Blog

Taç dövmeleri hem cinsiyetler tarafından tercih edilir. Bu bariz sembolün telif hakkıdır. Fakat farklı bireyler için farklı kavramları temsil etmeye hizmet eder. Genellikle tasarımında yapılabilecek çok sayıda varyasyondan dolayı seçilir. Basit tutabilir veya süslemeler ekleyebilirsiniz. Onu kadınsı veya erkeksi yapabilirsin. Genel olarak, gücü, üstünlüğü ve gücü temsil eder - bunların tümü, bireylerin ulaşmak için çabaladığı faktörlerdir..

taç tattoo designs

Anlamları ile En İyi Kral Ve Kraliçe Taç Dövme Tasarımları:

Liderlik, Güç ve Royalty, bu hızlı yakalanan Crown dövme eğiliminin temel özelliklerini özetliyor. Taç dövmesi tasarımları, lider olma, kral / kraliçe karakterleri ve saygı duymayı seven insanlar için uygun olan en iyi dövmelerden biridir..

1. Elmaslı Kraliçe Taç Dövme:

taç-dövme-ile-elmas

Kişinin kendi stilini ifade etmek için, insanlar bir elmasla taç dövmelerini tercih ederler. Elmaslar dedikleri gibi kızın en iyi arkadaşı ve bir kız / kadın için bu prensesi hissettiren bir taç ile vücut sanatı olarak bir elmas dövmesi elde etmekten daha iyi yollar. Bu dövme kesinlikle bir bütün olarak kişilikleri hakkında çok şey söyleyerek uzun bir yol olabilir. Diamonds güven için bilinir ve bir taç bir kraliyet işareti.

2. Taşlarla Büyük Kron Dövme

Büyük crowns with stones and more details

Taç dövmesi tasarımları, onlara basit siyah bir siluet yapabilmeniz veya büyük ve detaylı hale getirebilmeniz için çok fazla esnekliğe sahiptir. Yüzyıllara yayılan hükümdarlar, zeytin dallarından yapılan basit hacimlerden değerli taşlarla süslenmiş zarif kadife kronlara kadar uzanan yıpranmış kronlara sahiptir. Yani tat ve stilinize bağlı olarak, dövmenizde istediğiniz taç türünü seçebilirsiniz..

Daha fazla gör: Kelebek Dövme Resimleri

3. Çiçeklerle Süslenmiş Kol Taç Dövme:

süslenmiş crown with flowers

Bir taç dövmesi tasarımları genellikle çiçekler, harfler ve benzeri diğer elemanları içerir. Tek başına bir taç, vücutlarını süslemek için çekici bir dövme yaptırmayı isteyen insanlar tarafından nadiren kullanılır. Değerli taşlar ve etrafındaki çiçeklerle dolu bir taç daha çok kendi fincan çayıdır..

Kol Üzerinde 4. Kafatası Taç Dövme:

Taç with a skull

Macabre ile ilgilenen insanlar genellikle taç ile dövmeli bir kafatası olsun. Taç, dövmelerine bir rölatif bakış ekliyor ve anlamını daha net hale getiriyor ve ilgili mesajı güçlendiriyor. Başka ek elemanlar da var, ama taç kafatasına daha önce eksik olduğu krallığı veriyor..

5. Aslanlı Elinde taç dövme:

Taç tattoo with a lion

Zodyak işareti açısından taç, güneş burcunu Leo'yu temsil eder. Bu yüzden bir aslanlı bir taç genellikle Leo güneşi işaretini temsil eder. Aslan, anlamı daha belirgin hale getirir ve dövmeyi daha korkutucu bir görünüm verir. Yine taç ve aslan, iktidarın, gücün ve üstünlüğün sembolleridir. Böylece, insanlar güneş işareti olmaksızın Leo'yu tercih edebilirler..

Daha fazla gör: Erkekler İçin Yılan Dövme Tasarımları

6. Eller Üzerinde Çift Taç Dövmesi:

Çift crown tattoos

Bir kral kraliçe olmadan bir şey değildir. Yaşam için ortak olarak birbirleriyle bağlantı kurmanın ve vücut sanatı yoluyla bir kraliyet havasına sahip olmanın bir yolu. Böylece çift dövmeler de ortak bir taç dövme tasarımıdır! Bir kadın meslektaşı ve bir erkek olan taç türünü seçebilirsiniz. Bu çiftler için popüler taç dövme tasarımlarından biridir.

7. Kalp ve Kanatlı Taç Dövme:

bir crown with heart and wings

Bir dövme tasarımı için tek başına bir taç seçilir. Ancak çoğu zaman, daha iyi görünmesini ve sadece telif haklarından daha fazlasını ifade etmesini ve soğuk katmanı arttırmayı amaçlayan diğer unsurlar ve özellikler ile birleştirilmiştir. Melek kanatları ve kalpleri olan bir taç, havalı görünümlü dövme tasarımlarından biridir. Taçla birlikte kraliyet görüntüsünü birleştirir ve yaygın kanatlarla özgürlük görünümüne sahiptir..

8. Çapraz Çapraz Dövme:

Taç with a cross

Hıristiyanlar, İsa'nın kafasında dikenli bir taçla çarmıha gerildiğine inanırlar. Birçok dini fanatik, kollarına dövme yaptırılmış bir haç alır. Bu, İsa'ya olan derin inançlı inançlarını ve gerçekleştirebileceği mucizeleri sembolize ediyor. Yine birçok insan, bu tasarımın mücadelelerini temsil etmesini ve arkasındaki Hıristiyan anlamını seçmeyi tercih edebilir..

Daha fazla gör: Balık Dövme Anlamı

9. Kral Taç Dövme İsim:

Taç with a name

Bir başka tipik taç tasarımı taçlanmış bir isimdir. Kral çoğu monarch sisteminde en yüksek otoriteyi temsil ediyor. Bazı kültürlerde kralın tanrı temsilcisi olduğuna inanılıyordu! Kendilerini ne kadar düşünür olduklarını tasvir etmek isteyen insanlar, genellikle isimlerini süslenmiş kronlarla dövüyorlar. Erkekler için mükemmel bir taç dövme tasarımlarından biridir.

10. Boyunda Küçük Siyah Taç Dövme:

küçük siyah taç-dövme tasarımlar

Kronlar basit veya abartılı olabilir. Bazen basit olanlar, her türlü kıymetli taşlarla süslenmiş olanlardan daha sofistike ve derin görünüyorlar. Bu nedenle, taç dövmesi tasarımları arasında en yaygın olanı, küçük ve genellikle bir bileğin içini oluşturan basit siyah renklerdir. Koluna ya da boynunun arkasına da alabilirsiniz! Kızlar için en iyi taç dövme tasarımlarından biridir..

11. İmparatorluk Kraliçesi Taç Dövme:

emperyal-taç-dövmeler

Kelimenin doğru dediği gibi, İmparatorluk Kraliyet anlamına gelir veya asalet / görkemlidir. Bir Imperial Crown dövmesi yapmak, sahip olduğu gücü ve komutayı göstermek için sadece mükemmel bir yoldur. Ayrıca, İmparatorluk, iktidarla iktidarı simgelediği gibi, dövmeyi giyen kişinin saygısını emreder ve aynı zamanda öz-denetimin bir işareti olup, bilge ve adil kararlar alır..

12. Tribal Taç Dövme Tasarımları:

aşiret-taç-dövme

Tribal, Polinezya kültürlerinde geleneksel dövmelerde kullanılan tasarıma veya stile atıfta bulunur. Bu dövme sanatı stili, yeni unsurları birleştirirken kalın çizgiler ve geometrik desenler kullanır. Tribal dövmeler, bugünün hayatında yeni bir ifade şeklidir. Taç güç ve prestij sembolize eder. Taç dövmesindeki aşiret tasarımı, dövme bölümüne ve dövme yapan kişinin kişiliğine katkıda bulunur..

Alıntı Ve Kalp ile 13. Crown Tattoo:

taç-ile-a-alıntı-ve-kalp-dövme

Size ilham veren bir alıntı bulmak, günlük olarak bu özel his için bir taç ve bir kalbin unsurları ile arkasında gerçek bir anlamı olan bir dövme haline getirilebilir. Geleneksel dövme tasarımları harikadır, ancak bir alıntı dövmesi sizi motive eder ya da en çok ihtiyacınız olduğunda kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Ya da her iki dünyanın en iyisine de sahip olabilirsiniz, bir kalple ve bir taç ile bir alıntı yapın ve herkesin takdir edeceği bir dövmeye sahip olacaksınız.!

14. Mektup ile Taç Dövme:

taç-dövme-ile-bir-alfabenin

Birinin isminin başlangıcından veya bir ismin ilk alfabesiyle işaretlenmekten daha iyi bir yol. Bu kraliyet hissi için bir tacı olanların ve orada sadece kendi stilinizin bir ifadesini yaptınız. Alfabe ile taç dövmeleri, bir karakterin eklenmesi için gençler arasında çok popülerdir. Bir taç dövmesinin alfabeyle birleştirilmesi de kişinin düşüncelerini açığa çıkarır ve aynı zamanda birinin düşüncelerini takdir etmekten de zevk alır..

15. Parmak Üzerinde Küçük Taç Dövme:

parmak taç-dövme

İnsan vücudunun en göze çarpan kısımlarından biri, parmaklar ve dövmeler ya da yüzük takmasıdır, kesinlikle bir stil ifadesi olabilir. Ayrıca, parmak taç dövmeleri dünya çapında popüler bir moda haline geliyor. Parmak dövmeleri ile ilgili en iyi şeyler, parmaklar üzerinde dövme yapılmış çok çeşitli tasarımların olabileceği kadar çok yönlü olmalarıdır. Parmak taç dövmeleri kadınlar arasında özellikle popülerdir. Tasarımlar onları oluşturmak için mevcut küçük alan nedeniyle minimalist ve basit olabilir, ancak parmak taç dövme tasarımlarını taşıyan kişinin tadı ve tavrı hakkında çok şey söylerler..

Taç her zaman kraliyet iktidarının ve otoritesinin bir simgesi olarak kullanılmıştır. Taç, yönetmenin mutlak gücünü gösterir. Tacı dövme olarak giymek zafer ve çevreye saygılı olmaktır. Bir dövme sembolü olarak, taç sadece komut verme hakkı anlamına gelmez. Bireyin yaşamı, hisleri, düşünceleri ve eylemleri üzerindeki egemenliğini simgeler. Taç dövmesi, kendi kendini kontrol etmenin bir sembolüdür ve güç ve otoriteyi bilge ve adil bir şekilde kullanmanın bir hatırlatıcısıdır..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 + = 27