Blog

Eski zamanlardan beri, bir atın en çok sevdiği evcil hayvan olduğu söylenir. Güç ve rehberliği sembolize eder. Bazen de tutku ve özgür ruhları temsil ederler. Diğer zamanlarda mükemmel görünümleri için seçilirler. Benzer şekilde at dövme, çeşitli tasarımları nedeniyle dünya çapında popülerlik kazanmıştır. At dövmeleri harika görünüyor ve vücudunuzda herhangi bir yere yapılabilir. Cinsiyet söz konusu olduğunda nötrdür ve hem erkekler hem de kadınlar tarafından seçilebilir..

Resimleri ile At Dövme Tasarımları Farklı Türleri:

at tattoo designs

Atınızı aşiret, sanatsal veya gerçekçi görünebilir hale getirebilirsiniz. Renk ve diğer süslemeler ekleyebilir veya basit ve siyah tutabilirsiniz. İşte kararınızı kolaylaştırmak için birkaç at dövme tasarımları.

1. Ayaklı Ayakkabı Dövme At:

at ile at nalı-dövme-14

Erkekler için bu tür at dövmeleri Amerika ve Avrupa gençleri arasında moda. Bu tür at ayakkabısı dövmelerinin insanlara iyi şanslar getirdiği söylenir. Aynı zamanda refahın bir sembolüdür. Ancak farklı ülkeler farklı şekilde imha edilir. Bazıları için, Fortune, at ayakkabısının sonu yukarıdaysa kapınızı çalarken, Güney kesiminde yaşayanlar için aşağı doğru kalması gerektiğine inanıyor. Ama nihai anlam, size refah, iyi şanslar ve zenginlik getirmesidir.

2. Erkekler İçin Ateş ve At Dövme:

Yangın ve at-dövme-15

Bu tür at dövme tasarımlarının kendine özgü bir önemi vardır. Bu dövme çeşidi, evcil hayvan olarak tutulmayan vahşilere de bir bakış sunuyor. Alevli bir at, kontrolü ve gücü aşan gücü ifade eder. Yukarıdaki resim size net bir bakış açısı sunar. Kırmızı ve sarı alevler dövmeyi farklı bir görünüm kazandırır. Güzelliğine ekler. Bu dövmeler, sırt, bel, kaburga veya göğüste yaygın olarak taşınır. Her din için, ateş dindar bir şey olarak kabul edilir. Tanrı'nın biri olarak kabul edilir. Aynı şekilde at da saf ve bilgelik işareti, özellikle beyaz olanlar olarak kabul edilir. Erkekler için en iyi at dövme tasarımlarından biridir.

Daha fazla gör: Erkekler İçin Aslan Dövme Tasarımları

3. Sırt Omuzunda At İskelet Dövmesi:

Anlamları ile 15 Basit ve Geleneksel At Dövme Tasarımları

Böyle bir at dövme tasarımları, üniversitenin gençleri tarafından yaygın olarak yürütülmektedir. Sadece erkekler değil, kızlar da bu dövmelerden çok etkileniyor. Bu dövme tasarımlarının hiçbir anlamı yoktur. Sadece moda amacıyla gerçekleştiriliyorlar. Bu tür dövme, dövme makinesinin mükemmelliğini gösterir. Koyu Siyah tonları harika bir güzel görünüm verir. Bu dövmeyi yapmak için alınan küçük özen, onu yaratıcı bir hale getiriyor..

4. Kadınlar Için Siyah Ayrıntılı Karanlık At Dövme:

bir black detailed horse

Dövme olarak sana doğru dörtnala giden siyah bir atın detaylı ve gerçekçi bir görüntüsünü alabilirsiniz. Hızını daha belirgin hale getirmek için uzaktan uçan tozları gösterebilirsiniz. Dövme üreticisi ayrıntılarını çivilemeyi başarırsa, inanılmazın ötesine bakacaktır! Bu dövmenin yapımcı tarafından 3'üncü bir etkisi olduğu söylenir. Atın, bir şey olduğunu kanıtlamak için uzun bir mesafe katetmek için kullanıcının b haznesine hazır olduğunu gösteren büyük bir hız ile yolculuk gösteriliyor..

5. Uyluk Çiçekler Dövme ile bir At Yüzü:

bir horse face with flowers and other embellishments

Daha önce de belirtildiği gibi, at dövme yapacağınız renklerle renklerinizi canlı hale getirebilirsiniz. Ciddi değil, daha eğlenceli hale getirmek için karikatürize bir görünüm verebilirsin. Çiçekler, at dövmelerinde en çok kullanılan eklerdir. Genellikle insanlar sabit kapılar ve tezgahlar da eklerler. Belirli bir evcil hayvanınıza saygı göstermek istiyorsanız, adını bile ekleyebilirsiniz.

Daha fazla gör: Yunus Dövme Anlamı

Ayak Bileğinde 6. Küçük At Tribal Dövme:

Basit-aşiret-tatto-12

Küçük kabile atı dövmesi çok farklı ve zarif görünüyor. Bunun basit görünümü, harika bir görünüm kazandırır. Böyle bir at dövmesi gücü, gücü, cesareti ve bilgeliği sembolize eder. Küçük oldukları için, bilekte, kulakların arkasında, ayak bileğinde, parmaklarda vb. Mürekkeplenebilirler. Kadınlar için de böyle bir at dövmesi tasarımları çocuklar arasında daha da yoğunlaşıyor. Amerika ve Güney Amerika'nın yerlileri dini amaçlar için bu tür dövmeler taşırlar..

7. Boys Için At Adı Dövme:

at dövme-ile-isimlerin-11

Böyle bir at dövmesi resimleri, kaybettikleri en sevdikleri atına olan sevgisini göstermek için çoğunlukla jokeylerle boyandı. Bu dövme türü de evcil hayvan severler tarafından çizilir. Çizilen basit bir siyah at, ardından harika bir imleç yazı tipi ile benzersiz ve çekici bir görünüm kazandırır. Ayrıca evcil hayvan severler böyle bir dövme yaparlar ve isimlerini yazdıkları atların garip isimlerini yazarlar. Bu tür at dövmeleri, jokeyler tarafından yaygın olarak uygulandıklarından, yarış atı dövmesi olarak da bilinir..

8. Wings Dövme Tasarımı ile At:

at ile-kanatlar-dövme-13

Bu tür at dövmesi, harika ve etkileyici bir görünüm kazandırır. Böyle bir at dövme anlamı ilahiyat, aşk, bereket, lütuf ve yeniden doğuştur. Bu tür bir at, Yunan mitolojisine göre Pegasus olarak adlandırılır. Medusa öldürüldüğünde, bu atın vücudundan çıktığı ve bu nedenle melek atı veya Tanrı'nın atı olduğu düşünülür. Farklı dinlere göre bu atlarla ilgili birkaç hikaye daha var..

Daha fazla gör: Kaplan Dövme Tasarımları

Tüyler ile 9. At Nalı Dövme:

bir horse shoe with two feathers

Eğer dövmenizin bir atın temsil ettiği her şeyi temsil etmesini istiyorsanız ya da hayvana olan sevginizi ifade etmek istiyorsanız, dövme tasarımınızın içinde bir at olması zorunlu değildir. Dövmenizi onun yerine bir at ayakkabısı etrafında tasarlayabilirsiniz. Bu yine bireyselliğinizi yansıtarak, kalabalığın içinde ayrı durmanızı sağlayan farklı bir fikirdir. Tüy eklemek ek bir dokunuş. Size başka bir şey ifade edebilecek başka süslemeler ekleyebilirsiniz..

10. Uyluk On Sanatsal At Tüy Dövme:

Anlamları ile 15 Basit ve Geleneksel At Dövme Tasarımları

At dövmeleri için devrim niteliğinde bir tasarım tüy içinde bir at. Kulağa tuhaf geliyor, ama inanıyorum ki harika görünüyor! At yüzüne sahip bir tüyü ve vücudu saçlarının kıvrımlarını oluşturuyor. Tasarımcının yaratıcılığını yansıtan farklı bir konsept.

11. At Tribal Dövme Tasarımı:

Anlamları ile 15 Basit ve Geleneksel At Dövme Tasarımları

Bir kabile atı tasarımı, tipik olsa nefes kesici görünebilir! Atınızı yapmak için doğru türdeki eğrileri ve bukleler kullanmanız yeterlidir. Kabile tasarımları her zaman siyahtır, ancak başka bir renk seçmede herhangi bir kısıtlama yoktur. Ama siyah tercih edilen bir seçimdir.

Erkekler Için Galloping At Dövme 12. Yan Görünümü:

Yan view of a galloping horse

Dörtnala koşan at basit bir taslak da çarpıcı görünüyor. Yeni veya farklı bir şey olmamasına rağmen, hala iyi görünmeyi başarıyor. Klasikler hakkında söylenecek bir şey var, asla başarısız olmazlar. Böyle bir at dövmesi, dünyadaki çeşitli güzel yerleri gezmek için kullanıcının tutkusunu tanımlar. Gri ve siyah renk tonları harika bir görünüm veriyor.

13. Boyun Anahatında Renkli At Dövme:

bir coloured horse outline

Bir kabile atı taslağı seçebilir ve ardından kırmızı veya turuncu gibi parlak bir renk seçebilir ve bu renkteki çizgileri alabilirsiniz. Zarif ve canlı görünüyor. Bu tasarımlar genellikle sırtınız içindir. Bu tür küçük dövme tasarımları boyunda mükemmel görünüyor. Kırmızı bir dc sarı kabile sarmal Asma dalları benzersiz bir görünüm verir.

14. kızlar için siyah ve renkli at yüz dövmesi:

bir black horse face with coloured mane

Kızlar genellikle, atlarına daha parlak renkler ekleyerek ve atlarının cinsiyetini daha belirgin hale getirerek daha fazla kadınsı dövmeler yaparlar. Başınızı siyah tutan, ancak mane rengini koruyan dövme olarak sadece bir at başı almayı tercih edebilirsiniz. Bu dövme için en iyi pozisyon sırt üstü. Kızlar için harika at dövme tasarımlarından biridir..

15. Omuzda Kalp Ve Aşk At Dövme:

bir heart, love, horse tattoo

Bazı insanlar atlar için muazzam aşkını ifade etmek için at dövmeleri almayı tercih ederler. Bu tasarım onlar için mükemmel! Aralarında bir yerde aşk kelimesi bulunan bir kalbin içinde akıllıca dokunan bir at yüzünü içerir. Anlamına açıkça bakmak ve ifade etmek güzel. Bu kadınlar için popüler at dövme tasarımlarından biridir.

At dövme resimleri, seçtiğiniz tasarıma ve renge göre farklı bir anlam kazanır. Ayrıca farklı dinlerin at dövmelerinin farklı bir önemi vardır. Genellikle at dövmesi güç, bilgelik, zarafet, doğurganlık, yeniden doğuş, zeka vb. Anlamına gelir. Siyah renk at dövmesi de ölüm anlamına gelir. Bu nedenle, atın sizin için ne durduğunu onayladıktan sonra seçtiğiniz bir dizi at dövmesi elde edersiniz..

Resim Kaynağı: 2.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 − 69 =