Blog

Kâğıt parasının yürürlüğe girmesiyle birlikte cüzdanlar çok para kazanıldıklarında cüzdanlar depolanamadıkları için cüzdanlar veya keseler içinde muhafaza edildi. Cüzdanlar çeşitli stillerde gelir ve aralarında en popüler olan iki yönlü cüzdandır. Para ve kartlar yerleştirmek daha kolaydır. Cüzdanlar deriler, naylon ve diğer kumaşlardan yapılmıştır. Ama erkekler deri ve naylon cüzdanı tercih ediyor.

bifold wallets

Erkek Deri Cüzdan Bifold:

Erkekler cüzdanlarını doğrudan cebine taşıdıkça, daha kolay görünen daha iyi görünümlü cüzdanlar ararlar. İşte şimdi trend olan bazı çift katlı cüzdanlar.

1. Düğmeli Bifold Cüzdanı:

bifold-cüzdan-ile-düğmesi

Eşyaları güvenli bir şekilde saklamak için cüzdanlar kullanılır. Her zaman çift güvenlik arayışındayız ve bu düğme cüzdanı aynı şeyi sağlar. Düğme cüzdanın açılmasını engeller.

2. Zip Tipi Erkek Bifold Cüzdan:

fermuar bifold-cüzdan

Zip bifold cüzdan bile çift güvenlik sağlar. Zip, cüzdanın açılmasını her üç taraftan da kapatır. Bu deri bifold cüzdan kamuflaj desenlerine sahip ve inek derisinden yapılmıştır. Serin görünen rahat bir cüzdan.

Daha fazla gör: En İyi Metal Cüzdanlar.

3. Uzun Bifold Erkek Cüzdanı:

Uzun bifold-cüzdan

Bir iş adamı her zaman küçük deri kağıtlarını onunla birlikte tutabileceği uzun deri çantaya ihtiyaç duyar. Bu erkeklerin katlanmış cüzdanında kovboy baskısı vardır ve eşyaların kaymasını önlemek için cüzdanı sabitleme düğmesi vardır. Görünüşü benzersiz kılan küçük delikler bile var..

4. Para Cebi ile Bifold Cüzdan:

bifold-cüzdan-ile-para-cebe

Cüzdan terimi para ile ilişkilidir, ancak şimdi kartları yerini almaktadır. Hala madeni para almak ya da fakirlere ödünç vermek için paralara ihtiyaç var. Bu çift katlı deri cüzdan, paraları dışarıda bırakmayacak şekilde tutmak için ayrı bir cebe sahiptir. Cüzdanın görünüşü sert ama bu trend.

Daha fazla gör: Zip Cüzdanı

5. Kimlik Cebi ile Bifold Cüzdan:

bifold-cüzdan ile kimlik-cep

Erkekler çalışmalı ve bazı talihsiz insanlar için her zaman hazır olmalıdır. Kimliklerin adını ve adresini bilmesi gerekir. Erkeklerin bifold deri cüzdanları kimlikler için ayrı bir cep temin edilir. Bu sayede, cep açıkça görünür hale gelir, böylece kimlik açıkça görülür ve aramada zaman kaybı olmaz..

6. Para Klipli Bifold Cüzdan:

bifold-cüzdan-ile-para-klip

Genellikle cüzdanlar parayı ayrı bir bölümde tutmak için yapılır ve daha sonra belirli bir parayı aramak zorundasınız. Bifold cüzdanın para klipsiyle en büyük avantajı paranın cüzdanın ortasına kırpılmasıdır. Sayfaları çevirmek gibi kolayca para arayabilirsin.

Daha fazla gör: Deri Bilek Cüzdanı

7. Naylon İnce Bifold Cüzdanı:

naylon-bifold-cüzdan

Deri cüzdanı taşımaktan sıkıldıysanız naylon cüzdanları deneyin. Hafiftirler ve daha fazla modelde bulunurlar. Onları partilerde ve diğer gündelik gezilerde taşıyabilirsiniz..

8. İnce Deri Bifold Cüzdan:

ince bifold-cüzdan

Bu moda dünyasında erkeklerin giydiği kıyafetler ve cüzdan taşımak bile bir zorunluluktur. Cepte tutulurken diğer cüzdanlar ayırt edilebilir, ancak bu ince bifold cüzdan farklıdır. Dışarı çıkmayacak şekilde yapılırlar. Bu cüzdanda, kenarlar genişlemeyecek şekilde dikilir.

Daha fazla gör: Erkek Üç Katlı Cüzdanlar

9. Dikey Bifold Cüzdanı:

dikey bifold-cüzdan

Erkek cüzdanları genellikle yataydır ancak bu dikey çift katlı cüzdan türlerinden biridir. İçindeki her şey diğer cüzdanlarla aynı olsa da, dış görünüşü farklıdır. Bu cüzdanlar daha fazla kredi kartı taşıyabilir.

Moda dünyası sadece kadınlar için değil, erkekler de eşit olarak katılmaktadır. Böylece, ister giysi, ister aksesuar olsun, süper stilize ve trend olan şeyler ararlar. Cüzdan, günlük hayatta yapılması gereken bir şeydir. Her cüzdan elbiseler gibi kişilikleri yansıtır.

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =