Blog

Taş iş dövme tasarımı oldukça çekici ve dövme tasarımı alanında yeni bir tür. Ana tema olarak taşlar kullanılarak tasarlanan ana tasarım genç nesli olumlu bir şekilde etkiledi. Normal kahverengi, çok renkli taş desenli tuğla kırmızısı kullanılarak mürekkeplendirilebilen taş duvar.

Son taş dövme tasarımları arayan gençler için, bu makale harika bir kullanım olabilir. Taş işçiliği, geniş bir tasarım metodu koleksiyonunda uygun tasarım desenini verir..

Erkekler ve Kadınlar İçin En İyi Taş İşi Dövmeleri:

İşte işlenen en iyi 9 taş iş dövmesi tasarımı, bunu kontrol edin ve kolunuzu veya bacağınızı bir taş iş dövme tasarımıyla tasarlayın.

1. Taş İşi Bull Dövme Tasarımı:

Taş Work Bull Tattoo Design

Dövme tasarımı olarak bir hayvan yüzüne sahip olmak isteyen hayvan severler için bu taş dövme tasarımı harika bir fikir. Taşın bir boğa yüzü ile birleştirilmesi, kol üzerinde iyi oturan taş dövme tasarımından biridir..

2. 3D Taş İşleri Dövme Tasarımı:

3 boyutlu Stone Work Tattoo Design

3D taş efekti dövme tasarımları, tüm yaş gruplarından büyük bir tepki alan gelişmekte olan dövme paternidir. Bu dövme tasarımı, 3 boyutlu bir resim olarak resmedildiğinde gözlerimize bir muamele..

3. Taş Duvar Çalışması Dövme Tasarımı:

9 Mind-Üfleme Taş İşi Dövme Tasarımları ve Fikirleri | Hayatta Stilleri

Taş dövme dövmesi tasarımı, taş dövme mektubu tasarımı seçerken basit dövme tasarımından biri olarak kabul edilir. Duvarlar tuğla kırmızı renk desenini kullanıyor.

4. Taş İşi Çapraz Dövme Tasarımı:

9 Mind-Üfleme Taş İşi Dövme Tasarımları ve Fikirleri | Hayatta Stilleri

Çapraz dövme tasarımı sadece bir dini inançla değil, aynı zamanda yaratıcı bir sanat tasarımıyla da belgelenir. Haç sembolü, haç sembolünün içindeki taş iş detayları ile vurgulanır..

5. Süpermen Sembolü Taş İşi Dövme Tasarımı:

Süpermen Symbol Stone Work Tattoo Design

Hepimizin en ünlü çizgi karakterini bildiğimiz Süpermen. Birçoğu erkek ve kızların bu fantezi karakterlerin ardında çılgın olduklarını biliyorlar, bu tasarım gerçekten de iyi bir dövme tasarım seçimi. Genç erkekler dikkat çekmek için bu tasarımı deneyebilir.

6. Antik Maya Taş İşi Dövme Tasarımı:

eski Mayan Stone Work Tattoo Design

Taş işçiliğinin dövme tasarımını ortaya çıkaran bu antik Amerikan tarihi tasarıma neden olan bir bekarettir. Bu dövme, dövme tasarımı olarak sergilenerek tarihe yayılmasını sevenler için önerildi.

Daha fazla gör: En iyi 3d dövme tasarımları

7. Celtic Knot Taş İşi Dövme Tasarımı:

Kelt Knot Stone Work Tattoo Design

Keltler, cesaretleri ve cesur tavırlarıyla bilinir. Cesur doğası, dövme tasarımı için de giysilerin yerini alacak bir giysi olarak bilinir. Bu stil, fitness severlere daha iyi bir görünüm kazandırır.

8. Caduceus Taş İşi Dövme Tasarımı:

caduceus Stone Work Tattoo Design

Tıbbi sembol dövme tasarımı kesinlikle dövme olarak çizilen eşsiz bir tasarımdır. Bu bükülmüş yılan tasarımı taş bir arka plan ile çizilir. Bu stilde herhangi bir yaratık olsun, favori yılan desenini de deneyebilirsiniz. Bu dövme kol dövmesi tasarımı kadar iyi uyuyor.

Daha fazla gör: Harfler Dövme Tasarımları 2017

9. Mısır Piramitleri 3D Taş İşi Dövme Tasarımı:

Mısır Pyramids 3D Stone Work Tattoo Design

Mısır’ın piramitleri ve tarihi yerleri biliniyor. Bu piramitler ağır taşıyıcı taş kullanılarak inşa edilmiştir, bu şimdi taş dövme tasarımı olarak kullanılmaktadır. Bu model genç insanlar için iyidir, bu tasarım sanatta bir mesaj verir. Daha iyi bir görünüm için bu 3B taş dövme tasarımını deneyin.

Taş iş dövme tasarımı, dövme olarak eskiz yaparken yaratıcı bir fikir olan yaratıcı bir dövme tasarımdır. Cildiniz hassassa, birkaç ay sonra bir süre geçici taş iş dövmesi örneği deneyin, o zaman güven alırsınız, daha sonra bu taş iş modelinden kalıcı sanat alın. Bu yenilikçi dövme çalışması için gidin ve bir fark yaratın.

Daha fazla gör: Erkekler İçin Süper Kahraman Dövmeleri

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 64 = 70