafetlerinden biri..

9. Güzel Şifon Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Beautiful Chiffon Party Wear Saree 9

Bu, tüm zamanların en iyi görünen parti kıyafetlerinden biridir. Kenarların sınır kısmına yakın olan bu spor tarafından tasarlanan tasarım oldukça güzel ve bir kişi kesinlikle bu sareeyi oldukça ilginç bulacak. Gerçek bir sari tasarımcının işi ve üzerinde yapılan tüm müthiş sanatsal çalışmalar için tüm zamanların en iyi sare'lerinden biri olduğu iddia edilebilir..

10. Ağır İşlemeli Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Heavy Embroidered Party-wear Saree 10

İşte bu yüzyılın en güzel sare'lerinden biri. Çoğu kadına göre, daha önce böyle bir şey görmediler. Pallu kısımdaki müthiş nakış çalışmaları kadınların beklediği bir şey. Bunu bir etkinlikte veya bir partide spor yaptığınızda kesinlikle harika görüneceksiniz..

11. Ağır Kırmızı Şifon Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Heavy Red Chiffon Saree 11

İşte gününüzü daha iyi hale getirebilecek bir başka güzel şifon saree. Bu sporun yaptığı kırmızı renk, muhtemelen bu konuda en iyi şeylerden biri ve kadınlar bu gerçeği oldukça ilginç buluyor. Ayrıca her koşulda böyle güzel bir saree spor yapabileceksiniz. Bu en iyi parti kıyafetlerinden biri..

12. Altın Tasarımcı Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Golden Designer Saree 12

İşte tüm kadınlar için uygun olacak altın bir sari. Bu altın rengi, bu kadar etkileyici ve etkileyici bir görünüme sahip. Bu, Hintli bir bakış açısıyla, bir partide ellerinden gelenin en iyisini yapmaya istekli olan tüm kadınlar için uygun olacak. Diğer saree-severler de bu saree'yi oldukça güzel bulacak ve kesinlikle böyle güzel bir saree spor yapmak için hayran kalacaklardır. Renk oldukça parlak ve bu saree diğer bazı amaçlar için de kullanılabilir neden bu yüzden.

13. sanatsal derin mavi parti giyim sari:

Parti Wear Sarees-Artistic Deep Blue Saree 13

Bu her şey renkle ilgili. Bu kişinin sınır kısmının yakınında spor yaptığı sanatsal desen, tüm kadınların kendileri için uygun bulacağı bir şey. Bu kişinin palluya yakın ve aynı zamanda orta kısımda spor yaptığı şey, ilk etapta tüm kadınları etkileyen ve onları partilere taşımaya ikna eden bir şeydir..

14. Yarım Ve Yarım Pembe Ve Mavi Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Pink Beautiful Party Wear Saree 14

İşte bu kategoriye girenler için çıtayı kesinlikle yükselten bir parti kıyafeti saree. Saree, etkilemek ve her şeyden önce etkileyecek olan bir şeydir. Bu en iyi parti kıyafetlerinden biri..

15. Açık Pembe Allure Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Pink Party Allure 15

Bu basit bir tasarımcı bluz kadar iyi görünecek olan sarees biridir. Pallu noktalı desen, ona bakan herkesi etkileyecek bir şey. Tasarım o kadar modaya uygun ve benzersiz ki insanlar bu saree gözlerini kapalı tutamayacaklar.

16. Gran Mavi Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Gran Blue Party Wear Saree 16

Bu saree için, her şey taşıdığın şekle bağlı. Bu konuda yapılan harika desen o kadar şaşırtıcı ki tüm kadınlar dışarıda bu saree spor yapmaya istekli olacaklar. Bu en iyi parti kıyafetlerinden biri..

17. Siyah Parti Parlatıcı Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Black Party Shine 17

Partilerdeki siyah maddeler sınıfı temsil eder. Bu sizin için aynısını yapacağız. Bu özel saree yardımıyla, Hintli kadın kıyafetlerinin etnik tarafına bağlı kalabilirsiniz ve aynı zamanda oldukça şık ve şık görünüyorsunuz..

18. Renkli Son Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Colorful Latest Party Wear Saree 18

Son zamanlarda birçok yeni parti sari tasarımları piyasaya sürüldü. Ama bunun gibi bir şey yok. Üzerinde yapılan tasarım kendisi için konuşur ve bu sari kadınların tüm harika özellikleri için bunu partide giymeyi dört gözle bekliyor olacaklar..

19. Taraflar için Ağır Yeşil Çekici Saree:

Parti Wear Sarees-Heavy Green Alluring Saree For Parties 19

Bir partide güzel bir saree spor yapmak ister misiniz? Buna bir göz at. Bunu kendiniz için uygun bulabilirsiniz. Ancak, saree'nin alt kısmı farklı bir deseni gösterir ve bunun için bu saree muhteşem görünür. Bu saree renk kombinasyonu oldukça güzel ve orada çoğu kadın için uygun olacak.

20. Basit Güney Hint Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Simple South Indian Party Wear Sraee 20

İşte sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak iyi görünümlü bir parti kıyafeti. Bunun bedeni üzerinde yapılan çekici desen çok etkileyici ve çoğu kadın bu muhteşem görünümüne hayran kalacak. Bu en iyi parti kıyafetlerinden biri..

21. Siyah Ve Gri Tasarımcı Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Black And Gray Designer Saree 21

Bu saree, dışarıdaki bütün kadınların kendileri için uygun bulacağı bir şey. Partilerinde giymek tamamen havalı olacak ve Hint kıyafetlerinin bu kadar güzel bir biçimi için takdir edileceksiniz. Bu en iyi parti kıyafetlerinden biri..

22. Etnik Siyah Trendy Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Ethnic Black Trendy Party-Wear Saree 22

Bu, tüm zamanların en iyi parti aşkı sarees biri olduğu söylenebilir. Kadınların oldukça etkileyici bulduğu bu sari renginin şaşırtıcı rengi, tüm görünümleri çalacak ve bir kadını son derece ilginç görünecek hale getirecek. Kenarlarda yapılan pıtırtı oldukça ilginç ve sizin için uygun olacak..

23. Derin Pembe Ve Turuncu Tasarımcı Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Deep Pink And Orange Designer Saree 23

İşte orada tüm saree-severlerin spor yapmak isteyeceği harika bir tasarımcı saree. Bu, sınırlarda yapılan çekici bir desenle gelir ve bu da öncelikle ilginç görünmesini sağlar. Bu en iyi parti kıyafetlerinden biri..

24. Mavi Tasarımcı Parti Giyim Modeli Saree:

Parti Wear Sarees-Blue Designer Party Wear Model Saree 24

Bu saree, bir kadının gerçek bir modele benzemesi anlamına gelir. Bunu etkili bir şekilde spor yapıyorsanız kesinlikle bir şöhrete benzeyeceksiniz. Bu en iyi parti kıyafetlerinden biri..

Daha fazla gör: Düğün İçin Saree Tasarım

25. Tasarımcı Anarkali Partisi Saree Giymek:

Görüntüler ile Top 30 Güzel Parti Giyim Sarees | Hayatta Stilleri

Burada etkileyici bir parti kıyafeti var. Üzerinde yapılan harika desen, bu kadar ilginç görünmesini sağlıyor. Tamamen çekici bir şey arıyorsanız, bu sizin için doğru şeyler olduğu söylenebilir.

26. Çok Renkli Parti Aşınma Saree Net Malzeme Saree:

Görüntüler ile Top 30 Güzel Parti Giyim Sarees | Hayatta Stilleri

İşte net malzeme kapalı güzel bir saree ve renk de bu oldukça çekici. Bu en iyi parti kıyafetlerinden biri..

Daha fazla gör: Net Saree Tasarımları

27. Pembe Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Pink Party-Wear Saree For Designer Blouses 27

Bu saree partilerde giyilmek istenmiş gibi görünüyor. Bir tasarımcı bluz ile son derece güzel görünecek. Bu en iyi parti kıyafetlerinden biri..

28. Büyüleyici Pembe Hint Tasarımcı Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Charming Pink Indian Designer Party Wear Saree 28

Bu sari Hintli bir tasarımcı tarafından tasarlandı ve partiler gibi durumlarda taşımak için tamamen uygun görünüyor. Bu en iyi parti kıyafetlerinden biri..

Daha fazla gör: Son Pattu Sarees Tasarımları

29. Şık Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Stylish Party Wear Saree For Full Neck Blouses 29

İşte orada tüm kadınlar için harika bir parti giyim sari. Bu saree yaka kısmında yapılan çekici çiçek desenleri bu saree hakkında en iyi şeylerden biridir. Bu en iyi parti kıyafetlerinden biri..

30. Pembe Ve Altın Parti Saree Giymek:

Parti Wear Sarees-Pink And Golden Party Wear Saree 30

İşte harika bir parti giymek saree renk pembe ve altın sınırları güzelce spor. Bu en iyi parti kıyafetlerinden biri..

Umarım yukarıdaki tüm parti kıyafetlerini resimleriyle birlikte beğenebilirsiniz. Saree tasarımlarını giyerek en iyi partinizi paylaşmaya davet ediyoruz.

Görüntüler Kaynak: 8.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 3