Blog

Şimdi süslü sandalet zamanı geliyor. Şimdi, insanlar parça giyme olarak fantaziyi anlarlar ama bu süslü terimin asıl anlamı en sondur. Yani, bu yazıda en son lüks sandaletleri kaplıyoruz..

Son fantezi sandaletler trend olan bir şeydir. Şimdi, eğilimler oldukça geniş çapta değişen bir şeydir. Bu çok öznel ve farklılaştırılmıştır. Yani eğilimler kişiden kişiye ve yer yer değişir. Yani ülkemizde moda olan diğer ülkelerde moda olmayabilir. Bu yüzden, bu yazıya başlamadan önce sadece bir not, bunların benim seçimim ve genel pazar eğilimlerime göre süslü sandaletlerin bir listesi olması..

Bu yüzden, çok zaman kaybetmeden yazımıza geçelim. İşte Hindistan'da çevrimiçi olarak satın alabileceğiniz resimlerle birlikte hem erkekler hem de kadınlar için düğün sezonu için ilk 9 fantezi sandalet derleme.

Erkekler Ve Kadınlar İçin Düğün İçin En İyi Fantezi Sandalet Görüntüler:

1. Ayakkabılar:

Fantezi Sandals For Wedding Shoes 1

Ayakkabılar hepimizin gardırobumuzda olması gereken bir şey. Çok amaca hizmet ediyorlar. Ya spor ayakkabılar için düşük veya sıradan bir tercih yapmak istersiniz. Bugün ayakkabılar çok çeşitli seçenek ve tasarımlara sahiptir. Böylece, kolayca seçim yapabilirsiniz. Benzer şekilde bir spor ya da trekking için giderseniz spor ayakkabı için gidin. Oldukça dayanıklıdırlar ve size mükemmel bir tutuş ve tutuş sağlarlar. Ve o tomboy ve sert görünümlü çizgilere sahip olmak istediğin zaman oradasın.

2. Erkekler için Flip Flop:

Fantezi Sandals For Wedding Flip-Flops 2

Diğer süper şık ve rahat sandalet flip flop. Görünüşe göre, flip flop, önceki yıllara kıyasla kendini üretmiş ve devrim yaratmıştır. Bugünkü flip flop daha çok gardırop için gerekli ve modaya uygun bir elyaf. Bu flip floplarda desen ve renkler açısından çok çeşitli seçeneklere sahip olabilirsiniz. Bunlar, içinde olduğun yerde ve dışarı çıktığın zaman, ama rahat bir şeyler giymek isteyebilirsin. Uzun yolculuk sürelerinde bile flip floplar en iyisidir.

Daha fazla gör: Kadınlar için yeni sandalet

3. Kızlar İçin Yarı Topuklu Fantezi Sandalet:

fantezi sandals

Yarı topuklu sandaletler, son derece yüksek topuklu ayakkabılardan hoşlanmayan veya giymeyen kızlar içindir. Yaklaşıklar. 2-3 inç topuk. Bunlar günlük kullanım için mükemmeldir. Küçük resim çerçeveleri bu sandaleti, çok şık görünmeden görünmelerini sağlayarak kayabilir.

4. Kadınlar İçin Siyah Sandalet Pompaları:

Fantezi Sandals For WeddingPumps 4

Bunlar yüksek topuklu sandaletler. Bunlar modellere benzerler. İnce sivri sandaletleri var. Bu pompalardaki topuk yüksekliği 3 inçten başlar. Ve 6-7 inç'e kadar çıkabilirler. Çoğunlukla katı blok renklere sahipler, ancak günümüzde farklı desenler de görülebiliyor..

5. Strappy Sandalet:

Fantezi Sandals For WeddingStrappy-Sandals 5

Bu sandalet gitmek için ince ve kolaydır. Adil ince ayaklarda oldukça gururlu görünen ince şeritler ile geliyorlar. Uzun bir yaz günü için mükemmeldir. Genellikle dairelerdir. Ancak hafif platformlarda strappy sandaletler de alabilirsiniz. Yüksek topuklu veya platformlu olan bu sandaletlerin çoğunu görmedim..

Daha fazla gör: Çocuklar için sandalet

6. Düğün için Belles:

Fantezi Sandals For Wedding Belles 6

Bu benim en sevdiğim sandalet çifti. Belle'in ayakkabı endüstrisi açısından bir kilometre taşı oluşturduğunu hissediyorum. Kullanımı oldukça basit ve kullanışlı.

7. Erkekler İçin Loafer'lar:

Fantezi Sandals For Wedding Loafers 7

Ayakkabı açısından bir başka devrim. Belle'e oldukça benziyorlar ama bellekler belleğe kıyasla çok daha kaplıdır.

Daha fazla gör: Sparx Sandles

8. Kadınlar için Katır Sandalet:

Fantezi Sandals For WeddingMule-Sandals 8

Bu sandaletlerde kaymadır. Ancak ayakkabılarınızı yerinde tutmak için katırlar kullanılır..

9. Bayanlar için Platform Sandaletleri:

Fantezi Sandals For Wedding Platforms 9

Cidden platformlar, kızlar için hayatı kolaylaştırdı. Pompalar ve yavru topuklu ayakkabılarda olduğu gibi sizin için çok acı vermeden yüksekliğinizi verir.

Yani, bu ilk 9 fantezi sandalet bir yuvarlak oldu. Onları en iyi mağazalarda oldukça iyi fiyatlarla alabilirsiniz. Öyleyse devam edin ve seçiminizi yapın.

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 2 =