Blog

El sanatları fikirleri hem yetişkinlerin hem de çocukların evlerinde en şaşırtıcı çıktıyı elde etmek için deneyebilecekleri birçok türde. Renkli kağıtlar, artık dekoratif kumaşlar, dekoratif şeritler, iplikler ve bizim için kullanılmayan bazı çöpler gibi farklı malzemelerden yararlanabiliriz..

Contents

En İyi ve Kolay Yapılabilecek Farklı Zanaat Fikirleri:

Aşağıda muhteşem ve muhteşem el sanatları yaratmak için kullanabileceğimiz en iyi 50 el sanatları fikri bulunmaktadır.,

1. yeniden tuna kutular zanaat fikirler:

yeniden kullanılan Tuna Cans Craft Ideas

Bu kullanılmış Tuna balık kutularını kullanarak güne çöp atmadan hazine başlayın. Çöp kutusuna koymak yerine, bu teneke kutulardaki bağlantılarda gösterildiği gibi harika bir mumluk sanatçısına dönüştürebiliriz. Basit bir zanaat fikri olduğu için herkes bunu deneyebilir. Onları herhangi bir vesileyle veya herhangi bir özel işlevde de kullanabilirsiniz..

2. Paris El Sanatları Fikirlerinin Alçı:

Alçı of Paris Craft Ideas

Parisli Alçı, sadece ev veya inşaat onarımı için değil, aynı zamanda güzel ve şık bir ev dekorasyonu için de kullanılır. Evet, yukarıdaki resimde görüldüğü gibi, Paris'in Plaster'i üzerine yerleştirilebilecek güzel bir yaprak izi hakkında yeni bir fikir ortaya çıkarabiliriz..

3. Dergi Çay Coaster Craft Fikirler:

dergi Tea Coaster Craft Ideas

Bu dergileri çöp poşetlerine koymadan kullanışlı Çay bardaklarına dönüştürmek için fikirlerinizin hayal gücünü geliştirin. Bağlantı, kullanılan dergilerinizden çay bardaklarının kolay zanaat fikrini parçalamak için adım adım bir prosedürü gösterir. Konuklarınız sık sık evinize geldiyse bu el sanatları her zaman temeldir..

4. Eski Kitap Kağıtları El Sanatları Fikirleri:

Eski Book Papers Craft Ideas

Bu şimdiye kadar düşünülen kullanılmış eski kitaplardan gelişen en basit ve kolay zanaatlardan biri olabilir. Eski kullanılmış kullanılmış kitaplarınızdan yapılmış en egzotik olan bu kağıt çiçekleri denemekten çekinmeyin. Eğer kağıtları kaydetmek istiyorsanız ve el sanatları hakkında bir fikriniz varsa, o zaman kağıt çiçekler yapmak iyi bir fikir olacaktır ve bu zanaatı sevgili birine veya arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz. Bu her zaman iyi bir gösteriş olacak.

5. Kaşık El Sanatları Fikirlerini Kullanın ve atın:

kullanım and Throw Spoons Craft Ideas

Kullandığınız plastik kaşık ve çatalları asla atmayın, bir kez temizleyin ve saklayın. Sayılarla arttığında, bu şeyleri resimde gösterildiği gibi muazzam ve gösterişli bir zanaat haline getirebilirsiniz. Farklı ve yararlı bir şey yapmak istiyorsanız, bu zanaat fikrini deneyin ve mümkün olan en kısa sürede bitirin.

6. Çikolata ve Şarap Şişesi Zanaat Fikirleri:

Çikolata and Wine Bottle Craft Ideas

Burada bir çöp değil ya da bir şey değil, ama hem çikolata hem de şarap şişesi şık bir şekilde kullanılıyor. Adım adım prosedürü kendiniz denemek ve böylece sevdiklerinizi bu basit zanaata hediye ederek heyecanlandırmaktır. Cadburys'u da kullanabilir ve bu tür zanaat hediyelerini doğumgünü çocuğuna hediye edebilirsiniz..

7. Boyalı Cam El Sanatları Fikirleri:

Boyalı Glass Craft Ideas

İşte çocuklar için en iyi şükran ve kolay zanaat tasarım fikirleri. Hayal edebileceğiniz herhangi bir tasarımın istenilen tonlarını kullanarak boyanabilen boyalı cam mumluk. Sarı renkli noktalar, cama akılda kalıcı bir görünüm kazandırır. Onları kullanabileceğiniz küçük fonksiyonlar ya da kocanızla birlikte mum ışığı ev yemeği için plan yapabilirsiniz, bu sefer her zaman iyi bir seçim olacaktır..

8. DIY Düğme Kase Zanaat Fikirler:

DIY Button Bowl Craft Ideas

Evrim geçiren en özgün zanaat tasarımı olması gereken bu eşsiz kase hayal gücünü keşfedin. Renkli düğmeler sadece cam kase üzerine takılır, daha sonra sunum dahil olmak üzere herhangi bir amaç için kullanılabilir. Kase yerine cam elyaf kullanabilirsiniz, bu sizin yaratıcılığınıza bağlıdır, ancak bu dekorasyon için iyi bir fikir olacaktır..

9. Çiçek Düzenleme El Sanatları Fikirleri:

Çiçek Arrangement Craft Ideas

Renkli kurdela ve düğmelerden yapılmış çiçek aranjmanı için kok kovanını bir temel olarak kullanın. Şovu kesinlikle çalacak ve sizi memnun edecek bu eşsiz çiçek aranjmanı koleksiyonunu deneyin. Bu tür el sanatları, showroomunuza veya dolabınıza iyi bir görünüm verir, bu el yapımı zanaatları elde edin veya bir kişiye hediye vermek için kendi çiçek zanaatınızı yaratın.

10. Renkli Çorap El Sanatları Fikirleri:

Renkli Socks Craft Ideas

Şimdi kullanımda olmayan eski renkli çocuk çoraplarını kullanarak renkli bir yılan yapmaktan oluşan bu sanatsal hayal gücünü ortaya çıkarın. Bu, bir anda çarpıp düşünebilen farklı zanaat fikirleri olurdu. Bu zanaat çocuğunuza hediye edin; kesinlikle bu eğlenceli el sanatları yapımından zevk alacaklar.

Daha fazla gör: Yaratıcı El Sanatları Tasarım Fikirleri

11. Duvar Dekoru El Sanatları Fikirleri:

Duvar Decor Craft Ideas

Neden evin kendi odalarına duvar asılabilir bu kendi ev yapımı dekoru denemiyorsunuz? Baskılı hediye paketleri ile sarılmış kartondan oluşur ve üzerine renkli düğmeler yapıştırılır. Bu, geri dönüşümlü şeyler kullanarak bir zanaat yapmak için iyi bir fikir olacaktır, farklı renk düğmeleri kullanarak tuval tahtada iyi bir teklif yapabilirsiniz. Bu sevdiğiniz birine hediye edin, aksi takdirde bu zanaat fikrini takdir edecektir.

12. Kağıt Çiçekler El Sanatları Fikirleri:

kâğıt Flowers Craft Ideas

Bu tür basit zanaat fikirlerini seçerek gününüzü yapın. Çiçeği tutabilmek için sadece farklı renk kağıtları ve bir çubuk kullanır. Kendi sansasyonel tasarımınızla hayal gücünüzü geliştirin. Bu işi yapacağınız zaman, çocuklarınızın bu tür kâğıt çiçek zanaatını nasıl yapacağını bilmelerini sağlayın, çocuklar yaratıcılığa bayılırlar ve kesinlikle size de yardımcı olurlar..

13. Çiçek Mumluk Craft Fikirler:

Çiçek Candle Holder Craft Ideas

Bir mum tutucuyu süslemek için milyonlarca yol vardır. Kağıt çiçek tabanının bu eşsiz mumluk, masa üzerinde bir orta parça olarak tutulur, bu da mükemmel ve şaşırtıcı bir mum ışığı akşam yemeği yapar. Bu gelişmiş tür çiçek zanaat, birçok kadın bu el yapımı el sanatları satmak gibi.

14. tavşan çorap zanaat fikirler:

tavşan Socks Craft Ideas

Kullanılan çorapların harika bir tavşana dönüştüğü en iyi zanaat fikirlerinden biridir. Bu sevimli çorap Tavşanı'nın harika bir çocuğun yumuşak oyuncağı olmasını sağlamak için bağlantıda eksiksiz bir eğitim verilir. Bu zanaat fikrinin yardımıyla bebeğinizin yüzüne sürpriz yapın ve gülümseyin. Bu çoğunlukla kadınların tercih ettiği.

15. Kahve kupa Kapak Craft Fikirler:

Kahve mug Cover Craft Ideas

En yaratıcı olanları bu fantabulous ve müthiş kahve kupa kapak zanaat fikirler seçerek fikirlerinizi yoğunlaştırın. Yakınlarınız ve sevdikleriniz için verilebilecek en iyi kendi kendine yapılan yarıklıklar olmalı. Sevdiğin kişi düzenli olarak kahve içmeyi seviyorsa, bu onun için iyi olacak..

16. Noel Dekorasyon El Sanatları Fikirleri:

Noel Decorating Craft Ideas

Bu şaşırtıcı ve çarpıcı Noel dekorasyon zanaat fikirleri Stumble. Sevimli kaprisli masa üstü ağaçlarının bu güzel zanaat fikirleri Noel sezonu boyunca mükemmel bir tatil dekorasyonları. Bu bir Noel zanaat onun yaklaşan Noel sezonunda arkadaşınıza hediye.

17. Parti Dekoru Zanaat Fikirleri:

Parti Decor Craft Ideas

Eğer gerçekten bir zanaat fikri ile gitmek istiyorsanız, evimizde asılı keçeler gibi özel durumlarda kullanılabilecek bu tür el sanatları tercih edin. Kendi parti dekorlarımızı yaptığımız için çok memnun oluruz..

18. Kalem Tutucu El Sanatları Fikirleri:

Kalem Holder Craft Ideas

İşte jüt iplikten oluşan benzersiz bir kalem tutucu zanaat. Böylelikle zanaat disk, jüt ipi, tutkal ve karton gibi basit malzemeler kullanmaktadır. Çocuklarımızın tüm sabitleri bunun içinde ayarlanabilir. Çocuklar bunu ebeveynlerine hediye edebilir.

19. plastik şişeler zanaat fikirler:

Plastik Bottles Craft Ideas

İşte burada kullanılan plastik şişelerin setini el sanatları haline getiren, büyüleyici bir Osmanlı yapmak için en iyi zanaat fikri. Böylelikle, çevreye en kötü çöplük, kullanımda olan en iyi ev eşyalarından biri olan güzel bir Osmanlı'ya dönüşüyor..

20. Mutfak Ahşap Dekor El Sanatları Fikirler:

Mutfak Wooden Decor Craft Ideas

Birçoğumuz modern mutfağımızı ahşap asmalarla süslemeyi tercih ediyor. Bu durumda, minimum ve en ucuz malzemeleri gerektiren bu basit mutfak ahşap dekoruna gidebiliriz. Bu çok eğlenceli olacak.

21. Kurutulmuş Yapraklar ve Cam Kavanoz Dekor El Sanatları Fikirler:

Kurutulmuş Leaves and Glass Jar Decor Craft Ideas

Burada sadece iki şeye ihtiyaç duyan fantastik ve aydınlatıcı bir mumluk var - bir atık cam kavanoz ve kurutulmuş yapraklar. Tek şey, yaprakların içine mum yerleştirilmesi gerektiğinde, yaprakların cam kavanozun dışına yapıştırılması gerekir..

22. Sonbahar El Sanatları Fikirlerini Beklerken:

Bekleniyor Autumn Craft Ideas

Sonbaharın bizim yanımızdan gözetlenmesi söz konusu olduğunda, sonbahar mevsimlerine en uygun olan bu tür sade ve basit zanaat fikirlerine de gidebiliriz. Bu, üzerine yayılmış, ışıltılı ve parlak renkli kağıtlardan oluşan çiçek bir çelenkdir..

23. Mason Kavanoz Güz Craft Fikirler:

Evde Yapmak İçin 50 Farklı El Sanatları Fikirleri | Hayatta Stilleri

Burada bir bahçe dekoru olarak en uygun olabilecek tüm el sanatları mükemmel geliyor. Bu, yetişkinlere yönelik yeni bir zanaat fikridir ve çevresini modaya ve görkemli olmaya itmektedir..

24. Çocuklar Oynak El Sanatları Fikirleri:

Çocuklar Playful Craft Ideas

Çocuklarınızı şu anda mutlu ve sevindirmek istiyorsanız, bu tür el sanatları tercih etmelerini sağlayabilirsiniz. Bu kolay el sanatları malzemelerin minimal kullanımını kolaylaştırır. Çocuklar bunu yapmaktan gerçekten keyif alıyorlar ve aynı zamanda kendi stoklarını yaptıkları için gurur duyuyorlar..

25. Kelebek El Sanatları Fikirleri:

Kelebek Craft Ideas:

Bu, bu türden yeni şeyler yapmak konusunda gerçekten hevesli olan tüm çocukların en yeni ve yeni zanaat fikirleri olabilir. Yetişkinler bu özel el sanatları için materyal toplarken biraz yardımcı olabilir ve çocuklarını bu renkli kelebek el sanatlarının muhteşem görüntüsünü tamamladı.

26. DIY Asılı El Sanatları Fikirleri:

DIY Hanging Craft Ideas

Işçiliği çok elverişli olan çocuklar için bu basit DIY zanaat kurun. Sadece yün renk ipliklerini, birkaç tüyü ve bazı boncukları bağlantıda gösterildiği gibi daire şeklindeki şeyle birlikte kullanıyor. Kapı asılı dekor olarak kullanılır..

27. İlköğretim Bebeğinin Zanaat Fikirleri:

temel Toddler's Craft Ideas

Küçük çocuklar için bu rüya gibi ama havalı zanaat fikirlerini akademik projeleri olarak deneyin. Kullanılan tuvalet kağıdı rulosundan oluşan inanılmaz bir hayali uğur böceği. Bu basit bir şekilde bir zanaat yapmak için iyi bir fikirdir.

28. Çocuk Hikayesi Kaşık Seti Zanaat Fikirleri:

Çocuklar Story Spoon Set Craft Ideas

Hikaye kaşıkları başka bir çocuk zanaat koleksiyonudur. Çocuklar için tamamen çılgın ve yeni zanaat fikirler. Tüm mutfaklarımızda bulunan sadece ahşap kepçelerden faydalanmaktadır. Ve bazı emaye boyalar, böylece resimlerine parlak bir görünüm verir.

29. Bahçe Projeleri El Sanatları Fikirleri:

Bahçe Projects Craft Ideas

Bahçenizi çağdaş ve en iyi zanaat fikriyle süslemek istiyorsanız, görüntü bağlantısında gösterilen türden biriyle geçin. Yapılması uygun olduğu kadar ucuz ve bahçeyi şanlı kılan hiç şüphe yok ki.

30. Yumurta karton tepsi zanaat fikirler:

Yumurtalar Cardboard Tray Craft Ideas

Çöp kutusuna yerleştirmek yerine, yumurta tepsisi bu tür çarpıcı zanaat fikirleri yapmak için kullanılabilir. Ucuz malzemeden faydalanır, ancak ev dekoruna dönüştüğünde şık bir görünüm verir..

Daha fazla gör: Yetişkinler İçin En İyi El Sanatları

31. Yaratıcı Kağıt Duvar Sanatı El Sanatları Fikirleri:

Yaratıcı Paper Wall Art Craft Ideas

En sansasyonel DIY ev dekorunu yapan kağıt duvar sanatının bu son zanaat fikirlerini keşfedin. Tüm öğretici bağlantıda verilmiştir, böylece adımları tek tek takip etmeyi kolaylaştırır.

32. Tavşan Paskalya Sepeti Zanaat Fikirleri:

Tavşan Easter Basket Craft Ideas

İçindeki ayrıntıları doldurmak için basit kağıt tabakayı ve sadece birkaç iş parçacığı aksesuarını kullanan bu tavşan Paskalya sepetine sahip olun. Noel şenlik mevsimi sırasında ya hediye edilebilir ya da bir ev dekoru olarak sahip olunabilir.

33. Popsicle Sticks Craft Fikirleri:

buzlu şeker Sticks Craft Idea

Kendi envanter ev tasarımlarınızı gerçekten istiyorsanız, Popsicle çubuklarının kullanımını sağlayan bu tür el sanatları tercih edebilirsiniz. Bu çubuklardan yararlanan farklı zanaat fikirleri vardır, bunlardan ikisi görüntüde gösterilir. Eğlenin ve kendi keşiflerinizi yapmanın tadını çıkarın.

34. Şarap Şişeleri El Sanatları Fikirleri:

Şarap Bottles Craft Ideas

Bazı el sanatları fikirleri, yukarıdaki bağlantıda açıklandığı gibi, çöpleri hammadde olarak kullanır. Burada, kullanılmış şarap şişeleri tekrar bu tür bir araç için yeniden kullanılır. Nihai ürün gerçekten muhteşem ve modaya uygun ev dekorasyonu gibi gözüküyor..

35. House Utility Craft Fikirleri:

ev Utility Craft Ideas

Bu proje tamamen tüm hanelerde aşırı kullanım içindir. Çok kullanımlı olabilen bir çekmeceler yığınıdır. Hazırlanmış kağıtlarla sarılmış kalın kartondan oluşur ve çekmeceleri çekmek için küçük bir tutamak gerekir..

36. Kok Şişe El Sanatları Fikirleri:

kok Bottle Crafts Ideas

Toprak altında toprağa gömmek ve ana dünyamızı kirletmek yerine, onu kurtarmak için yanımızdan biraz daha fazla şey yapabiliriz. Bu nedenle bu çöp kutusu kutularını toplayabiliriz ve evimiz için faydalı bir ürün olarak kullanmak için resimde gösterildiği gibi el sanatları yapabiliriz. Ayrıca en yeni zanaat fikri olan bir tasarımcı gösterisi olarak da hizmet verebilir.

37. Konu Topu Ev Dekorasyonu Zanaat Fikirleri:

iplik Ball Home Decor Craft Ideas

Bu eşsiz yeni zanaat fikrini yapma adım adım prosedür burada açıklanmaktadır. Bir balon istenen boyuta şişirilir ve daha sonra, bükülmüş iplik sürekli olarak balon tamamen kaplanana kadar üzerinde döndürülür. Son bir aşama olarak, balon sönük ve bu yeni fantastik ev dekorunu alıyoruz.

38. göz alıcı güller dekor zanaat fikirler:

göz alıcı Roses Decor Craft Ideas

Bu yüce ve bağlantıda desenli olarak gül sanatlarını yapma müthiş fikrini kullanın. Bu özel zanaatda, ya aynı renk gülünü seçebiliriz ya da üste kazınacak farklı renk güllerini tercih edebiliriz..

39. Ev Sanat ve El Sanatları Fikirleri:

Ev Art and Craft Ideas

Bu eşsiz zanaat fikri yetişkinler içindir, çünkü rekabet etmek için biraz zor bir prosedür vardır. Kaşıklar, resimde gösterildiği gibi ayna etrafında kesilmeli ve yapıştırılmalıdır. Daha sonra kaşıklar, son derece muazzam ve akıllara durgunluk veren ev dekorunu elde etmek için tasarım deseni ile renklendiriliyor.

40. Kağıt Quilling Craft Fikirleri:

kâğıt Quilling Craft Ideas

Bu çok yönlü kağıt kâğıdı, çoğumuz tarafından seviliyor. Kullanmak için ekstra çabaya ya da pahalı malzemelere ihtiyacımız yok, ama sadece biraz sabır ve değerli zamanımız. Her yaştan çocuğa böyle bir kağıt kâğıdı çıkarma sanatı yapmak için büyük ilgi var..

41. Cam Kavanoz Zanaat Fikirleri:

Bardak Jar Craft Ideas

Karınıza hediye vermek isterseniz, bu el yapımı cam kavanoz zanaat fikri sizin olacaktır. Burada, Noel ağacının yaprakları, eşsiz bir görünüm elde etmek için cam kavanozun üzerine yapışmak için kullanılır. Bu cam kavanoz ya bir mumluk olarak ya da bir bitki tutucu olarak kullanılabilir..

42. Jüt Meyve Sepeti Zanaat Fikirleri:

Jüt Fruit Basket Craft Ideas

Burada, meyve ya da sebzeleri masa üstünde saklamak için kullanılabilecek başka bir jüt sepeti koleksiyonu da geliyor. Bu çok moda ve şık yanı sıra makyaj için çok uygun.

43. DIY Saat El Sanatları Fikirleri:

DIY Clock Craft Ideas

Günümüzde, Tasarımcı saatler, bir kaç bin dolardan daha azına sahip olamazlar. Eğer pahalı olmayan bir tasarımcı duvar saatine sahip olmak istiyorsanız, bu tür zanaat tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Bağlantıda verilen adım adım prosedürü inceleyin ve ardından duvar saatinizi tamamlamak için aynı adımları izleyin..

44. Yatak Odası Asma Zanaat Fikirleri:

Yatak odası Hangings Craft Ideas

Renkli kağıtları birer birer istifleyin ve kalpler, çiçek ve diğerleri gibi istenen şekle sokun. Sonra, bir satır oluşturmak için görüntüde gösterildiği gibi birer birer bağlayın. Son olarak, duvara tutturulmuş tabana sabitlemeyi deneyin. İşte yatak odanız için moda ve son zanaat fikirleriniz.

45. Yılbaşı Fenerleri Zanaat Fikirleri:

Yeni Year Lanterns Craft Ideas:

Renkli kağıtlardan oluşan fenerler artık modaya uygun ve evimize muhteşem bir görüntü veriyor. Onlar çok zahmetsiz ve yapmak için çok kolay, onlar da çocuklar tarafından denendi.

46. ​​Bahçe Ekicileri Zanaat Fikirleri:

Bahçe Planters Craft Ideas

Bazı insanlar da bahçenin güzelliğini arttırmak ve böylece en iyi Bahçe dekor fikirleri için gitmek ister. Burada, bahçenizi süslemek için kuşkusuz kullanılabilecek bir tür var. Burada kullanılan hammaddeler, çöp için uğraşanlardır, dolayısıyla fon hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

47. Duvar Dekorasyonu Zanaat Fikirleri:

Duvar Decoration Craft Ideas

Çocuklar, bu tür en son zanaat tasarım fikirlerini yapmaktan hoşlanırlardı. Artık boş ve düz tutulan evimizin duvarları, bu tür ev yapımı dekorları sergilemek için kullanılabilir. Bu tür el sanatları çocuk odasına en uygun olacaktı.

48. Cup Cake Liners’ın Çiçek El Sanatları Fikirleri:

Fincan Cake Liners' Flower Crafts Ideas

Cupcake gömlekleri, bağlantıda gösterilen türden el sanatlarının çoğunda kullanılan tipik uygun malzemedir. Astarlar için seçilen renkler, çiçeğin nasıl kasvetli hale geldiğini ortaya koymaktadır. Son ürün klas ve fantastik olurdu.

49. Çocuklar Çiçek Sanatı ve El Sanatları Fikirleri:

Çocuklar Flower Art and Craft Ideas

Kağıt çiçekler, çocuklar için yaz tatillerini ya da başka tatil günlerini tatmak için en iyi zanaat fikirleridir. Bu tür zanaat etkinlikleri, onları bir yerde oturtup, yeteneklerine göre düşünmelerini sağlar. Sanatsal fikirleri hakkında bizi bilgilendirirdi.

50. Benzersiz Geri Dönüştürülmüş El Sanatları Fikirleri:

Benzersiz Recycled Craft Ideas

Bu tür kullanılmış deri çantalar ve botlar mutlaka çöp kutusuna atılmamalıdır. Bu nedenle, bağlantıda gösterildiği gibi onları etnik bir ev dekoruna dönüştürmek için böyle ünlü materyallerden faydalanın.

Kendinizi memnun etmek ve hissetmek için yukarıda bahsedilen zanaat fikirlerinden birini deneyerek gününüze gelin. Ayrıca, bu yetenekleri denemeniz için yardım ederek ve evlerinizi dekore ederek başkalarını da mutlu edin.

Daha fazla gör: Kızlar İçin Son El Sanatları

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 + = 78