Blog

Kış geliyor! Vazelin dudak balsamını kullanmanın zamanı geldi mi? Cildimizdeki cildimiz, vücudumuzun en iyi tabakasıdır ve dolayısıyla her gün cilt bakımında en büyük özen gerektirir. Eğer cildiniz fazla kurumaya ve çatlamaya başlarsa, sizi huzursuz hissetmenize neden olabilir, ayrıca kanamaya yol açabilecek bir yöntemle soyulabilir. Vazelin vazelin jöle, nesillerimizin üzerinde dudaklarımıza bakmıştır. Burada sizin için fiyatları ile Hindistan'da mevcut olan en iyi vazelin dudak balsamları listelenmiştir. Şimdi insanların birçoğu, internette güzellikteki şeylerin çoğunu Hindistan'da satın alıyor. Bu vazelin dudak balzamlarını çevrimiçi olarak da duyabilirsiniz..

Hindistan'da En İyi Vazelin Dudak Balsamı Ürünleri Fiyatları:

Kuru Dudaklar için 1. Vazelin Dudak Terapi Gelişmiş Şifa:

Dudak Therapy Advanced

Bu ürünün ana amacı çatlamış dudakları korumaktır. Bu daha yüksek bir bileşimdir, bu nedenle en zor dudak koşullarına etkili bir şekilde yardımcı olur. Bu dudak balsamı nemli bölümdeki uzun süreli etki, en sert iklim koşullarında dudakları sağlıklı ve esnek tutar..

Fiyat: 70 INR için 10 g

Daha fazla gör: Dudak Balsamı Sebamed

2. Vazelin Petrol Jeli Aloe Vera Dudak Terapisi:

Aloe Vera Lip Therapy

Bu dudak terapisi serisinin alternatifi, kuru jeller ve daha az nemlendirilmiş dudaklar için ekstra bir güçlü cevaba kadar petrol jölesini kaldıran aloe vera ekstrelerinin inmesi sayesinde daha da yatıştırıcıdır. Pro vitaminleri A'nın yanı sıra E serbest radikallerin ve salatalıkların korunmasını sağlar..

Fiyatı: INR 160 için 20 g

3. Vazelin Dudak Bakımı Pembe Glow Çilek Frost:

Dudak Care Rosy Glow- Strawberry Frost

Bu daha az fiyatlı Vazelin dudak balsamı bu kakao çekirdeği ve mineral yağlardan yapılmış tereyağı ile kuvvetle temin edilen dudaklar için iyi bir renklendirilmiş balsam. Dudaklar için nane şekeri tazeliği tazelik hissi, dudak bakımında kızartılmış çilekli donma ile verilebilir. Çilek rengi, dudakların kırışıklıklarını gizleyebilen daha az renkli dudaklara çok benziyor..

Fiyat: INR 60 için 9 g

4. Vazelin Dudak Terapisi Kiraz Balsamı:

Dudak Therapy Cherry

Bu ürün nem ve beslenmede en büyük memnuniyetle milyonlarca dudaklara hizmet ediyor. Bu dudakları bir şeker temiz hissi ile bırakır lezzetli bir kiraz lezzet bir ipucu tarafından esansiyel eski moda bir petrol jöle. Saatlerce sürer, ayrıca tüm gece uygulamaları için idealdir..

Fiyatı: INR 150 için 10 g

Daha fazla gör: Pembe Dudak Balsamı

5. Vazelin Dudak Bakımı Sağlıklı Beyaz:

Dudak Care Healthy White

Gün boyu nemlendirici özellikte olduğu için tanınıyor, ayrıca güneşten gelen UV ışınları ile cildin, SPF'den yoksun olmasına rağmen, bir savunma. Dudak balsamı, 4 saate eşit olarak yeniden uygulamadan yoksun kalmaktadır, ayrıca artı ve çatlamış dudaklar için bir avantajdır; dudak bakımı için son derece cep karşılama masrafları.

Fiyat: 60 INR için 10 g

6. Vazelin Dudak Bakımı Toplam Nem Balsamı:

Dudak Care Total Moisture

Adından da anlaşılacağı üzere, bu dudak balsamı tümüyle nemlendirme ile ilgilidir. Yeniden uygulamaya gerek duymaksızın dudaklarınızı en iyi şekilde nemlendirmenizi sağlar. Bu yüzden biraz ipeksi, aynı zamanda dokuyu artı dudaklarınızın doğal rengini de kaldırıyor. Maliyet onu son derece kullanışlı bir çatlamış dudak kurtarma makinesi yapar.

Fiyat: INR 35 için 10 g

7. Vazelin Orijinal Dudak Terapisi:

orijinal Lip Therapy

Bu vazelin ve belki de en yaygın olarak kullanılan varyanttan müthiş temel dudak bakımıdır. Çatlamış dudaklar için artı bir avantajdır, sonuçlarında deneyimlidir. Vazelin olarak adlandırdığımız temelde saf petrol jölesidir. Yukarıdaki zamanlar çatlamış artı kuru dudaklara neredeyse tüm güvenilir cevaptır..

Fiyat: INR 109 için 7 g

Daha fazla gör: Oriflame Güzellik Dudak Balsamı

8. Pembe Dudaklar İçin Vazelin Pembe Dudak Terapisi:

pembe Lip Therapy

Bu balsam açık bir pembemsi renk tonu ile tam gün maruz kalmak için dudakları nemlendirir. Çok iyi bir üstelik uyarıcı kokusu sayesinde bile yapışkan değildir. Pek çok kullanıcı, çok pahalı olan sıradan markalı favorilerinden çok sayıda kullanıcının şarj etmesini sağlamaktır. Hafif bir pembe tonu ile birlikte Badem Yağı ile zenginleştirilmiştir. Bundan sonra nemlendirilmiş pembe dudaklar istiyorsanız, bu en güvenli bahistir..

Fiyat: INR 109 için 7 g

9. Vazelin Dudak Terapisi Kakao Yağı (Rs. 109):

Dudak Therapy Cocoa Butter

Bu dudak balsamı, Shea tohumu ve kakao çekirdeği, dudakların nemini kilitlemek için yararlı olan petrol jeli ve vitamin E vitamini ile yapılan tereyağının birleşimidir. Bu nemlendirici balsam yumuşatıcı özellikler içerir, ayrıca serbest radikallerin bakımını sağlar. Defne. Çok lezzetli değil, üstelik son derece parlak olmadığı için doğru kapsama almak için biraz sürtünme gerektirir. Ayrıca alerjiler için yatay olan hassas ciltler tarafından dudaklar için çalışacaktır.

Fiyat: INR 109 için 7 g

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 2