Blog

Mangalsutra, siyah boncuktan yapılmış mangalsutra ve hatta altın veya gümüşten dokunmuş kırmızı boncuklardan yapılmış bir geleneği olan Hintli kadınlar için bir boyun parçası için mücevher tasarımıdır. Mangalsutra'nın son zamanlardaki modern tasarımları, mangalsutra'ya bağlı Amerikan pırlanta işlenmiş kolye tasarımlarına sahiptir. Bu kolye, biri mangalsutrasın ortasına asılabilen ve her iki tarafta iki kanca bulunan ve mangalsutraların tellerine tutturulmuş olan iki ana tasarıma sahiptir..

Trendde Amerikan Elmaslarıyla Cazip ve Şık Mangalsutra Tasarımları:

İşte bazı güzel tasarımlar Amerikan elmas mangalsutra tasarımları kısa bir bakış için en iyi tasarımları ile listelenmiştir.

1. Amerikan Elmas Mangalsutra Seti:

Amerikan diamond mangalsutra

Tek bir kolye gibi görünen bir Amerikan elmas damızlık yıldızlı elmas kolye muhteşem görünüyor. Beyaz elmasın parıltıları yıldızlara benziyor. Çift yıldız küpelerinin benzer bir tasarımı, bir Amerikan elmas mangalsutra seti gibi inanılmaz görünüyor.

2. Amerikan Elmas Mangalsutra Kolye Seti:

Amerikan diamond manglasutra pendant set

Ayrıca, son mangalsutra tasarımları olarak büyük ölçüde giyilen iki tarafı kanca mangalsutra kolye geliyor. Amerikan elmas mangalsutra kolye tasarımcı desenleri olsun. Amerikan elmaslarıyla tasarımların zenginlikleri farklıdır..

3. Tasarımcı Mangalsutra Seti:

tasarımcı mangalsutra set

Tasarımcı mangalsutras, kolye ve küpeler yapımında son ve modern desenlere sahiptir. Mangalsutra Amerikan elmaslarındaki son tasarımlar bir yaprak desenleri içinde yer alıyor ve mangalsutras geleneğine yeni bir tarz kazandırıyor..

4. Amerikan Elmas Lüks Tasarım kolye Mangalsutra:

Amerikan diamond luxury design pendant mangalsutra

Amerikan elmas tasarımlarında Mangalsutra'nın her zaman farklı bir tarzı vardır. Bükülmüş elmas saplama kolye ile altta kırmızı inci aşağı bir damla inanılmaz görünüyor. Benzer paring küpe aynı görünümlü mangalsutra için bir parti bakmak değişiklik verir.

Daha Fazla: Siyah Boncuklar Mangalsutra Tasarımları

5. Tavuskuşu Amerikan Elmas Stud Mangalsutra Dans:

Dans peacock American diamond stud mangalsutra

Tavus kuşu ya da başka tavus kuşu tarzında dans etmek, tasarımcı Amerikan elmas mangalsutra pandantiflerinin en sevilen stili olarak kabul edilir. Eşleşen küpeler bir dizi de takı seti üzerinde etkileyici bir etki verir.

6. Çağdaş Amerikan Elmas Stud Mangalsutra Seti:

Çağdaş American diamond stud mangalsutra set

Çağdaş Amerikan pırlanta takıları bugünlerde çok sayıda kadın çekiyor. Çağdaş mücevherlerin eşsiz tasarımı diğer takıların arasında göze çarpıyor. Çağdaş tarzın bir Amerikan elmas mangalsutra kolye inanılmaz görünüyor.

Daha Fazla: Mangalsutra Antik Tasarımlar

7. Büyük Tek Amerikan Elmas Mangalsutra:

Büyük single American diamond mangalsutra

İki farklı boyutta büyük elmaslar, mangalsutra için güzel bir tasarımcı kolye yapabilir. Tüm boyutlardaki Amerikan elmaslarının belirgin bir parlaklığı vardır. Böyle bir zengin ve zarif bir desen ile bir mangalsutra Amerikan elmas damızlık vurgulanmış özellikleri ile düzenli olarak giyilebilir.

8. Altın Zincir Amerikan Pırlanta Seti:

Altın chain American diamond set

Altın zincir mangalsutra altın boncuk ve zincir bağlantılarla siyah boncuklar var. Böyle bir modelle mangalsutra tasarımı da mangalsutra gerdanlık olarak bilinir. Amerikan elmas mangalsutra kolye genellikle altın çivili bu tür desenleri ile akıllıca kullanılır. Ağır mangalsutra tasarımlarını sevenler, böyle bir tasarıma sahip olmayı çok seveceklerdir..

Daha Fazla: Elmas Altın Mangalsutra Seti

9. Büyük kolye Amerikan Elmas Damızlık Mangalsutra:

Büyük pendant American diamond stud mangalsutra

Ağır mangalsutras siyah zincirler ve altın ara bağlantıları ile iki zincirleme ve üç zincirleme ve hatta bazen dört ve beş zincirleme tasarımlar gelir. Ağır mangalsutra ağır bir Amerikan elmas mangalsutra kolye ile tasarlarken ağır bir görünüm için de etkileyici görünüyor.

Kadınlar evde ya da Hindistan'da açık havada çalışırken her zaman mangalsutra'yı giyiyor. Kocasına bağlı olmaları için bir sembol olarak kabul edilir. Mangalsutra, kutlamaların ve büyük işlevlerin özel amacı için ağır tasarımlar olabilir. Daha önceki kadınlar, servetlerini göstermek için ağır ve kalın mangalsutra tasarımları yaparlardı. Ancak bugün zengin ve zarif tasarımlara sahip ağır tasarımlar, Amerikan elmas ustalarının ve parlak altın işçiliğinin harika işçiliği ile gerçekleşti..

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

69 − = 62