Blog

Gümüş, tüm değerli metallerden en parlak olanıdır. Birçok insan parlak ve parlak parlak görünümleri nedeniyle gümüş mücevherler takıyor. Sterlin gümüşü altın, platin gibi diğer herhangi bir metalden daha ucuz olduğu için, herkes için uygun fiyatlı ve halkaları ve mücevherleri popülerlik ve talep kazanıyor. Tasarımcılar bu metal üzerine pek çok yeni icat ve tasarım katmış ve yeni bir görünüm kazandırmışlardır. Gümüş yüzüklerde güzel sanatlar ve farklı taş türleri işlenmiş ve bu halkalara yeni bir algı ve görünüm kazandırılmıştır..

Sterling Gümüş Farklı Yüzük Tasarımları:

Erkekler ve kadınlar için en iyi 9 ayar gümüş yüzük tasarımlarına bir göz atalım..

1. Gençler için Şanslı Fil Gümüş Yüzük:

Şanslı Elephant Sterling Silver Ring

Filin sembolü dünya çapında çok popüler. Bilgeliği, gücü, gücü ve gücü gösterdiği gibi, gümüş yüzüklerde bu tür bir enkarnasyon çok fazla talep görüyor ve hem genç erkekler hem de kızlar tarafından tarzlarına ve kişiliğine ekstra bir üstünlük kazandırıyor..

2. Kızlar için Ortak Kalp Gümüş Yüzük:

som silver rings

Aşık olan veya ilişkiye girmeyi planlayan insanlar, bu tür ortak duyusal halkaları mükemmeldir. Kalplerinin halkaları birbirine karıştığı için, aynı şeyleri andırır ve ilişkilerini beslemek için onlara emanet ederler..

3. Erkekler için Yılan ve Kafatası Kabartmalı Gümüş Yüzükler:

Yılan and Skull Embossed Sterling Silver Rings for Men

Yılan ve kafatasının her ikisi de en güçlü sembollerdir ve erkeklerin kişiliğine benzeyen güç, güç, ölümsüzlük ve korkusuzluğu andırır. Halka, okside formda üretilmiştir ve küçük siyah elmaslar, uzun parmaklarında erkek veya genç erkekler tarafından giyildiğinde çok güçlü ve akıllı bir görünüm verir..

4. Kadınlar için Gümüş Band Yüzük:

som Silver Bands Ring

Bu gümüş bant halkası için eşsiz ve şaşırtıcı bir görünüm, ideal kelimeler. Çok çekici ve şık bir görünüme sahiptir ve sanatsal çalışmalar birçok kıvrımın güzelliğini arttırır..

Daha fazla gör: Gümüş Alyans

5. taç şeklinde ekstra ince gümüş yüzük:

Ekstra Thin Sterling Silver Ring in Crown Shape

Bu gümüş gümüş yüzüğün en önemli özelliği, taç ve onun ince tabanı, muhteşem görünmesini sağlıyor. Halkalar, hayatın herhangi bir kesimine giyildiğinde çok güzel görünüyor ve geleneksel kıyafetlerle de batıyla birlikte çalışabiliyor..

6. Gümüş Criss - Kızlar için Cross Yüzükler:

som Silver Criss- Cross Rings for Girls

Bazı kızlar, kendi stillerini oluşturabilmeleri ve modaya girebilmeleri için benzersiz ve başkalarından farklı bir şey giymeyi takdir ediyorlar. Criss-cross ile hazırlanmış bu tip gümüş yüzükler, olağanüstü görünmelerini sağlar ve kolajlara veya nay partilere giyildiğinde muhteşem bir görünüm verir..

Daha fazla gör: Taşlı Gümüş Yüzükler

7. Mavi Topaz Gümüş Yüzük Pırlantalı:

Mavi Topaz Sterling Silver Ring with Diamonds

Erkekler, daha sıcak bir görünüm kazandıran ve onları kalabalıkta öne çıkaran halkalar giymeyi tercih eder. Kenarları orta ve küçük kesilmemiş elmas çivili cızırtılı mavi topaz ile bu tür gümüş yüzük türünü de kullanıcının parmakları daha fazla şık ve şık bir görünüm ekler.

8. Ayarlanabilir Tüy Gümüş Yüzük:

Ayarlanabilir Feather Sterling Silver Ring

Kızlar için güzel ve güzel görünümlü tüy yüzük. Halka, cilalı bir cilaya sahiptir, böylece cila yeni bir görünüm kazandırır ve bitişik olarak giyildiğinde mükemmel görünmesini sağlar. Halka yan taraftan açılır, böylece istediğiniz herhangi bir parmağa ayarlanabilir ve geçiş yumuşatıcı bir görünüm verir..

Daha fazla gör: Gümüş Burun Yüzük

9. Erkekler için Şık Gümüş Yüzük:

Şık Sterling Silver Ring for Men

Erkekler ve üslup el ele gider ve hatta kendilerini moda olarak güncellemek isterler. Yani bu tarz şık gümüş yüzükler onlar için mükemmel bir seçim olabilir. Halka pürüzsüz bir görünüme sahiptir ve merkezde çivilenmiş taş göze çarpar.

Steril gümüş yüzükler doğada serttir ve normal aşınmadan kaynaklanan her türlü tamir ve cilaya dayanabilir. Gümüş yüzük 925 ile işaretlenmiştir, böylece mücevher bu metalden yapılmış olduğundan emin olabilirsiniz. Bazı genç kızlar ve erkekler moda bilincindedir ve çok moda olan giymeyi severler, bu yüzden gümüş yüzükler cebine yakışır şekilde kendileri için mükemmeldir ve tasarım bolluğu da alabilirler..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 − 63 =