Blog

Dövmeler, her çeşit yaş grubunun kollarında veya bacağın üzerinde kalıcı olan bir şey gibi olan yaratıcı ve yaratıcı tasarım aksesuarlarından birisidir. Bu dövme tasarımına zarif bir görünüm vermek için, dövme sanatçısı ana tema olarak farklı beyaz ve siyah kuğu içeren kuğu dövme temasını içeriyordu..

En iyi Kuğu Dövmeler Tasarımları Ve Görüntüler:

İşte en iyi 9 kuğu dövme tasarımları da Kuğu dövme görüntülerini kontrol ediyor ve sizin için en uygun olanı seçiyor.!!

1. Beyaz Kuğu Kol Dövme Tasarımı:

Beyaz Swan Arm Tattoo Design

Bu su kaynaklı kuş hakkında düşündüğümüzde beyaz renk çarpıcı bir renk. Beyaz renk, suluboya boya veya sprey boya ile güzelce ortaya çıkar. Kuğu büyüklüğü değişebilir.

2. Siyah Kuğu Kanatları Dövme Tasarımı:

Siyah Swan Wings Tattoo Design

Siyah kuğular beyaza benzer, ama en şaşırtıcı fark, dış siyah ve iç beyaz renge sahip olan kanadın rengi. Bu dövme tasarımı, arka omuz bölgesi etrafındaki kızlar için çekici kelimeler veya kanatlar arasındaki çerçeve ile iyi uyuyor.

3. Kırmızı Güller Dövme Tasarımı ile Siyah Kuğu:

Siyah Swan with Red Roses Tattoo Design

Siyah kuğu, muhteşem vücut duruşu ile süslü bir kuğu tipidir. Bu postural hareketler, filmlerde de metamorfoze edilmişlerdi. Siyah kuğu kırmızı bir gülle birleştiren kızlar için tasarım, bir kol veya sırt omuz dövme tasarımıdır..

4. Tribal Kuğu Dövme Tasarımı:

kabile Swan Tattoo Design

Kabile tasarımları, bu kabile kuğu tasarımında da yer alan şekli ve biçiminde benzersizdir. Bu çizgi dövme tasarımları, kuğu kanatlarının güzelliğini bir desen gibi bir yaprakta ortaya çıkarır. Bu dövme kol dövmesi tasarımı kadar iyi uyuyor.

5. Kuğu Kalp Görünümü Dövme Tasarımı:

Kuğu Heart View Tattoo Design

Kuğu en güzel güzelliğe sahip zarif bir kuş olarak tanımlanır. Dövme tasarımının başı, aşkı temsil eden kalp sembolünün yaratılmasında kullanılır. Bu dövme deseni çoğunlukla el bileği bölgesi etrafında çizilir..

6. Kırmızı Kalp Zinciri ile Kuğu:

Kuğu Tattoo with Red Heart Chain

Basit kuğu dövme tasarımından bir fark yaratmak için, bu tür yenilikçi sanatsal fikirler kuğu dövme türlerinin oluşturulmasında kullanılır. Kuğu gövdesi ve yüzü, büyük bir kırmızı renkli kolye tasarımı ile boyun etrafında asılı uzun bir zincir ile birlikte basit bir renkle çizilir..

Daha fazla gör: Erkekler ve Kadınlar İçin Kuş Dövme Tasarımları

7. Taç Dövme Tasarımı ile Kuğu:

Kuğu with Crown Tattoo Design

Kadınsı dövme tasarımına sahip olmayı seven kızlar için, bu doğru dövme tipidir. Üstün zarafeti olan ve her zaman en üst düzeyde bir taç ekleyen kadın karakteriyle karşılaştırılan kuğu kuşu olarak kabul edilen kuğu, pastanın üzerindeki gerçek kremadır..

8. Nokta İşi Kuğu Dövme Tasarımı:

Nokta Work Swan Tattoo Design

Bu dövme tasarımı, basit ve küçük kuğu dövme tasarımı altında kalıyor. Noktalı iş dövme tasarımı, bu sanatsal ve gerçekçi dövme tasarımını yaratmak için iyi bir Sabır ve zamana ihtiyaç duyar. Bu tasarım, dövme tasarımının bir türü olan kuğu gövdesi etrafında noktalara sahiptir..

Daha fazla gör: Popüler Dövme Tasarımları ve Anlamları

9. geometrik tasarım kuğu dövme:

Geometrik Design Swan Tattoo

Geometrik dövme tasarımı, yaklaşan figürü oluşturan çizgi diyagramları kullanılarak yapılan yaklaşan dövme tasarımdır. Diyagramın boyutu, tasarımın tipine bağlıdır. Kuğu dövmesi için, küçük ve orta ölçekli dövme tasarımı olarak önerilir..

Bir Kuğu dövme tasarımını seçmek kesinlikle yanlış bir karar değildir çünkü bu zarif dövme tasarımını giymek insanları dövme tasarımında büyük bir hata bulmaktan çok memnun edecektir..

Daha fazla gör: Çiçek Dövme Tasarım Görüntüleri

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1