Blog

Dövme tarzı içinde çeşitli tasarımlar bulunur. Dövme çeşitli tasarım ve yapılarda lekelenebilir. Bunlar arasında kanat dövmesi birdir. Adından da anlaşılacağı gibi dövme çeşitli kanat tasarımlarında lekelenecektir. Wings dövmesi renk, boyut ve tasarıma göre değişir. Dövmeci, dövmeyi bitirme çalışmasıyla, dünyaya kanat dövmesi ile kişisel duygularımızı ifade ettiğimiz tasarımı yapar. Kanat dövmeleri, at, ejderha, tek boynuzlu at, kafatası ve diğer yaratıklar gibi bazı yaratıklara işaret eden arka kısımda büyük boylarda yapılır..

çekici-kanatlar-dövme tasarımlar-ile-anlam

Kanat dövmelerinin anlamları aşk, uyarlanabilirlik, özgürlük, düşmüş durum, ölüm, ataların mirası ve doğaya olan sevgisi olarak gösterildi. Bunlar, kullanıcının sembolik temsilidir. Her iki cinsiyette de yapılabilir. Bu dövmeler ayak bileğinden tam geri ayarlanabilir..

En İyi Kanatları Dövme Tasarımları:

Kanat dövmeleri tasarımına göre farklı stillerde ve farklı büyüklükte olabilir ve vücudun hangi kısmına mürekkeple yapıştırılır. Bu küçük ebatlı kanatların yanı sıra el, ayak bileği, omuz ve alt arka kısımda da aspirasyon ve inancınızı gösteren dövmeler de popülerdir. Tek renkli dövmeler dışında renkli kanat dövmeleri de yapılmaktadır. Kanat dövmelerinin çeşitli tasarımlarından bazıları genel farkındalık için takip edilir..

1. Peri Kanatları Dövme:

kanat dövme tasarımlar-15

Kanat dövmesi sadece bir tasarım olarak yapılabilir veya sembolik bir değeri yansıtabilir. Bu kanat dövmesi tasarımında peri tasarımını yansıtır. Peri anlatılarında ve mitolojik karakterlerde görüldüğü gibi, mitolojik hikayelerin bir parçası olan uçmalarına yardımcı olan kanatlı birçok yaratık vardır. Peri masallarında, melekler geniş gökyüzünde uçmak için kanatlara sahip olurlar. Mitolojik hikâyelerde, haberciler ayrıca, mesajı tanrıya taşımayı kolaylaştıran geniş kanatlara da sahiplerdi. Gerçekte kanatları olmayan ama fantezi hikayelerinde kanatlarla tasvir edilen çeşitli yaratıklar. Sırtınızı dövme ile göstermeyi seviyorsanız, bunu denemelisiniz. Bu basit tasarımlı dövme, kadınlar için yine de tüm arka bölümünüzün şık görünmesini sağlıyor..

2. Wings Dövme ile Aşk Tırnaklar:

kanat dövme tasarımlar-11

Kanatlar tasarlanan dövme ile birlikte özel tırnaklar eklemek isterseniz, bu en iyi seçenektir. Tırnaklar kullanılarak yapılan dövmeler kadın ve erkeklerde son trendlerdir. Tasarımlar özel bir dokunuşla yapılıyor. Dövme güzelliğini arttırmak için çekici tırnaklar, özel kelimeler veya karakterler ekleyebilirsiniz. Burada, kanatlılar arasına giren kelimeler “Aşk, gittikten sonra bile nasıl hayatta kalacağınızdır”. Hanımefendinin arkasına yapıştırılıyor. Bu tasarımda, kanatlar düştüğünü gösteren rahat modda. Bu kadınlar için en iyi kanat dövme tasarımlarından biri.

3. Kanatlı At Ayakkabı Dövme:

kanat dövme tasarımlar-12

Her zaman gösteriş yapmak istediğiniz dövmekteki herhangi bir bileşeni veya dikkat çeken nesneyi ekleyebilirsiniz. Kişinin hayatında önemli olan şeyler dövme tasarımıyla tasvir ediliyor. Burada, iki kanat arasında bir at ayakkabı bileşeni mürekkepleniyor. Bu kanatlı at ayakkabısı dövmesi farklı renk efekti ile 3 boyutlu etkiye sahiptir. Renkli efektler diğer mono renkli dövmelerden farklı görünür ve bir çeşit funky tarzı vardır. Bu küçük boyutlu dövmeyi elinizde sergiliyorsanız mükemmel olacak..

4. Mehndi Tasarlanmış Wings Dövme:

kanat dövme tasarımlar-10

Bu mehndi tasarımlı kanatlı dövme, sırtınızın üst kısmında iki kanat oluşturan sanatsal bir ifadedir. Seksi ve yaratıcı görünmeyi seçerseniz, bu kalıcı dövmeyi deneyin. Bu tasarlanmış dövme, sözde kanat dövmesinden gerçekten eşsizdir. Karmaşık yenilikçi tasarımlar, dairesel desenler ve blok tasarımlar ile yapılır. Bu tasarım tasarımların bir karışımıdır ve farklı desenler oluşturmak için çeşitli mehndi tasarımları mevcuttur. Bu seksi mehndi tasarımlı dövme, kadınlar için yenilikçi tasarımlı dövmelerden biridir..

5. şeytan kanatları dövme:

kanatlar Tattoo Designs 5

Şeytan kanatları dövmesi düşmüş haldeyken gelir. Bu temsilin çok zor olacağı anlamına geliyor. Şeytan sadece kafatası değil, aynı zamanda boynuzları ve kemikleriyle birleşecektir. Kırmızı ve siyah gibi renkler çoğunlukla kullanılır. Bunlar çoğunlukla bacaklarda ve sırtta lekeli.

Daha fazla gör: Ağaç Dövme Tasarımları

6. Kelebek Kanatları Dövme:

kanatlar Tattoo Designs 6

Kelebekler dövmeler için en iyi temsillerdir. Bu kanat dövmeleri hemen hemen her farklı dövme tasarımında görülür. Kelebek kanatları dövmesi, bir durumdan diğerine dönüşümün sembolüdür. Kelebekler alçakgönüllü güvelerin kozalarından çıktığı için. Kanatlar, ayak bileği parçasından tam sırt setine kadar daha küçük boyuttan daha büyük boyuta boyanabilir..

7. Kuşlar Wings Dövme:

kanatlar Tattoo Designs 7

Dövme herhangi bir tasarımda lekeli olabileceği için kuş kanatları bunlardan biridir. Kuşlar küllerden doğacak, zarif olacak. Genellikle kartal kuş kanatlı dövmelerinde kullanılır. Kuş kanatları ayak bileklerine ve bileklerine vb..

Daha fazla gör: Daisy Dövme Tasarımları

8. yıldız kanatları dövme:

kanatlar Tattoo Designs 8

Yıldız dövmeleri çoğunlukla lekeli. Ama yıldızın kanatlarla birleşimi harika olacak. Dövme daha çekici hale getirmek için çeşitli renklerde yapılabilir.

Daha fazla gör: Çiçek Dövme Tasarımları

9. kabile kanatları dövme:

kanatlar Tattoo Designs 9

Kanat dövmesi, kabile tasarımıyla yapılabilir. Bu dövme kişinin farklı doğasını temsil eden eşsiz olacak.

10. kırık kanatları dövme:

kanatlar Tattoo Designs 4

Kırık kanat dövmesi düşmüş durumun genel temsilidir. Bu dövme genellikle, desteğe ihtiyaç duydukları gibi yalnız olacak kişiler tarafından yapılır. Öyleyse, bu kişinin temsil edilmesi gerektiğine dair iyi bir fikirdir. Ayak bileğine kadar her yerde arka uzunlukta olabilir..

11. kalp kanatları dövme:

kanatlar Tattoo Designs 2

Bunlar kanat dövmesiyle aynı olacak, ama içinde kalp şekliyle tasarlandı. Bu dövmeler yüzyıllardan beri çok popüler. Genel olarak kalp sevgi için temsil edilir. Kanatlar özgürlük için temsil edilir. Her ikisi de birleştirildiğinde, sevgi özgürlüğünü temsil eder. Bu yüzden sevdiklerine çok yakın olan insanlar, bu kalp kanatları dövmesiyle aşklarını temsil ediyorlar..

12. çapraz kanat dövmesi:

kanatlar Tattoo Designs 3

Haçların genel temsili İsa'dır. Dini özgürlük olarak temsil edilir. Bu tasarımlar giyen kişinin kalabalık içinde eşsiz olmasını sağlıyor. İsa çarmıhta acı çekerken. Kanatlar çapraz ile birleştirildiğinde, İsa için çarmıhta özgürlük olarak görülür. Bu yüzden çapraz kanat dövmeleri çoğunlukla dindar olmaktan hoşlanan insanlar tarafından görülür. Erkekler için en iyi kanat dövme tasarımlarından biridir.

13. Alt Sırtında Melek Ve Şeytan Dövme:

kanat dövme tasarımlar-13

Üstünü kırpmak ya da takmaktan hoşlanan kadınlar, alt sırtında dövme yapmak için en iyi seçenek. Alt sırt bölümünüz kanat dövmesi yaparak vurgulanır. Bu açı ve iblis kanatları dövmesi, inancınızı mitolojik etkisiyle gösterir. Fikrinizi yansıtan akılda kalıcı kelimeler ekleyebilirsiniz. Sol kanatta meleği tasvir eden güzel bir halo yapılır. Burada, iki kanat iki zıt efekti yansıtır, yani, meleklerden biri ve şeytandan başka biri.

14. çapa kanatları dövme:

kanat dövme tasarımlar-14

Bu kanat dövmesi, iki kanat arasında çapa tasarımına sahiptir. Koyu kırmızı mürekkeple göğsünde fantastik şekilde kırmızımsı efektle yapılmış ve çapanın etrafına bir ip sarılıyor. Bu seni cesur gösteriyor.

15. Melek Kanatları Dövme:

kanatlar Tattoo Designs 1

Melek kanadı, dünyayı geçtikten sonra cennete bırakılan dövme olarak temsil edilir. Bu dövmeler basit ve eşsiz olacak. Bu dövmeler tam ve özelleştirilmiş olacak. Dövmeler genellikle vücudun arka tarafında tercih edilir. Dövme, kullanıcının ilgisini çekebilir. Bu dövmeler farklı renklerle çeşitli boyutlarda boyandı. Ekstra tasarımlar çekici bir şekilde görmek için eklenir.

Mitolojik tarihini yansıtan farklı türlerde kanat dövmeleri vardır ve bazıları yenilikçi görünen sanatsal unsurlardır. Bu makalede, bu yazıların her ikisi de yansıtılmaktadır. Bu makalede kadınlar ve erkekler için en iyi on beş kanat dövmesi tasarımı gösterilmektedir..

Aynı şekilde, kanat dövmelerinin birleşimiyle dövme yapmak için kullanıcının farklı kanat dövmelerinin deşarjları mevcuttur..

Görüntü Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − = 8