Blog

Kişinin mürekkebe olan sevgisini ifade etmek artık çok uzun süredir moda olmuştur. En popüler aşk dövme sembolü, dövme tasarımlarının büyük bir bölümünü kaplar. Gülden kalplere, okçu ve oklu aşk tanrısı, sevdiklerinin isimleri, dudaklarını öpme ve daha fazlası, bu sevgi ve bağlılık sembolü, kadın ve erkek bedenlerinde yerini buldu..

en çok aşk-dövmeler-tasarımları-ile-görüntülerin

 Görüntüler ile En İyi Aşk Dövmeler:

Burada size ilham veren anlamlar ve resimlerle aşk dövme tasarımlarının farklı türlerini aşağıda verdik..

1. Kelebek Kelime Aşk Dövmeler:

En İyi 15 Aşk Dövmesi Resimleri | Hayatta Stilleri

Bu kelebek dövmesi, vücut için bir tiz nota anahtarı ile Umut, İnanç, İnanç ve Sevgi sözcükleriyle güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Çekicilik ve zarafet sunar ve tipik bir kızın dövmesidir. Kızların çoğu her zaman bu aşk dövmelerini göstermeyi severler. Aşık olan hayat da sıkıcı ve bunalıcıdır ve hiç kimse sevgiden yoksun değildir. Yaşam dövmeleriyle aşk çok anlamlı.

2. Müzik Bel Aşk Dövmeler:

En İyi 15 Aşk Dövmesi Resimleri | Hayatta Stilleri

Hiçbir şey, kişinin sevgisini hissetmedeki müziğin gücü kadar etkileyici olamaz. Sevginin uygulaması olmanın yanı sıra, müzik de ruhları özgürleştirir. Müzik notaları, bir kelebek ve bir kalp şekli ile güzelce yapılmış, dünyanın her yerinden müzik severlere farklı bir dil konuşuyor..

3. Zambak Şarkı Aşk Dövmeler Sanat:

En İyi 15 Aşk Dövmesi Resimleri | Hayatta Stilleri

Zambaklar, dünyanın farklı kültürleri arasında sembolizm açısından zengindir ve çeşitli şekillerde, boyutlarda ve renklerde spor yapan kadınlar arasında çok popüler bir dövme tasarımıdır. Kırmızı lilyumlar genellikle sevgi, şefkat ve tutkunun bir tasviridir. Kalpler, yıldızlar, kelebekler ve müzik notaları ile tasarlanmış, onunla ilişkili aşkın tüm belirtileri vardır..

4. Küçük Kalpler Aşk Dövmeler Tasarım:

En İyi 15 Aşk Dövmesi Resimleri | Hayatta Stilleri

Kalbinin daima sevgi ve hayranlığı simgelediği bilinmektedir. Sonsuz tarzlarda ve renklerde yapıldığı için harika bir dövme tasarımı yapar. İki yürek, bireyin ebeveynlerine sevgi ve onur için uygun bir haraçtır. Her iki tarafta da nilüfer ile süslenmiş, benzer şekilde sevgi, güzellik ve gücü temsil eden şey, renkli bir duygu tasviri..

5. Vücut Üzerinde Gül Aşk Dövmeler:

En İyi 15 Aşk Dövmesi Resimleri | Hayatta Stilleri

Aşkın evrensel dili olarak kabul edilen Gül, dünyadaki en popüler dövme tasarımlarından biridir. Gülün çeşitli renkleri ile sembolize edildiği gibi anlam bakımından zengindir. Kırmızı gül, hiç kuşkusuz, sevginin ve sevginin en derin anlamını taşıyan güllerin en güzeli. Kadınlar özellikle bu sevgiyi ve güzelliği belirtmek için bir gül dövmesini kucaklıyorlar. “Seni Seviyorum” u gösterebilirsin Güllerle dolu kelimelerle birlikte çiçeklerin yaratıcılığını aklından geçiren aşk dövme.

Daha fazla gör: Kızlar için Rip Dövme Tasarımları

6. melek portre aşk dövme:

En İyi 15 Aşk Dövmesi Resimleri | Hayatta Stilleri

Hıristiyan ve Yahudi inancına göre, melekleri, bizi korumak için Tanrı'dan gönderilen cennet koruyucularıdır. Onlar Tanrı'nın sevgisinin bir işaretidir ve bu anlam genellikle vücutlarında bir melek dövmesi yapıldığında nakledilir. Melekler genellikle bir dişinin yetişkin versiyonuyla temsil edilir, ancak bu dövme meleklerin bize çocuk şeklinde de gelebileceğini gösterir..

7. Amor Aşk Dövme Tasarımları:

En İyi 15 Aşk Dövmesi Resimleri | Hayatta Stilleri

İspanyolca anlamı truelove veya tutku ‘Amor’ dövme olarak yazıldığında şık bir açıklama yapar. Amor dövmesi, birbiri için hissettikleri yoğun sevgiyi sembolize etmek için bu dövmeyi giydiği bilinen aşıkların karakteristiğidir. Dövme, çiçeklerle süslenmiş kalbi kuşatan “Amor” kelimesiyle belli bir duygusallığa sahiptir. Dövmenin parlak renk şeması, çekici bir görünüm kazandırır..

8. Bilek Aşk Dövmeler:

En İyi 15 Aşk Dövmesi Resimleri | Hayatta Stilleri

Hiçbir tasarım ya da örüntü, bedenin dövüldüğü zaman, kelimenin gerçek anlamını, kelimenin kendisinden daha derin bir biçimde aktaramaz. Zarif görünüyor ve öne çıkıyor. Dövme fontundaki kelimelerin bu harfleri kadınlarda daha yaygındır. Kadınların duygularını açıkça ifade ettikleri ve sevgiye geldikleri zaman, dövme kelimesini almanın aşklarının cesur bir bildirisi olduğu bilinmektedir. Nefret duygularıyla da nefret duygusunu ifade edebilirsiniz..

9. Çiftler İçin Aşk Aşk Dövmeleri:

En İyi 15 Aşk Dövmesi Resimleri | Hayatta Stilleri

Aşk dövme yaptırmak istendiğinde akla ilk gelen şey, sevilen birinin adını gizlemek. İsim dövmeleri, isimleri yazılı olan kişiye doğrudan atıfta bulunarak diğer tüm aşk dövmelerinin yerini alır. Çiftler için, ilişkilerini anmanın daha iyi bir yolu onların sevdikleri birinin vücudunda dövme yaptırmaktan daha iyi bir yol yoktur. İsim dövmeleri hem erkekler hem de kadınlar tarafından tutkuyla karşılanır ve genellikle göğsüne, koluna ve bileğine, kalbe yakın şekilde bağlanmış olan bölgelere yapılır. Çiftler için en iyi aşk dövme tasarımlarından biridir.

10. Bilek İçin Basit Aşk Dövme Tasarımı:

Aşk tattoo for the wrist

Bu dövme bilek için uygun olacaktır. Dövme çok küçük ve sevimli görünüyor ve bu tasarım hakkında en iyi şey, hem erkekler hem de kadınlar tarafından spor edilebilir olmasıdır. Dövme, kalp sembolünün güzelliğini gösterir. Tasarım en iyi aşk dövme tasarımlarından biri olarak kolayca iddia edilebilir. Bu aşk kalp sembolü, bu dövmeyi spor yapmaya kimseyi kolayca ikna edecektir. Dövme tasarımı oldukça küçük ve sevgi dolu ve harika kişiliğinizi tasvir edecek. Basit aşk dövme ile birlikte aşk tırnak bir fenomendir.

Daha fazla gör: Meme Dövmeleri Resimleri

11. Alt Sırt Aşk Dövme Tasarımları:

Aşk tattoo for lower back

Bu kuş kanatları aşk dövme kızlar için tasarlanmıştır. Dövme alt sırt kısmını ortaya çıkaracak kısa bir gömlek giyerek etkili bir şekilde gösterilebilir. Kızlar için bu aşk dövmesi, sevgi kuşları kanatları ve başkalarına karşı barışı ve sevgiyi ifade eden aşk sembolü ile çok tatlıdır. Bu tasarıma pek fazla renk uygulanmadı. Çok ayık görünüyor ve hem gençler hem de olgun kadınlar için uygundur. Birçok kadın arkada böyle dövmeler giyiyor. Kızlar için en popüler aşk dövme tasarımlarından biridir.

12. Parmaklar Aşk dövme:

Aşk tattoo for the fingers

Bu dövme erkekler için uygundur ve parmaklar için tasarlanmıştır. Gerçek dövme severler parmaklarını dövme yapmayı unutmadılar. Burada, çekici hat sanatı ile birlikte güzel bir tasarıma sahip olan kollarda harika bir tasarım yapılabiliyor. Herkes böyle bir dövmeyi parmaklarında göstermek ister. Resimdeki erkek modeli parmaklardaki dövme kelimesinden gelen aşk mektubunu etkili bir şekilde ortaya koyuyor ve profesyonel bir dövme sanatçısından yapılmış bir dövme yaptıktan sonra da yapabilirsiniz..

13. Bilek İçin Müzik ve Aşk Dövmeleri:

müzik and love tattoo

Burada, aşk sembolü dövmesinin müzikal tonların yardımıyla ifade edildiğini görebiliriz. Kızlar için en güzel dövmelerden biridir ve bilek üzerinde yapılabilir. Dövme ayrıca kadınlar için en çok uygulanan mürekkepli motiflerden biridir. Biri ayrıca bu özel aşk dövme tasarımı ile önkollarını dövme yapabilir. Tasarım o kadar güzel ki, bu sevimli dövmeyi açığa çıkararak çocukları ve erkekleri kolayca etkileyebilirsiniz. Genç kızların çoğu, önkollarında ve bileklerinde bu tür müzikal aşk dövmelerini sporda görüyorlar. Müzikle birlikte bir aşk sözleri hem kızlar hem de kadınlar için mükemmel bir fikir. Kızlar için popüler aşk dövme tasarımlarından biridir..

14. Kalp Yendi Aşk Dövme Tasarımları:

kalp beat love tattoo

Bu, insan kalp atışı unsurunu görebildiğimiz parlak bir aşk dövme fikri. Bu kalp atışı tasarımı, bu özel aşk dövmesini bu kadar çekici hale getirdi. Burada, dövme aynı zamanda küçük bir kalp sembolik deseni ortaya çıkarır. Dövme diğer mürekkeplerin yardımıyla da yapılabilir, ancak bu özel tasarım en iyi şekilde görünüyor. Muhtemelen kadınlar için en iyi dövmelerden biridir ve şu anda en çok yapılan kalp dövme tasarımlarından biridir. Bu resimde, dövmenin bilekte yapıldığını, ancak önkollarda veya üst kollarda da yapılabildiğini görüyoruz. Adil bir cilt tonuna sahipseniz, bu harika dövmeyi kolayca kayabilirsin.

15. Parmaklar İçin Aşk Sembolü Dövme Tasarımları:

Aşk symbol tattoo for the fingers

Parmaklar için bu sembolik aşk dövme son derece sevimli. Burada parmakların, kartlar gibi kalp şeklinde tasarımlarla dekore edildiğini görüyoruz. Tasarım çok çekici ve hem erkekler hem de kadınlar tarafından yapılabilir. Bu küçük. Böylece bu dövmeyi hissetmeden taşıyabilirsiniz, bu da bu tasarımı herkes için gerçekten uyumlu kılar. Bu dövmeyi bitirdiğinizde, insanlara gururla gösterebilir ve aralarında yeni bir görüntü oluşturabilirsiniz..

Doğru yapıldığında aşk dövmeleri vücut üzerinde harika görünür. Hem erkekler hem de kadınlar spor yapmayı severler, dövmeleri severler. Yukarıdaki listede çok karmaşık tasarımlar tartışılmıştır, bu yüzden size en uygun olanı seçtiğinizden emin olun. Güzel bir aşk dövmesi yapmayı planlıyorsanız, profesyonel bir dövme sanatçısına başvurmanız da önerilir..

Daha fazla gör: Erkekler İçin Barış Dövme Tasarımları

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 12 = 18