Blog

Maybelline çok bilinen bir kozmetik firmasıdır ve günlük kullanım için ve ayrıca partiler için düzenli olarak kullanabileceğiniz çeşitli yüksek kaliteli makyaj ürünleri sunmaktadır. Rujlar söz konusu olduğunda, bu marka denemeniz gereken bazı çarpıcı renkler sunar..

Son ve Güzel Maybelline Ruj Shades ve Renkler:

Aşağıda koleksiyonunuz için satın alabileceğiniz ilk 15 Maybelline ruj rengi var..

1. Maybelline Renk Sansasyonel Gölge 1:

Maybelline Color Sensational Shade 1

Bu pembemsi bir renge sahiptir ve gündüz istediğiniz zaman tonu çok iyidir. Arkadaşlarınızla alışveriş yapmak için dışarı çıkıyorsanız ya da akşam partisine bir ışık tonu koyu renkli bir kenarlık koyuyorsanız, o zaman takınız. Bu 4 saatten 5 saate kadar sürebilir ve aynı zamanda pürüzsüz kayma efekti de olabilir. Bir şey yediğinizde bu kolayca ortaya çıkmaz. Bu, 350 INR için 400 INR'ye satın alabileceğiniz 3,9 gm roll up tüpü ile geliyor..

2. Mat Renk Sansasyonel No. 5:

mat Color Sensational No. 5

Bu, aynı aralıktaki bir başka varyanttır ve bunun mat olduğu söylense de, bunun iyi bir nemlendirici etkisi vardır. Bu, 1 numaralı pembeden pembemsi ve kırmızımsı tonlarda soldurulur ve akşam vakti için kırmızımsı ve pembemsi bir etki istiyorsanız bunu kolayca takabilirsiniz. Benzer şekilde 350 INR ile yaklaşık 3.9 gm'lik bir tüp için yaklaşık 400 INR fiyatlandırılmıştır. Henüz denemediyseniz, bu renkleri denemelisiniz.

3. Nem Aşırı Aralığı: Mat 2 6L080:

Nem Extreme Range Matte 2 6L080

Bu daha az parlak ve mat formda gelir. Bu çıplak ve çok az miktarda kırmızımsı ya da pembemsi renk tonuna sahiptir. Doğal ten renginize benzeyen bir renk tonu vermek yeterlidir. Bu çıplak bir görünüm verir ve bunu başka bir parlak parlaklıkla giyebilirsiniz. Bu 3,9 gm tüpü 350 INR benzer bir fiyata 400 INR'ye yaklaşık olarak satın alabilirsiniz.

4. Nem Aşırı Menzil: Sıcak Me Up:

Nem Extreme Range Warm Me Up

Bu varyantın aşırı nem etkisi olduğu söylenir. Birkaç saat süren bir renk giydikten sonra, üzerinde daha fazla balsam ya da yağlı bir şey giyme eğilimi veren çatlamış hissediyorsunuz. Bu yüzden bunları ek olarak çantanıza taşımanız gerekiyor. Ancak bu, yeterli nemden fazlasını içerir ve eğer bunu kullanıyorsanız, genellikle bu üzüntüyü hissetmezsiniz. Bu 235 ve bu roll up tüpün 4.2 gm size 400 INR civarında mal olacak..

5. Nem Aşırı Menzil: Kahve İçin Çılgın:

Nem Extreme Range Crazy For Coffee

Bu 275 no'lu ve bu Maybelline'nin yeni rujları kahverengiden biraz kahverengimsi renk tonu isteyenlere. Bu aynı zamanda çok kolay kayan iyi bir nem ve kremsi bir renktir. Bunu giyebilir ve herhangi bir krem ​​kullanmayın, çünkü bu parlak ve yağlı bir etkiye sahiptir. Yaklaşık 400 INR'lik bir fiyat için bir rulo şişede bu rengin 4.2 gramını satın alabilirsiniz.

6. Nem Aşırı Aralığı: Leylak Üzerinde:

Nem Extreme Range On The Mauve

Bu 445 No'dur ve çok hafif olan leylak rengi için leylaktır. Eğer bunu giyiyorsan, neredeyse biraz hafif pembe bir tonda hafifçe hissedeceksin. Bu, resmi kullanım için iyi olabilir ve ayrıca gün içinde giymek için çıplak bir renk tonu istediğinizde. Bunu 4.2gm için yaklaşık 400 INR için satın alabilirsiniz.

7. Nem Aşırı Aralığı: Şekerli Bal:

Nem Extreme Range Sugared Honey77

Bu, 365 numara. Bu, hafif bir kıvrım taşıyor ve son derece parlak. Bu 4.2gm roll up tüpünü 400 INR fiyatı için satın alabilirsiniz.

Daha fazla gör:  Lakme Ruj Renkleri

8. Nem Aşırı Aralığı: Cazip Şekerleme:

Nem Extreme Range Tempting Toffee

Bu aynı aralıktadır ve renk neredeyse hiç parıltılı parçacık içermeyen hafif pembedir ancak çok düzgün pürüzsüzlüğe sahiptir. Bu pembe renkli tonu 400 INR fiyatı için deneyebilirsiniz..

9. Nem Aşırı Menzil: Pembe Kancalı:

Nem Extreme Range Hooked On Pink

Bu 065 ve parlak pembe ve etkisi çok parlak. Çok görünür olmayan son derece ince parıltılı parçacıklara sahiptir. Bu senin koleksiyonunda olması gereken bir şey. Bu rengi 400 INR fiyatla satın alabilirsiniz.

10. Nem Aşırı Aralığı: Renkli Taupe:

Nem Extreme Range Tinted Taupe

Bu hafif susturulmuş pembe şeftali veya taupe rengi. Çıplak pembe taban rengine daha çok benziyorsunuz ve bunu gün boyu giyerek veya nötr renk tonu istediğinizde deneyebilirsiniz. Bu, 400 ila 450 INR'lik bir fiyat için parlak bir roll up tüpü ile gelir..

Daha fazla gör:  Revlon Ruj Hindistan

11. Nem Aşırı Aralığı: Pembe Turmalin:

Nem Extreme Range Pink Tourmaline

Bu 1433 ve 3,9 ml'lik bir tüp. Renk neredeyse fuşyadır ve çoğu kadına uygundur. Bunu 300 ila 400 INR için yaklaşık satın alabilirsiniz.

12. Nem Aşırı Aralığı: Sonsuza kadar Erik:

Nem Extreme Range Forever Plum

Bu, 119 ve ince parıltı parçacıklarına sahip bir erik rengi. Bir zamanlar bir meyve ya da erik rengi olan bir şey giymek isteyenler için bu zamanlar için bir şey olabilir. Bu 3,9 ml'lik bir tüp ve bunun fiyatı yaklaşık 300 ila 400 INR.

13. Nem Aşırı Menzil: Tozlu Gül:

Nem Extreme Range Dusty Rose

Bu adın tozlu bir renk olduğunu gösteriyor. Gülün pembe ve kırmızımsı renk tonu susturulur ve daha fazla çubukla pirinçten nötralize edilebilir. Bu 811'dir ve bu 4.2 gm tüpü 300 ila 400 INR için yaklaşık satın alabilirsiniz.

14. Nem Aşırı Aralığı: Şeker Uva:

Nem Extreme Range Candy Uva

Bu 160'tır ve bu ağır koyu pembe bir etkiye sahiptir. Bunu deneyebilir ve ayrıca 4 ila 5 saat kalır. Bu yürürlükte ve nemlidir. Bu 3,9 ml tüp 400 ila 450 INR için geliyor ve bir olmalıdır.

Daha fazla gör:  En İyi Ruj Markası

Renk Sensational itibaren 15. 15. Kırmızı Garnet Jewels

Kırmızı Garnet Jewels From Color Sensational

Bu 631 ve rengi koyu pembe ve kırmızı karışımıdır. Bu da biraz erik gibi görünüyor ve partiler için iyi bir renk olabilir. Bu 3,9gm tüpü 400 ila 450 INR için yaklaşık satın alabilirsiniz.

Kadınlar makyaj ürünlerinin seçiminde hızlı ilerlemelerine rağmen, geniş bir yelpazeden seçim yapmak zorlaşabilir. Bu makalede verilen herşeyi söyleyelim ki, bu makalede, her ne kadar, belki de, rujların seçiminde daha fazla yardımcı olabiliriz..

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − 16 =