Blog

Bagaj çantaları, seyahat ederken kişisel eşyalarınızı tutabileceğiniz bavul veya sandıklar şeklindeki çantalardır. Bagaj çantası çeşitli şekillerde, boyutlarda ve renklerde bulunur ve kendi seçiminize ve ihtiyaçlarınıza göre birini seçebilirsiniz. Bagaj, tüm eşyalarınızı tek bir yerde saklamanıza ve sorunsuz bir yolculuk yapmanızı sağlar. Şık ve şık çantalar taşınan kişinin görünüşünü ve kişiliğini değiştirir.

En iyi Hand Luggage Travel Bags in Different Sizes and Colors

Bagaj için küçük ve büyük çantalar:

Erkekler ve kadınlar için en iyi 25 tip Bagaj çantası tasarımına göz atalım:

1. Tasarımcı Kabin Bagaj Çantası:

tasarımcı Luggage Bag -1

Artık insanlar tasarımcılar tarafından tasarlanan ve en ince malzemelerden yapılmış olarak tasarlanan bavul çantalarını talep ediyorlar. Bagaj çantası düzgün ve pürüzsüz bir köşeye sahip ve açık ve koyu kahverenginin renk kombinasyonu bakmak harika. Torbanın etrafındaki altın fermuar, çantaya daha şık bir görünüm katıyor ve seyahat ederken taşımanın kolaylaşmasını sağlayan uzatılabilir saplı yuvarlanmalara sahip..

2. Tekerlekler ile Kıvılcım Beyaz Bagaj Çantaları:

kıvılcım white Luggage Bag -2

Beyaz renkli herhangi bir şey çekici ve hoş görünüyor. Aynısı, taşırken çok etkileyici görünen bu cızırdayan beyaz bavul çantayla da gider. Çantanın köşesi güzel siyah lekelere sahip ve çanta daha sansasyonel görünüyor. Çanta, bagajı dik bir konumda çekmenize olanak tanıyan üstte uzatılabilir tutamaklara sahiptir. Bagaj, gittiğiniz her yere taşımak ve çekmek için daha kolay hale gelir.

3. Kızlar için Şık Bavul Tipi Bagaj Çantaları:

Şık Suitcase Type Luggage Bags for Girls -3

Çanta, bavul deseninde tasarlanmıştır ve her köşede çok düzgün ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Çantada, çanta üzerine basılmış güzel bir kelebek var ve bu sayede genç kızların taşınması için idealdir. Torbayı saklamak için içeride ve şık gri renk tutamakları ve poşeti düzgün bir şekilde çekmek için makaralı tekerlekler bulunmaktadır..

4. Arabası Kumaş Bagaj Çantası:

Kumaş Luggage Bag -4

Günümüzde kumaş çantalar çok fazla talep görüyor ve hem erkekler hem de kadınlar tarafından ağırlık olarak çok hafif olarak değerlendiriliyor ve her yere kolayca taşınabiliyor ve aynı zamanda bakımı da çok kolay. Bagaj çantası, büyükten küçüğe kadar çeşitli boyutlarda bulunur ve iyi bir iç alana ve paketleme için uygun olan dış ceplere sahiptir. Torba, çekmeceyi çekmek ve seyahatleri kolay ve sorunsuz bir hale getirmek için makaralı tekerleklere ve güçlü modaya sahip kulplara sahiptir.

5. su geçirmez bagaj çantası:

Su geçirmez Luggage Bag -5

Çantanıza su veya herhangi bir meyve suyu dökülürse seyahat ederken, çantanızı herhangi bir hasardan koruyacağınız için endişelenmeyin. Adından da anlaşılacağı gibi, bagaj torbası sudan etkilenmeyen malzemeden yapılmıştır, su geçirmez . Çantada, bagajı ve ön cebi de saklayabileceğiniz geniş bir kabin var. Kulp için çanta, katlanabilen ve haznenin içine yerleştirilebilen ayrı bir kabine sahiptir..

6. Toz Geçirmez Bagaj Koruması:

Toz geçirmez Luggage Proof -6

Toz geçirmez taşıma çantası, poşet üzerinde, torbaların üzerine konduğunda tozun torbaya yerleşmesine izin vermeyecek bir plastik örtü içerdiğini ve böylece çantanızın düzenli ve düzenli görünmesini sağlar. Bu tür bir torba, tozun toplanmasına izin vermediği için bakımı kolay olduğundan çok kullanışlıdır. Çanta çeşitli desen ve desenlerde mevcuttur ve seçime ve rahatlığa göre birini seçebilirsiniz..

7. Gençler için Çarpıcı Turuncu ve Mavi Bagaj Çantası.

Çarpıcı Orange and Blue Luggage Bag for Teenagers -7

İşte gençler için mükemmel bir çanta geliyor, çünkü bu çantalar çarpıcı görünüyor ve taşındıklarında serin bir görünüm veriyor. Öyleyse kenarlarındaki mavi yamalı bu tür turuncu, taşırken akıllı bir görünüm verir..

8. büyük boyutu Paris şehir bagaj çantaları:

Paris City Luggage Bag -8

Torbanın üstünde Paris şehri var, böylece çantaya özel bir görünüm veriyor. Çantalar çeşitli renk ve ebatlarda mevcuttur ve birini seyahat planlarınıza göre seçebilirsiniz. Çanta çanta çekerek rahat saplı makaralı tekerlek var.

9. Tekerlekler ile Gökkuşağı Bagaj Çantası:

Gökkuşağı Luggage Bag with Wheels -9

Bazı kızlar renkli olan bir bagaj çantasına sahip olmayı severler, bu yüzden bir gökkuşağından daha renkli ne olabilir? Farklı boyutlarda ve şekillerde mevcuttur ve ihtiyacınıza göre birini seçebilirsiniz. Çanta küçük boyutludur ve küçük bir yolculuk planlıyorsanız etkilidir. Bu çantalar basit görünmekle birlikte şık ve şık görünmeniz için herhangi bir yere taşındığında zarif görünmektedir..

10. Sert Yüzeyli Bagaj Çantası:

Zor Surface Luggage Bag -10

Uzun bir yolculuk için seyahat ediyorsanız, bu tip bagaj çantaları idealdir. Torbalar, yumuşak malzeme poşetlerinden farklı olarak suya, yırtılmaya ve aşınmaya karşı dayanıklı olduğu için oldukça dayanıklıdır. Bu tip torbaların, alt kısmında bir t tekerleği taşıdığından taşınması ve taşınması çok kolaydır. Çanta, seyahat etmek için gerekli olan eşya ve eşyaları saklamak için yeterli alana sahiptir.

Daha fazla gör: Erkekler için spor çantaları

11. Kızlar için Pembe Bagaj Çantaları:

Pembe Luggage Bag for Girls -11

Günümüzde genç kızlar, seyahat ederken farklı tipte bir bagaj çantasına sahip olmayı tercih ediyor. Bu pembe çanta çeşitleri, göze çekici ve göze hitap eden göz alıcıları için idealdir. Çantada şık baskılar kabartmalı ve çantalar birçok farklı renklerde de mevcuttur..

12. Saf Deri Bagaj Çantası:

Saf Leather Luggage Bag -12

Deri çantalar çok rahatça kullanılırlar ve kolayca idare edilebilirler ve bakım gerektirmezler. Deri çanta şık ve kraliyet görünümüne sahip ve çanta her yerinde düzgün ve pürüzsüz bir görünüme sahip. Merkezdeki metalik kaplama mandalı, çantaya sansasyonel bir görünüm kazandırır. Torba, depolama için yeterli alana sahiptir ve bir seyahat planlıyorsanız, çantayı taşımak için iyi bir seçimdir..

13. Hafif Seyahat Bavul Çantaları:

ışık Weight Luggage Bag -13

Bu çanta çok hafif malzemeden üretilmiştir ve hafif bagaj çantası olarak adlandırılır ve genellikle polyester malzemeden yapılır. Çanta, bagajı ve üstte küçük cepleri saklamak için yeterli alana sahiptir. Torbayı bir yerden diğerine taşımayı kolaylaştıran akıllı ayarlanabilir tutma kolları ve tekerlekleri vardır..

14. Çeltik Tekerlek Bagaj Çantası:    

çeltik Luggage Bag -14

Bu tip torbalar boyut olarak küçüktür ancak taşınmaları çok rahattır. Torba, tüm köşelerden doldurulur ve böylece eşyaların korunması sağlanır. Çantada, dizüstü bilgisayarınızı da tutabileceğiniz küçük bir bölme var. Çantalar çeşitli boyutlarda ve renklerde mevcuttur ve seçiminize göre birini seçebilirsiniz.

15. Haftasonu Şeritleri Küçük Bagaj Çantası:

Hafta sonu Strips Luggage Bag -15

Bazı kadınlar ya da kızlar, iş amaçlı ya da bir eğlence gezisi için kısa bir hafta sonu gezisi için seyahat etmelidir. Sonra bu ince renkli şeritler bagaj çantası onlar için mükemmel. Torbanın, saklama için yeterli bölmesi vardır ve torbayı çekmek için uzun genişletilebilir tutamak vardır..

Daha fazla gör: En İyi Makyaj Çantaları

16. Genç Kızlar için Baskılı Bagaj Çantaları:

kalp Luggage Bag for Young Girls -16

Genç kızlar, bakmak için farklı ve şık olan çantalarını tercih eder ve onları başkalarından özel kılmaya çalışır. Yani, bu tür dijital baskı kalp şeklinde bavul çanta onlar için idealdir. Çanta taşırken çok etkileyici görünüyor ve çanta çekerken şık gümüş kulpları var..

17. Deride Yüksek Kaliteli Oval Şekil Bagaj Çantaları:

Yüksek quality Oval Shape Luggage Bag -17

Çanta çok bölmeli ve oval şeklinde tasarlanmıştır. Çanta, yüksek kaliteli suni deriden yapılmış ve taşındığında çok şık görünüyor. Cep telefonunuzu tutabileceğiniz yerlerde bile yan ceplere ve dizüstü bilgisayarlarda muhafaza edilebilen yastıklı bir odaya sahiptir. Çanta çekerken yüksek kaliteli yuvarlanma tekerlekleri ve modaya uygun çanta.

18. En İyi El Bavul Çantaları:

El Luggage bags -18

İsminden de anlaşılacağı gibi bu el bagajı elle taşınmaktadır. Doğada küçük ve çok hafif malzemelerden yapılmıştır. Çantada, eşyalarınızı tutabilmeniz ve birbirine kenetlenmiş amaçlarla güçlü fermuarların bulunabilmesi için birden fazla dolap bulunmaktadır. Ellerinizi incitmeden kolayca taşınabilmesi için güçlü yastıklı tutamaklara sahiptir..

19. Çocuklar için Bagaj Çantaları:

luggae Bag for Kids -19

Çocuklar en sevdikleri oyuncakların resmini yansıtan bagaj çantasını taşımayı severler. Bu çocuklar bagaj çantaları hafif malzeme ile tasarlanmıştır ve güvenlik için ana bölmede sıkıştırma kayışları vardır. Çantalar farklı şekil ve ebatlarda mevcuttur ve çocuklar diledikleri gibi seçebilir ve onlar tarafından taşınırken çok farklı ve sevimli görünebilir..

20. 16 inç Geniş Bagaj Çantası:

16 inch Broad Luggage Bag -20

Çanta boyutu 16 inç ve normal bagaj çantasından farklı olarak daha geniş bir şekle sahip. Çanta, ihtiyaç duyulduğunda genişleme özelliğine sahiptir. Bu isim etiketine sahiptir, böylece seyahat ederken çantaların başka bir çantayla karıştırılmamasını sağlar. Çanta çok şık ve akıllı taşınır ve çanta taşımak daha kolay hale düz tekerlekler ve geniş sapa sahip.

Daha fazla gör: Kabin Bavul Çantaları

21. Kolay Taşıma Küçük Bavul Çantaları:

Küçük Luggage Bag -21

Bu tip bagaj çantaları, taşınması için çok uygundur ve küçük birkaç gün seyahat ettiğiniz için mükemmeldir. Torbanın emniyet kemeri vardır, böylece çanta içindeki şeyler sağlamdır ve hareket halindeyken hareket etmez. Altta bir tutamağa ve döner tekerlere sahiptir, böylece taşımayı daha kolay hale getirir.

22. Uzun Seyahat için Genişletilebilir Bagaj Çantaları:

Genişletilebilir Luggage bag -22

Adından da anlaşılacağı gibi çanta ihtiyaçlarınız ve gereksinimlerinize göre genişletilebilir, ihtiyacınıza göre torbanın boyutunu ayarlayabilirsiniz. Torbanın, saklama için öndeki cepleri olan yeterince geniş bölmeleri var. Kahverengi ve siyah renk kombinasyonu, seyahat sırasında taşırken çantaların harika görünmesini sağlar.

23. Kızlar için Markalı Bagaj Çantaları:

Markalı Luggage Bags for girls -23

Bazı kızlar bilinçli ve bavul çantalarının markalı olmasına bile çok seviniyorlar. Bu nedenle, bu tür markalı bavul çantalar, birçok büyük markanın kızlar veya kadınlar için el çantaları oluşturması nedeniyle onlar için mükemmeldir. Markalı bagaj çantaları, yüksek kaliteli olduğu için gözlere çok çekici görünüyor ve bagaj çantalarının tasarımı ve şekli akıllara durgunluk veren başka bir şey bırakmıyor. Kalabalıkta çarpıcı ve farklı görünmenizi sağlar.

24. Sevimli Çita Baskı Bagaj Bavul:

Sevimli Cheetah Print Luggage Suitcase -24

İşte çok şık ve şık görünümlü bir çanta geliyor. Torba çita baskısı var ve taşındığında çok güzel görünüyor. Çantada şık ve pürüzsüz tekerlekler bulunur ve bagajı dik konuma getirmenize olanak tanıyan, üstte uzatılabilen kulplar bulunur. Bagaj, gittiğiniz her yere taşımak ve çekmek için daha kolay hale gelir. Bu çantalar çeşitli ebat ve şekillerde mevcuttur ve kullanımınıza ve seyahat planlarınıza göre birini seçebilirsiniz..

25. Pembe Yama iş Bagaj Çantası:

Pembe Patch work Luggage Bag -25

İşte çok şık ve akıllı görünümlü bir bagaj çantası geliyor. Çantada çanta üzerinde yama tasarımı var ve renk kombinasyonu harika görünüyor. Bu kilitleme için güçlü bir fermuarlı ve çanta kenarındaki küçük asmaların çanta şık ve şık görünmesini sağlar. Torba, iki çarkı ve torbayı kolayca çekmeye yardımcı olan güçlü tutamaklara sahiptir..

Bir seyahat için planlama yapın, ardından seyahatinize göre bir bagaj çantası alın, böylece seyahat ederken güçlük çekmeyin. Bagaj çantanız, yolculuğunuza uygun olmalı ve herhangi bir şeyin yanlış gitme korkusu olmadan istediğiniz yere kolayca taşınabilmelidir. Bagaj çantaları geniş çeşitlilikte ve çeşitte mevcuttur. İhtiyaçlarınıza uygun, dayanıklı ve çantalarınızda ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip olanı seçmelisiniz..

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 , 25.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + = 23