Blog

Bir elbise sadece tavırlara hakim değil, uygun zamanda uygun elbise de görünümünüzü değiştirebilir veya bozabilir. Beyaz saten elbisesi giymiş bir bayan, bir punk rock deri ceketindeki bir hanımın bir günlük bakım merkezinde güvenilemeyeceği kadar iş toplantısını asla kapatamaz. Bununla birlikte, bir kadının hangi durumda ne giyeceğini bağlama konusunda kesin bir öykü yoktur, ancak bir kadına yönelik bir aksesuar, daima göz ardı ettiğimiz zorunlu bir parçadır. Saç ve saç stilleri baskın bir karakter oluşturma süreci ve mükemmel bir saç modeli ile bugün kıyafeti ne kadar iyi eşleştirebileceğinize dair bir liste..

Elbise ile eşleştirmek için güzel saç modelleri:

1. Ponies ile Suiting:

saç modelleri for dresses

Şirkete gitmek, ya çekilmesi en kolay ya da tam tersi olabilir. Mahalle partilerinden biriyle bir adım atın, herhangi bir güçlük çekmeden şirkette şık bir midilli çeken Sandra Bullock. Genellikle bu midilliler, giysinin üzerine serilmeyecek kadar yüksek ya da çok yüksek tasvir eden çok düşük tasvirlere sahip olmamalıdır. Ortadaki şık midilli, bugünkü ofis sunumunuz için ne seçerseniz seçin, kalem etek veya pantolon takımınıza mükemmel bir denge katar..

2. Geleneksel Çörekler:

saç modelleri to match your dress2

Beyaz bir kıyafeti ve “ben varım” ya da Pazar brunch masasında toplanmış olan uzaktaki teyzeler ve amcaları içeren geleneksel bir buluşma için, şık bir saç aksesuarı ile basit bir düşük asılı topuz sadece hile yapardı. Farklı topuz stilleri ile deneyebilirsiniz, dağınık veya cızırtılı temiz tutmak. Onunla beyaz bir cüppe yönetebilir veya hatta bir gece elbisesi ile bir hırka çifti.

3. Mükemmel Yaz Bakışı:

saç modelleri to match your dress3

Bir yaz çiçek ya da aztek baskı, onunla gitmek için mükemmel bir saç modeli ile asla başarısız olamaz. Arkadaşlarınızla ya da yaz pusunda ilk bir tarih olan bir öğle vakti gösterisi olsun, bu görünümle yan örgüyü eşleştirmeniz harika görünüyor. Örgüye hacim kazandırmak ve sonunda şeffaf bir bağ ile sabitlemek için yanlardan çekerek örgüyü havalandırın. Balerin flats ve bir sling bag görünümüne daha fazla eklemeli.

4. Kokteyl Topuz:

2012 White House Correspondents' Association Dinner - Arrivals

Bir katı sıkı yüksek topuz ile onun akşam kokteyl elbisesi eşleri gibi kendini moda diva öğrenin. Genellikle bu çörekler, birden fazla bobby pimi ile sabitlenmiş başın tepesinde yüksektir. Bunlardan biri, topuza sağlam bir hacim kazandırmak için saç uzatmalarını bile kullanabilir. Topuzun etrafındaki bölgeleri düzgün ve iyi fırçalayın ve arzu ederseniz göz kamaştırıcı bir boyun parçasıyla birleştirin..

Daha fazla gör:  Hint Parti Saç Modelleri

5. Sevgiliye Boyun Çizgisi Mess:

saç modelleri to match your dress5

Sevgiliye boyun çizgileri bir kez daha açığa çıkan boyun çizgisinin elbisenize dikkat çekeceği hakimiyetden bahsediyor. Bu görünümle eşleştirilen dağınıklık, saçınıza hacim kazandırır, böylece saç tokası elbise boyun çizgisi ile orantılı olur.

6. Casual Dağınık Örgü:

saç modelleri to match your dress6

Selena Gomez, klasik beyaz tişörtü ile khakis'i eşleştirirken şıklıklarını nasıl koruyacağını en iyi bildiğini ve onun berbat halindeki örgüsünde modaya göz attığını biliyor. Sıradan bir görünümün belki de üst üste bir üst ve kısa veya basit bir tişörtün zarafet listesinin içine dağınık örgülerle eşleştirilerek eklenebileceği füzyon stillerini çalışmak her zaman bir zevktir..

Daha fazla gör:  Parti için kolay saç modeli

7. klas tutmak için:

saç modelleri to match your dress7

Dalgalı boyun çizgileri, mükemmel bir şekilde şekillendirilmiş açık serbest akıcı kilitler, klas retro bir dalga ya da berrak bir pim düz saç ile derin bir boyun çizgisi birleştirir.

Daha fazla gör:  Etkinlik İçin Saç Modelleri

8. Boşlukları Birlikte Kaydetmek:

saç modelleri to match your dress8

Boyun çizgisi boynunuza çok yakınsa, saç stilinin hakimiyetini sağlam tutmak için saç tokası ile boyun yakası arasındaki boşluğu doldurun. Genellikle yüksek boyunlu elbiseler hakim ve saç fark edilmez, bu yüzden yandaki kız Lawrence bir ipucu alın ve yuvarlak gerdanlık yaka ile düşük asılı dağınık topuz tutmak.

Görüntüler kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =