Blog

Ofis, işin yapıldığı ve işin çoğaldığı yerdir. Bir ofiste çalışma ortamı, insanların maksimum verimlilikle çalışması için çok rahat ve dağınık olmalıdır. Ofis mobilyası iş istasyonu, masalar, sandalyeler, kanepeler vb. İçin özen gösterilecek pek çok şeye sahiptir. Kanepeler, ofis odalarının kabinleri, konferans salonları, bekleme alanları, resepsiyon vb..

Modern ve Güzel Ofis Kanepe Tasarımları Kataloğu:

En iyi 9 ofis kanepe tasarımlarına bakmamız gerek..

1. Bekleme Alanı Kanepe:

ofis sofa designs

Bu bekleme alanı veya resepsiyon alanı için mükemmel bir güzel deri ofis kanepe fikirleri. Siyah renkteki bu kanepe ofis dekorunu güçlendirir ve resepsiyonda genel izlenim veren hoş bir atmosfer sunar..

2. Tasarımcı Ofis Kanepe Tasarımı:

tasarımcı Office Sofa

Bu güzel bej ten rengi döşemeli kanepe, konferans odası tartışmaları veya meslektaşları ile ofiste rahat bir toplantı için idealdir. Bu ofis için harika görünüyor, ancak ofisler için minimal bir görünüm..

3. Modern Ofis için Kanepe:

Kanepe for Modern Office

Bu güzel bir koyu mavi modern görünümlü ofis kanepe. Bu, ofis dekoruna uygun geometrik şekillerde kenarlarla güzeldir. Beyaz oturma düzenine sahip mavi renk kombinasyonu ofis iç mekanları için harika görünüyor. Bu ofis kanepe tasarımları için en iyi fikir.

4. Düşük Oturma Ofis Kanepe:

Düşük Seating Office Sofa

Renkler her zaman cazibeye katkıda bulunur ve odadaki ve ofisteki dekoru iyileştirir. Bu mandalina renkli kumaş koltuk, krom ayakları ile bağımsız ve oturma ve arka alanda büyük köpük ile geliyor. Bu ofis veya hatta mola alanında karşılama alanında harika görünüyor. Bu kanepede tarz çarpıcı.

5. koparma ofis kanepe:

Kaçmak Office Sofa

Herkes ofiste işten aramalı. Bu renkli osmanlı üsluplu kanepeler, dedikoduları yakalamak, sohbet etmek ve çay içmeniz için gerekli mola zamanı için mükemmeldir..

6. Ev Ofisi Kanepe:

Kanepe for a Home Office

Ev ofisine sahip olan veya evden iş yapan insanlar, evdeki ofis alanlarında bu zarif koltuk setini kullanabilirler. Bu peluş deri koltuk, bir ofis alanının dekorunu geliştirir. Deri kanepe, bir evde bile güzel bir ofis hissi verir. Ev dekoruyla da iyi uyum sağlar.

7. İki Oturmalı Kabin Kanepe:

İki seated Cabin Sofa

Bu bir ofiste yöneticilerin kabini için ideal bir kanepe. Bu, çalışanlarla yapılan görüşmeler veya görüşmeler için iki kişilik bir oturumdur. Renk, bir kabin için harikadır ve beyaz kanepe, kabin veya odaya yerleştirildiğinde ferahtır. Yüksek arka tasarım gerçekten harika görünüyor.

8. Ofis Koltuğu:

Ofis Couch

Bu harika bir tarz ve oturma ile tek kişilik Osmanlı tarzı siyah deri koltuk kanepe. Bu iş zor bir günün ardından dinlenmek içindir. Sadece kanepede oturun ve tekrar canlanmak için rahatlayın.

9. Kafeterya için Ofis Kanepe:

Ofis Sofa for Cafeteria

Cafe veya kafeterya, çalışanların işlerinden aradıkları ve bir süre rahatladıkları yerdir. Kafeteryadaki bu sarı ve fuşya renkli kanepeler, öğle yemeği, çay, kahve vb..

Kanepeler şık görünmektedir ve sadece evde değil ofislerde de dinlenmek için mükemmel mobilyalardır. Kanepeler, bekleme salonunun yanı sıra konferans salonları veya yönetim kabinleri ofis dekorunun bir parçasını oluşturur. Ofisteki stratejik konumlarda iyi konumlandırılmış ve yapılandırılmış bazı büyük kanepeler ofisin görünümünü ve hissini arttırıyor.

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 − = 51