Blog

Sırt çantaları, atlarda eşya taşımak için gerekli olan torbalar için kullanılır. Ancak günümüzde büyük ölçüde bisiklet ve motosikletlerde kullanılan çok sayıda eyer çantası var. Bisikletlerde koltuk ya da sele altında heybe görülür. Yolda kullanılacak küçük aksesuarları tutmak için küçük çantalar bisiklete sabitlenir. Bazı koltuk eyer çantaları, uzun sürmek veya yarış bisikletleri ve hatta dağ bisikletleri için kullanılan bisikletlerde kullanılır. Motosikletlerde, sert sırt çantaları koltukların arkasına veya arka koltuğun yanlarına asılır..

Hindistan'da Bisikletler için heybe:

Eyer çantaları bugün, sürüşte kullanılabilecek önemli şeyleri kolayca taşıyabilecek şekilde, cazibeli ve kolay bir şekilde tasarlanmıştır..

1. Bisikletler için Arka Sele Çantası:

sele bags

Bisikletler için sırt çantaları birçok tasarıma sahiptir. Koltuğun altındaki küçük bir çanta, yollarda ihtiyaç duyulan birçok ekipmanı tuttu. İç tüpler, su şişeleri, yağlama kiti, delinme tamir kiti, araçlar, ilk yardım kiti vb gibi yedek parça.

2. El Yapımı Eyer Çantaları:

El yapımı Saddle Bags

Arka yan taşıyıcı ön çanta da bisiklet sürücüleri arasında en sevilen eyer çantalarından biridir. Flap, biniciyi torbayı kolayca açıp bisiklete binerken ihtiyaç duyulan her şeye sahip olan üst kısımdan açılır..

3. Bisikletler için Touring Eyer Çantaları:

gezici Saddle Bags for Bikes

Büyük sırt çantaları çoğunlukla uzun bisikletler ya da dağcılık için kullanılır. Büyük çanta, koltuğun altından, her iki koltuğa ve bisikletin arka koluna sabitlenmiş özel kayışlarla sabitlenmiştir. Büyük eyer çantası yiyecek, barınak ve gerekli ekipmanların çoğunu tutabilir.

4. heybe Mounts:

Heybe Mounts

Motosiklet sırt çantaları ekstra ceplere ve tasarımcı kanvas ve deri malzemeye sahip farklı özelliklere sahiptir. Eyer çantalar, bisikletin arka koltuklarıyla en iyi şekilde sabitlenmiş benzersiz esnek ve gerilebilir kayışlara sahiptir..

Daha fazla gör: Dokuz Batı Omuz Çantası

5. Bisikletler için Çift Eyer Çantaları:

Çift Saddle Bags for Bikes

Çift taraflı sırt çantaları, yolculuk boyunca taşınacak daha fazla yedek için ekstra alana sahiptir. Çekici kapaklar ve şık görünüm, eyer çantalarının çekici görünmesini sağlar; kız bisikletlerde böyle eyer çanta sahip olmak isterdim.

6. Bisikletler için Su Geçirmez Eyer Çantaları:

Su geçirmez Saddle Bags for Bikes

İstenmeyen hava koşullarına karşı özel olarak üretilen su geçirmez sırt çantaları bisikletler için en iyisidir; biniciler, rotayı en iyi şekilde destekleyen dayanıklı eyer çantalarını severler. Ekstra cepler, şeylerin ayrı tutulması için çok yardımcı olur.

Daha fazla gör: Son Jansport Çantası

7. Bisikletler için Deri Eyer Çantaları:

Deri Saddle Bags for Bikes

Deri sırt çantaları, at, bisiklet ya da bisikletlerde kullanılan sırt çantalarının en iyisi olarak kabul edilir. Deri dayanıklılığı diğer malzemeden daha fazladır. Deri süet çivili ve deri dişli eyer çanta aralarında daha çekici taşıyıcı çanta.

8. Ön Handler Eyer Çantası:

Ön Handler Saddle Bag

İnsanlar bisikletlerinin ön tarafındaki eyer çantalarını da severler, ön koldaki eyer poşetleri de bisikletin sürüş koluyla sabitlenen kancalara sahiptir. Sürüş sırasında bisiklet sürücüsü, kullanışlı şeyleri kolayca seçebiliyor.

Daha fazla gör: Celine Çanta

9. Bisikletler için Özel Eşleşen Eyer Çantaları:

görenek Matching Saddle Bags for Bikes

Royal En saha ve benzeri spor bisikletleri gibi motosikletler, bisikletin yapısıyla en iyi eşleşen harika eyer çantalarına sahiptir. Eşleşen ve benzer görünümlü eyer çantaları müşterinin sırasına göre yapılır ve benzer şekilde yapılır.

Sırt çantaları ayrıca koltuk çantaları, kama paketleri veya koltuk paketleri olarak da adlandırılır. İnsanlar çoğunlukla kolayca takılabilen ve sürüş arasında düşmedikleri için alt koltuk sırtlıklarını tercih ederler. Sırt çantaları ve taşıyıcıların yanlarında, yerlerden başka yerlere taşıma ihtiyacı duyanlar için sırt çantaları da sabit olarak görülebilir. Küçük bisiklet çantaları, bisikletleri onarmak için her zaman ihtiyaç duyulan yedek ekipmanların depolanmasında yardımcı olur..

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 − = 65