Blog

Lanky ve sıska iskeletin seni rahatsız ediyor mu? Sıska bedeniniz kişiliğinizi olumsuz etkiliyor mu? Bir haftada kilo almayı öğrenmek ister misin? Kafanı sallıyorsan, doğru yere geldin. kilo alımı kilo kaybı kadar zor olabilir ve egzersiz ile diyet arasında iyi bir denge kurmanız gerekir. Bu kombinasyon, hızlı bir şekilde sağlıklı kilo almanıza ve genel görünümünü daha çekici hale getirmenize yardımcı olacaktır..

Sadece 1 hafta içinde kilo alabilir misin? Birçok insan bunun nasıl olabileceğini düşünüyor ama doğru. İnsanların çoğu kilo kaybı hakkında konuşuyor ama kilo alma konusuyla ilgilenen çok az insan var. Dünyada çok sayıda sıska insan var ve onlar da sağlıklı ve aynı zamanda harika kişilikleri istiyorlar. Bu modern çağda, yaşamındaki her alanda başarı elde etmek için iyi bir kişilik her birey için çok önemlidir. Sadece bir hafta içinde kilo almak istiyorsanız, bu yazı size çok yardımcı olur..

Nasıl to Gain Weight in a Week

Kilo almak basit bir şey değildir. Sadece antremanın değil, aynı zamanda sağlıklı beslenmenin de sabrına ve disipline ihtiyacı var. Her şeyi büyük bir seviyede yapman gerektiğini unutma. İyi bir diyetin yanı sıra her iki egzersiz de arzu hedefinize ulaşmada etkili bir rol oynamaktadır. Eğer hızlı bir metabolizmanız varsa o zaman kilo almanız çok zor olacaktır. Aşırı düşük vücut ağırlığına sahip olma, kadınlarda menstruasyon eksikliği, kemik yoğunluğu kaybı ve organ hasarı gibi çeşitli sağlık sorunlarına neden olduğu gerçeğinin farkında olun. Bu nedenle, her bireyin ideal bir kilo alması çok önemlidir..

Bir Haftada Ağırlık Kazanmak İçin En İyi Yol:

Burada bir haftada kilo alma hedefine ulaşmak için çok yararlı olan diyetle birlikte en iyi yolların bir listesini verdik. Bunlar;

1. Egzersizlerden Sonra Karbonhidratlardan Kaçının:

karbonhidrat

Birçok araştırmada, araştırmanın rahatlama günlerinde kaslarınızı daha hızlı bir şekilde yeniden yapılandıracağınızı, vücudunuzu karbonhidratlarla beslediğinizi göstermektedir. Karbonhidratlar kilo vermenizi destekler, ancak kaslar, makarnalar, buğday ekmeği, kahverengi pirinç, yulaf ezmesi gibi gıdalar kilo almaz, ancak yağdan başka bir şey değildir. Karbonhidrat içeren antrenman sonrası besinler, protein çöküşünün hızını yavaşlatan insülinin yüksekliğini artırır. Bir muz, bir fıstık ezmeli sandviç ve ayrıca bir spor içeceği tüketin.

2. Yemeklerin alımını arttırın:

yemekler

Kilo vermek için fazladan tüketme şartı vardır, ancak bu durum şart koşarken talep edilebilir, aksi takdirde çok fazla gıdaya karşı aşırı derecede küçük bir açlık kaplarsınız. Bu nedenle, öğünlerinizi gününüz boyunca 3 yerine 5 veya 6 küçük olana bölün. Yemeğinizi her 3 saatte bir kez daha tüketin. Ayrıca, içeceklerinizi 30 dakikadan daha erken veya daha geç yemekten sonra tüketin. Odanıza iyilik yaparak odadan çıkmanıza ve tabağında yatan herşeyi bitirmenize izin verir..

3. Egzersizleri Gerçekleştirin:

Ilık, hafif sıcak Up Exercises (2)

Yağsız kas kütlesini ve bağlı yağ kazanımlarını artırmanıza yardımcı olmak için kilo alım rutininize direnç egzersizini dahil edin. Haftada 2 ila 3 gün her büyük majör seti çalışıyor, ve her bir kuvvet antrenmanının 8 - 12 replikasını tamamlıyorsunuz. Buzağıların, poponun, uylukların, karın, göğüs, sırt, omuz, triseps, bicepsi normal sonuçlarda en iyi sonuçlara ulaştırmaya özen gösterin..

Daha fazla gör: Erkekler için doğal olarak kilo nasıl kazanılır

4. Yeterli Uyku Ya Da Dinlenme:

Genç woman sleeping

Sanırım her gece için yaklaşık 8 ila 9 saat uykunun en yüksek kazançlar için gerekli olduğunu biliyorsunuz. Bunu bilmek zorundasınız, siz uyurken kaslarınız yeniden inşa edilir ve yenilenir. Unutmayın, yeterli dinlenmeyecek olursanız, diyetin yanı sıra egzersizlerin karını da almayacaksınız. Öyleyse dinlen! Bu, bir haftada kilo almanın en basit ve en iyi yoludur.

5. Protein tüketin:

Tüketmek protein

Protein kilo alımında önemli bir rol oynar, bu nedenle diyetinizde protein içerir. Diyetiniz, protein olarak kalorinin yaklaşık% 25'ini, aksi halde günde 3,000 kalorili diyetin hangi zamandaki tüketiminde 188 gram protein içerdiğini.

6. Ağırlık kaldırma:

Ağırlık lifting

Ağırlık kaldırma egzersizleri ile 1 haftada kilo almayı öğrenmek ister misiniz? Kilo kaldırma gibi egzersiz yapmadan kilo almaya yağ denir. Bu nedenle, halter ile uygun bir diyetin tamamlanması hayati önem taşımaktadır. Haftada 3 ila 4 kez egzersiz yapmak önemlidir. Sertleşin ve bundan sonra bir sonraki alıştırmalar için geliştirin. Ölü asansörler, bench press, bükümlü sıralar, ağız kavgası, askeri baskı ve çene gibi büyük hareketleri gerçekleştirin. Tüm bu hareketler ya da egzersizler, bu ek kalorileri kaslara dönüştürmenize yardımcı olur ve size kilo vermenize yardımcı olur. Bunlar, vücudunuzu büyümeye bağlamanızı motive etmenin yanı sıra, yapınızı zorlayabilecek çok eklemli kaldırıcılardır. İyileştirme niyeti ile güçlü bir güç kazanıyorsunuz.

7. Çok Su İçmek:

içki water

Dehidrasyon, spor salonunun yanında daha az kalış gücüyle birlikte her türlü spor sıkıntısından sorumludur. Bu nedenle, her gün yarım litre suya yakın bir yerde içtiğinizden, çünkü kilo almak istediğiniz enerji için su gereklidir. Aynı zamanda, her bireyin her gün en az 8 ila 10 bardak su içmesi tavsiye edilir. Bolca su içmek 1 haftada kilo almanıza yardımcı olabilir.

Daha fazla gör: İçme Suyunun Faydaları

8. Kötü Yağdan Kaçının:

Önlemek Bad Fat

Bir hafta içinde kilo almak istiyorsanız, Tran'ın yağlarına benzeyen tabletlerine benzeyen iyi yağları seçin. Bu nedenle, çip, şeker ve kek ve diğer tatlandırıcılar ve kızarmış yiyeceklerden kaçının. Yağda olduğu kadar protein bakımından da yüksek olan besinler, tavuk göğsü, ton balığı, ekstra deniz ürünleri, sebze, meyve, hindi, yağsız et vb..

9. Kalori tüketimini artırın:

kalori foods

Bir hafta içinde, gerçekte vücudunuzun yanıklarından 1000 kalori daha fazla tüketirseniz, gerçekte 2 kilo alabilirsiniz. Bunun nedeni, günde 1000 ilave kaloriye eşit alımın, kas kütlesini güçlendirme eğitim planına ne zaman katılacağını desteklemenizdir. Besin yoğunluğu kadar yüksek kalorili, fındık ezmesi, avokado, tohum, humus ve fındık gibi yiyecekleri seçin. Sıkıştırılmış sütü güveç, içecek ve çorba ya da patates püresine koyun, kalori yemeğinizi artırın..

Daha fazla gör: 1 ayda kilo nasıl artırılır

10. Sayım Yardımcıları:

kalori count

Kalorilerinizi her gün her gün dinlenerek hesaplayın. Sadece aldığınız kalorileri saymak zorundasınız. Muhtemelen olabildiğince doğru olmanız gerekir. Ayrıca her alternatif günde kendinize ağırlık verin. Bu kilo almak için basit bir ipucudur.

11. Bazı Sütü Daha Önce Yatağa Gitmek:

Süt
Yatağa gitmeden 30 dakika önce protein ve karbonhidrat karışımı alın. Bu nedenle, kalorilerin uyku boyunca yanınızda eklenmesi ve kaslarınızda protein çökmesini azaltması daha olasıdır. Yatağa gitmeden önce bir bardak süt almanız da bir haftada kilo almayı destekliyor..

Daha fazla gör: Hamilelik sırasında kilo alımı

12. Gıdalarınızı Akıllıca Seçiniz:

Sağlıklı lifestyle

Bir hafta içinde kilo almak kesinlikle öyle kolay bir iş değildir; Kilo artışı, karnınızdaki inç cinsinden büyüme anlamına gelmez, orantılı ve sağlıklı bir şekilde olmalıdır. Bunun için yiyeceklerinizi akıllıca seçmelisiniz. Elyaf alımınızı bağırsak hareketlerine yardımcı olan miktarla sınırlayın ve kabızlığı önleyin. Kolesterol seviyenizi arttırmak için neden olabileceği için vanaspati ve ghee gibi gıdalardan kaçının. İyi bir vitamin ve mineral dozu almak için diyetinize bol miktarda meyve ve sebze ekleyin.

13. Aperatif Atılma Zamanı:

Nasıl to Gain Weight in a Week-It’s time to Snack Up

Bir haftada kilo almanın bir başka basit çözümü de diyetinize yüksek kalorili aperatifler eklemektir. Yemeğinizi through gün boyunca fındık fincan size 500 kalori sağlayacaktır. Badem ve kuru üzüm gibi fındıklar, kalorilerin yanı sıra size iyi bir dozda diğer besinler sağlamanız için kilo almayı arzu ederseniz son derece faydalıdır. Pürüzsüzler ayrıca yemek saatleri arasında sizi tam olarak tutacak sağlıklı bir atıştırmalık yapar. Cömertçe sağlıklı kilo alımını teşvik etmek için fıstık ezmesi ve muz içerir.

14. Sigarayı Bırak:

Nasıl to Gain Weight in a Week-quit smoking

Sigara içmenin zararlı etkileri herkes tarafından bilinmektedir. Çalışmalar sigara içmenin iştahınızı tamamen öldürdüğünü ortaya çıkardı. Yani bir hafta içinde kilo almak istiyorsanız, sigara alışkanlığınızdan tamamen vazgeçmeniz gerekecektir. Ancak, sigaraya çok bağımlıysanız, en azından yemeden önce sigara içmemeye çalışın..

15. Stress'ten Uzak Durun:

Nasıl to Gain Weight in a Week-STAY AWAY FROM stress

Eğer hızlı kilo almak istiyorsanız, stres daha büyük bir engel oluşturabilir. Mutlu olmak, sadece çabalarınızı olumlu yönde etkilemekle kalmaz, aynı zamanda bu süreçte sizi motive eder. Eğer işiniz açık havada uzun süre kalmanızı istiyorsa, sizi rahatsız etmesine izin vermeyin. Her zaman yanınızda yüksek kalorili yiyecekler bulundurun ve mümkün olduğunca yiyin. Bu kilo almak için başka basit bir yoldur.

Kilo alımı aşamalı bir süreç olmalı ve mucizelerin gerçekleşmesini beklememelisiniz. Kilo almak için anahtar mantra, bir günde vücudunuzun yanabileceğinden daha fazla kalori tüketmektir. Bu kilo almanıza yardımcı olacaktır. Kilo alımında bu etkili ipuçları, amacımıza sağlıklı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

23 − = 16