Blog

Yıldız Savaşları dövmeleri, diziyi ve karakterleri seven ölümsüz hayranlar tarafından yapılır. Bu tasarım, sofistike ile şık ve şık bir şekilde harmanlamak için kullanılır.

Galakside serin yıldız savaşları dövmeler:

2017'de çocuklar, erkekler ve kadınlar için Top 9 Basit star wars dövmelerini görelim.

1. Tam Yıldız Savaşları Dövme:

Tam Star Wars Tattoo

Star Wars filminin tüm ana karakterlerine sahip olan bu tam alt sırt dövmesi ile en iyi Star Wars dövmesini yapabilirsiniz. Bu dövme renkli ve Star Wars serisinin en iyi özelliklerine sahiptir. Serinin kaloriferi hayranıysanız bunu seçin.

2. Yıldız Savaşları Dövme Kol:

Star Wars Tattoo Sleeve

Star Wars dövme kolunun sizin için yapılmasını istiyorsanız harika bir seçenek. Bu dövme tasarımı, geniş bir alanı kapladığı ve dizideki tüm karakterlerin görünmesini sağladığı için en iyisidir. Ayrıca dövme yaparken sadece Dart Vader'a sahip olmanın bir seçeneği olabilir..

3. küçük yıldız savaşları dövme:

minik Star Wars Tattoo

Bu, her türlü Star Wars hayranı için mükemmeldir. Bu küçük Star Wars dövmesi tasarımı diziden tek bir karaktere sahip. Bu tasarımın vücudunuzda herhangi bir yere mürekkep bulaşmış olabilir. Özellikle el veya bacakta iyi görünüyor. Dövme yolculuğunuza bir başlangıç ​​için bunu seçin.

4. sevimli yıldız savaşları dövme:

Sevimli Star Wars Tattoo

Çocuklar için bu harika sevimli ve sevimli Star Wars dövmesini alın. Bu tasarım, bir çizgi film karakterinin rengine ve hissine sahiptir. Genç nesiller için çok ve çok çocuklara hitap ediyor. Bu da geçici olarak yapılabilir.

5. serin yıldız savaşları dövme:

Güzel Star Wars Tattoo

Gerçek bir Star Wars hayranı olduğunuzu gösteren harika bir Star Wars dövme tasarımı edinin. Seçebileceğiniz birçok tasarım arasında Darth Vader ya da Star Wars serisinde kullanılan sembol var..

6. çift yıldız savaşları dövme:

Çift Star Wars Tattoo

Eğer bir çift iseniz ve her ikisi de Star Wars serisini seviyorsa, bu sizin için en iyi dövmedir. Bu basit Star Wars dövme tasarımı serilerde kullanılan sembollerden oluşuyor. Yıldız savaşları dövmelerini küçük boyutlarda sergileyen en iyi çift tasarım için bunları seçin. Basit bir şekilde göstermek için bunu deneyin.

Daha fazla gör: Erkekler İçin En İyi Yazdırılabilir Dövmeler

7. el yıldız savaşları dövme:

El Star Wars Tattoo

Serinin en iyi karakterlerini taşıyan bu harika Star Wars el dövmesi ile elinize mürekkep sürün. Parmakların her biri farklı bir sembol kullanır ve bu onu hayranınızın en iyi arkadaşı yapar. Kendi tasarımınızı seçin veya dövme isteğinizi yerine getirecek bu ürünü seçin.

8. Fırtına Trooper Dövme:

Fırtına Trooper Tattoo

Dövme tasarımı, tasarımların kabile dönüşümü için de bilinir. Bu Star Wars kabile dövmesi, kabile dövmelerinin nasıl yapıldığının mükemmel bir örneğidir. Fırtına trooper dövme harika ve karmaşıktır. Çok seksi görünmenizi sağlar ve kol veya göğüs bölgesinde yapılabilir.

Daha fazla gör: Basit Süper Kahraman Dövmeleri

9. Geçici Yıldız Savaşları Dövme:

Geçici Star Wars Tattoo

Mürekkeplenmeyi ve acıyı hissetmekle ilgilenmiyor musunuz? Bir endişe yok, bir alternatif var. Mürekkeplenmeden acı çekmeden en iyi tasarımları yapan Star Wars geçici dövmelerini seçin. Bu dövmeler zamanda daha sonraki bir noktada kolayca kaldırılabilir. Bu modelde bazı geçici tasarımları denemeniz gerekiyorsa, bu tasarımı da kontrol edin..

Bunlar basit veya karmaşık ve tam dövülmüş büyük dövmeler olabilir. Tasarımlar da geçici olarak yapılabilir. Bu yıldız savaşları dizisinde binlerce resimden daha fazlasına sahip olacaksınız..

Daha fazla gör: Serin Dövme Tasarımları ve Desenleri

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 3