Blog

Bugünlerde Raven ve Crow dövmeleri giderek daha fazla popülerlik kazanıyor. Bunlar oldukça sanatsal ve çoğu zaman tüm Seeing Eye ya da kafatası gibi diğer modellerle birleştiriliyor. Bu tür tasarımların yapıldığı kızlarda, aşağıdaki resim gibi ilişkili çiçek desenleriyle daha sanatsal hale getirilebilir. Renkleri istediğiniz gibi birleştirebileceğiniz çeşitli stil biçimlerini de deneyebilirsiniz ve bunu özelleştirilmiş bir biçimde elde edebilirsiniz. Bu, salonda daha fazla seans alabilir ve ayrıca bunların genellikle çok koyu renklerde yapıldığına dikkat etmelisiniz ve bu nedenle tasarım düzgün bir şekilde çizilmediyse veya mürekkeplenmediyse, bunu kaldırmak istiyorsanız bu bir sorun olabilir..

Sık sık koyu renklerdeki izler mürekkep lekeleri bırakır ve daha sonra kamufle etmek için bir örtü hazırlamanız gerekebilir. Ayrıca bunların çok sanatsal olduğunu bilmelisiniz ve bu nedenle profesyonel sanatçılardan yapılmalı. Şablon çizimlerini isteyebilir ve sonra bu tarzları kendi tarzınızda değiştirebilir veya yeniden oluşturabilir veya yeniden oluşturabilirsiniz. Zevkinize uygun bir şey almak için ekstra para ödemek zorunda kalacaksınız. Daha sonra bunları çiçek baskıları veya kabile baskıları ile uzatabilir ve ayrıca büyük ölçekli bir şeyler yapmak istiyorsanız diğer yazı tipleri veya desenlerle değiştirilebilir. Yani böyle bir şey istediğinizde bu düşünceler aklınızda olmalı.

En İyi Raven Dövme Tasarımları Ve Resimleri:

Aşağıda kesinlikle denemeniz gereken en iyi 9 Raven dövme tasarımları ve görüntüleri.

1. Sanatsal Raven Dövme Tasarımı:

kuzgun tattoo

Bu renkli ve çok sanatsal kuzgun dövme. Bu kolayca kızlar tarafından kolayca ve sportif yapılabilir. Bununla birlikte her çeşit çiçek desenini de yapabilirsiniz. Bu da çok kız tipi ve herhangi bir kız bunu bitirebilir.

2. Ağaç Kuzgun Dövme Tasarım Karga:

kuzgun Tattoo Designs2

Bu bir dalda kuzgun dövme. Bu tür kolay tasarımları deneyebilir ve bunlar da oldukça sanatsaldır. Bu modelleri diğer kuşların, ağaçların vb. Diğer ilişkili tasarımlarıyla da genişletebilirsiniz..

3. Şube Kuzgun Dövme Tasarımında Karga:

kuzgun Tattoo Designs3

Bu bir dalda yapılan bir kuzgun ama burada bu farklı renkte yapılır. Bu nedenle, kuşun rengini seçebileceğiniz kişisel rahatlama kabiliyetinizdir. Bu profesyonel bir sanatçıdan yapılabilir.

4. Cadı Raven Dövme Tasarımı:

kuzgun Tattoo Designs4

Bu çok yaratıcı bir kuzgun dövmesi. Spor yapmak kolay ve aynı zamanda çok yaratıcı olan benzer stilleri de yapabilirsiniz. Bir kız iseniz, bu sizin tarafınızdan kolayca spor olabilir. Buna başka renkler de ekleyebilirsiniz. Kadınlar için en iyi kuzgun dövme tasarımlarından biridir..

Daha fazla gör: Çingene Dövme Tasarımı

5. Geri Kuzgun Dövme Tasarımı:

kuzgun Tattoo Designs5

Bu arkada yapılmış bir kuzgun tasarım. Buna daha fazla çiçek ekleyebilir ve bu da çiçek tasarımlarınızın bir uzantısı olabilir..

Daha fazla gör: Kum saati dövmeler tasarımları

6. Kartal Raven Dövme Tasarımı:

kuzgun Tattoo Designs6

Büyük ölçekli tasarımlar yapmak istediğiniz şey değilse, o zaman bu tür bir tasarım yapabilirsiniz.

7. Mükemmel Crow Ve Raven Dövme Tasarımı:

kuzgun Tattoo Designs7

Bu çok kız tipi ve ayrıca deneyebileceğiniz sanatsal bir tasarımdır. Bunlar profesyonel sanatçılar tarafından yapılmalı ve bunları daha sonra diğer kalıplarla da genişletebilirsiniz..

8. Omuz Üzerinde Kuzgun Dövme Tasarımı:

kuzgun Tattoo Designs8

Bu deneyebileceğiniz bir omuz tasarımı. Bu kuzgun dövme oldukça sanatsal ve profesyonel bir uzman tarafından yapılmalıdır..

Daha fazla gör: Pusula Dövme Anlamı

9. Masonik Raven Dövme Tasarımı:

kuzgun Tattoo Designs9

Bu, kolayca deneyebileceğiniz bir Masonik kuzgun dövmesi. Bu, tüm gören göze sahiptir ve oldukça yaratıcı ve renklidir. Bu erkekler için en iyi kuzgun dövme tasarımlarından biri..

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 9 = 1