Blog

Lale genellikle ampul çiçekleri olarak bilinir, bunlar birinin bahçesinde görülür, ancak birinin kolunda, vücudunda veya vücudunda biraz nadir görülür. Lale dövmesi yapmayı çok seven insanlar var ve yapabileceğiniz çeşitli türlerde lale dövmeleri var. Laleler bakım ve nezaketin sembolü olup, kişiyi özenle doldurabilir.

Erkekler ve Kadınlar İçin Benzersiz Lale Dövme Tasarımları:

Size çekici bir görünüm kazandıracak en iyi 9 Lale dövmesi Görüntüleri görelim.

1. Küçük Lale Dövme:

Küçük Tulip Tattoo

Dövmeler şeyleri hatırlamanın güzel bir yolu olabilir. Dövme yaptırmayı planlıyorsanız ve daha büyük olmasını istemiyorsanız küçük bir lale dövmesi yapabilirsiniz. Boyuna, ok parmaklarına vb. Gibi küçük alanlarda yapılabilirler. Vücudunuzda küçük bir dövme yaptırmak kimseye zarar vermez..

2. papağan desen dövme:

Papağan Pattern Tulip Tattoo

Ünlü bir dövme türü de papağan lale. Çift renk ve geniş yaprakları nedeniyle, çok güzel görünüyor. Vücutta bu dövmeye sahip olmak, ses çok şaşırtıcı bir şekilde verir. Bir papağan lalesi yapabileceğiniz birçok yol olduğu için, bir kişinin vücudunda da çok güzel görünüyor..

3. kırmızı rahat dövme:

Kırmızı Casual Tulip Tattoo

Kırmızı laleler de şaşırtıcı ve kırmızı lale dövme kusursuz görünüyor. Bu kırmızı dövmeler herhangi bir türde olabilir. Kırmızı ayrıca güçlü ve cesur anlamına gelir. Aynı zamanda güç ve güzelliği sembolize eder. Kesinlikle şaşırtıcı görünüyor ve ayrıca herhangi bir kıyafet ile gidebilir.

Kol üzerinde 4. Lale Dövme:

Lale Tattoo on Arm

Siyah laleler eşsiz ve güzel. Güç ve güç anlamına gelir, onlar da bir veda sembolüdür. Siyah dövmeli olmak harika olabilir. Siyah lale dövmesinin yapılabileceği birçok yol var. Seçiminize göre basit veya dizayn edilebilir.

5. narin lale dövme:

narin Tulip Tattoo

Laleler, incelik, renk ve kokular için bilinir. Hassas bir dövme, vücudunuzda herhangi bir yere sahip olabileceğiniz için çok ayıktır. Temelde küçük ve renksizdir; Bu daha zarif ve şık kılan şeydir. Sadeliği nedeniyle herhangi bir kıyafetle çok iyi taşınır..

6. Renkli Lale Dövme:

Renkli Tulip Tattoo

Lale canlı renkleri ile bilinir, bu dövme rengi daha iyi görünür. Bu dövmeler istediğiniz her yerde yapılabilir. Bunlar küçük, büyük, demetlenmiş veya bekar olabilir. Parlak bir dövme yaptırmak sizi pozitifleştirir ve devam etmenizi sağlar.

Daha fazla gör: Basit Çiçek Dövme Tasarımları 2017

7. Modern Stil Lale Dövme:

Modern Style Tulip Tattoo

Temel lale dövmelerinin yanı sıra bazı modern olanları da var. Bu dövmeler biraz bükülmüş. Geometrik veya tasarım olabilirler ama lale dövmeleridir. Bunlar büyük veya küçük lale dövmeleri olabilir. Bu dövmeler bazı detaylar ekleyerek daha yaratıcı hale getiriliyor.

8. Basit Tasarım Lale Dövme:

Basit Design Tulip Tattoo

Trende girerken, basit olmak her zaman en iyisidir. İşte dövmenizi zarif hale getirebilecek ve size ne istediğinizi verebilecek basit dövmeler. Basit lale dövmeleri genellikle normaldir ve genellikle renksizdir ve buna sahip olan herkes için uygundur. İçindeki sadelik nereye giderseniz gidin.

Daha fazla gör: Lotus çiçeği dövme resimleri

9. Logo Tarzı Lale Dövme:

Logo Style Tulip Tattoo

Bazılarımız orjinal lale dövmelerini beğenmeyebilir ama yine de isteyebilir. Farklı formlarda lale dövmesi olan insanlar var. Logo dövmesi onlar için bir çözümdür. Herhangi bir şirketin veya markanın bir logosu olabilir, ancak yine de vücudunuzda olmasını istiyorsanız sadece bir dövme sanatçısına ihtiyacınız var.!

Lale dövmeleri yapmak harikadır ve yaygın olarak kabul edilmektedir. Vücutta güzel görünüyor ve kişiselleştirilebilir. Bu dövmeleri yapabilecek çiftler ya da onunla dalgalanan bir isim olabilir..

Daha fazla gör: Aşiret çiçek dövmeleri

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1