Blog

Megan Fox, görünüşleri, güveni ve oyunculuk becerileriyle milyonlarca kişinin kalbini yakalayan bir Hollywood şöhretidir. Ekranda görülecek en seksi kadınlardan biri ve dünyada ikinci en ateşli kadın olarak derecelendirildi. Bir model ve oyuncu olmasına rağmen, üzerinde birkaç dövme yaptırdı..

megan fox tattoo

Bu dövmeleri neden yazmayı sevdiğini sormak üzerine, kendisinin ayakta durma yolu olduğunu, herhangi bir düşmanlık duygusunu ifade etmenin bir yolu olduğunu, özellikle de dövüş fikrini onaylamayan annesinin olduğunu söylüyor..

Megan Fox Dövme Tasarımları Resimlerle Deyin:

Megan Fox tarafından imzalanan anlamlı ve en iyi dövme tasarımlarından bazıları aşağıdaki paragraflarda listelenmiştir..

1. Megan Fox Kol Dövme - Marilyn Monroe:

Marilyn Monroe Tattoo

Megan Fox kendini inanılmaz dövmelerle süsledi ama bugüne kadarki en iyisi, sağ ön koluna yazılan Marilyn Monroe dövmesi. Megan onu bir idol olarak tutuyor ve çocukluğunda sesini duyduğu her an ağlamasını talep ediyor.

2. Geri Megan Fox William Shakespeare Alıntı Dövme:

William Shakespeare Tattoo

Megan Fox hayatına çok değer veriyor gibi görünüyor. Önemi anlıyor ve geldiği gibi alıyor. Hayata karşı bu tutum William Shakespeare dövmesinde gösterildi. Sağ omzunun altında yer alıyor ve “Hepimiz glided kelebeklere güleceğiz” diyor..

Daha fazla gör: Kolda Fernando Torres Dövme

3. Bacak üzerinde Megan Fox Moon ve Star Tattoo:

Ay and Star Tattoo

Megan’ın bacaklarına yapıştırılan ay ve yıldız dövmesi, seçimlerini gerçekten iltifat eder ve onun kişiliğini ifade eder. Bu ilk renkli dövme yapıldı ve oldukça ilginç ve yenilikçi görünüyor. Dövme temel olarak bir yıldızın üst üste geldiği turuncu bir ayın resmini içerir. Dövme, Megan’ın duyusal doğasına katkıda bulunur ve aynı zamanda göz kamaştırıcı görünümüne katkıda bulunur..

4. Boyundaki Megan Fox Çin Dövmesi:

kuvvet Tattoo

Megan Fox'un boynundaki bir Çinli dövmesi var. Yazılan kelime “güç” anlamına gelir ve yapılan en küçük dövmelerden biri olmuştur. Saçlarının ardında saklandığından ve çok fazla dikkat çekmediğinden neredeyse hiç fark edilmez. Ancak farkedilirse, dövme çok moda ve modaya uygun gözüküyor.

Daha fazla gör: Angelina Jolie Dövmeler Ve Anlamları

5. Kaburga üzerinde Megan Fox Kaburga Dövme:

Kaburga Cage Quote Tattoo

Megan Fox'un göğüs kafesinde harika bir şiir var. “Bir keresinde sevgiyi hiç bilmeyen bir kız vardı, bir erkek onun kalbini kırıncaya kadar” okuyor. Dövme Eski İngilizce yazı ile yazılmıştır ve kendisi tarafından yaratılmıştır.

6. Megan fox Koca Adı Dövme:

Brian Tattoo

Megan Fox, kocası Brian Austin Green'le birlikte olduğunda, ismini okuyacak olan alt sağ kalçasında bir dövme yapmaya karar verdi. Dövme gerçekten de Brian'a olan sevgisini yansıtıyor ve onunla olan ilişkisine ne kadar değer veriyor?.

7. Bilek üzerinde Megan Fox Tribal Tattoo:

Megan Fox Tribal WavesTattoo

Megan Fox, okyanusların bir sevgilisidir. Böylece iki güçlü okyanus dalgası gösteren bir dövme yapmaya karar verdi. Bu dövme bileğinin üzerinde yazılıydı ve Yin Yang dövmesi olarak adlandırıldı. Son zamanlarda, bu vücut sanatı parçası, Megan'ın istediği şekilde ortaya çıkmadığı için kaldırıldı..

Tarafta 8. Megan Fox Mickey Rourke Dövme:

miki Rourke Tattoo

2010 yılında Mickey Rourke ile bir film oynadıktan sonra, Megan Fox onu onurlandırmak için ona dövme yaptırdı. Bu dövme sağ göğüs kafesi üzerine yazılmıştır ve “Dans görenlerin hepsinin duyamayanlar tarafından deli olduğu düşünülmüştür” diyor..

Daha fazla gör: Victoria Beckham dövmeleri

9. Megan Fox Onu Dövmelerle Oynat:

Oyun Him off Tattoo

Megan Fox'un bir piyano çalan sevimli bir kedinin resmini canlandıran bir başka son dövmesi var. Bunun altında “Onu Oynamak” yazılmıştır. Dövme, son zamanlarda, deşifre deşifre etmek zor olsa da.

Görüntü Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 53 = 55