Blog

İngilizce'de bir atasözü vardır: “Allah herkese karşı bakamaz, dolayısıyla bir anne yaratmıştır”. Anne çocuğuna sonsuz bir aşk gösterir. Gebe olduğunu teyit ettiğinde, bebeğini bu dünyaya sevdirmek için çok dikkatli olur. Hangi yiyeceğin alınacağı, giysinin giyileceği vb. Bu şekilde, bu dünyaya bir bebek sunana kadar hangi tip meme sütyen giyilir?.

Hamilelik sırasında sütyen giymek gerekli midir? Evet nedense: Kadınlarda vücutta çeşitli değişiklikler olur ve hatta sütyen torbası da gebelikten sonra artar..

Hindistan'da Farklı ve En İyi Gebelik Bras:

1. Belabumbum Bras:

Gebelik Bras

Emziren bir anne tarafından beklenen bir uyku sütyenidir. İpeksi yumuşaklık hissi veren, rahat ve kuru tutan Eco dostu bambu sütyendir. Nemsiz bir anti-bakteriyel kumaştır. Bu markalı sütyen, hamile kadınlar için bambudan yapılan% 97'lik rayon ve spandexin% 3'ünden oluşuyor..

Daha fazla gör: V Star Bras

2. Bravado Hemşirelik Bras:

Gebelik Bra2

Bravado hemşirelik sütyenleri hamile kalırken kadınlar tarafından seçilecek en iyi sütyenlerden biri olarak söylenebilir. Emziren veya hamile iken kadının giymeyi seveceği en destekleyici, rahat ve hafif aşınma sütyenidir. Göğüs pedlerini ve meme ucu kararını gizlemek için mükemmeldir gibi özel özelliklere sahiptir. Polyesterin% 88'i ve% 12'si spandeks ile üretilmiştir. Hatta farklı hemşirelik sütyenleri içerir. Yani uygun şekilde seçim yapmak.

3. göbek sutyen:

Gebelik Bra3

Göbek sutyen, sırt, büyüyen göbek ve büst için yumuşak bir destek sağlayan yüksek kalitede çekici bir destek giysisidir. Alt sırt ve karın desteği sağlamak için tasarlanmıştır. Naylon ve spandeks yapılır. Üç trimester için giyilebilir. Bir kişiye rahatlık ve makinede yıkanabilir.

Hamile Kadınlar için 4. Anita Marka Bra:

Gebelik Bra4

Anita annelik hemşireliği sütleri tek elle kolayca açılır ve kapanır ve aynı zamanda kupa açıkken göğsü destekler. Cilt tahrişini önleyen Nikel içermeyen ayarlayıcılar içerir. Omuzlarda gerginliği azaltmak için daha geniş olan rahat kayışlara sahiptir. Anita'nın kurucuları tasarımdan ürüne kadar her çeşit sütyen ürettiklerini söylüyor.

Daha fazla gör: Bra Demi Kupası

5. Melinda G Annelik ve Hemşirelik Bras:

Gebelik Bra5

Melinda sütyenleri, hemşirelik döneminde giymek için en rahat uyum olarak söylenmelidir. Bu özellikler, gerdirmeyen konfor kayışları ve sorunsuz bardaklarla mükemmel stillere sahip güzel kumaşlardan oluşan kolay ayar imkanı sunar. Bu sütyen, pedsiz derin yarıklı bardaklar içerir. Kullanım kolaylığı ile tek elle klipleri vardır. ABD'de yapılacak naylon ve spandeks.

6. Bella Maternal Herzaman Bralet:

Gebelik Bra6

Bella hamilelik ve hemşirelik sırasında konfor ve kapsama desteği sağlar. Değişiklikleri gereken şekilde uyarlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Herhangi bir sızıntı olmadan düzgün bir şekil almak için çıkarılabilir ped ile ayarlanabilir kayışları vardır. Kumaşları Naylon ve Lycra olup, ihtiyacına göre kullanılır. Ultra yumuşak kumaş fitilleri nemi uzaklaştırır. Son derece yumuşak ve makinede yıkanabilir. ABD kökenlidir.

7. Sıcak Süt Aydınlık Hemşirelik Sutyen:

Gebelik Bra7

Bu sütyenin özel özelliği, çıkarılabilir köpük bardaklar veya hemşirelik pedleri olmadan takılabilen çift katmanlı bardaklara sahiptir. Mükemmel sütyene kadınsı bir dokunuş katan bir diamante merkeze sahiptir. Mütevazı kapaklı bir çerçeve desteği sağlanmakta ve kabın büyümesi için gerdirilerek tasarlanmıştır. Emzirmek için tek el ile erişim kolaylığı. İçerilen kumaşlar Pamuk, Naylon ve Elastan'dır ve üretime göre kullanılır. Pamukla kaplı mikrofiber kabuklu dantel içerir. Altı konum kancası ve gözü sabitleme özelliğine sahiptir. Her boyutta makinede yıkanabilir ve kullanılabilirlik kolaylığı.

Daha fazla gör: Üst Sütyen Markaları

8. Lamaze Hemşirelik Bra'sı:

Gebelik Bra8

Hamile bayan için hemşirelik zamanında dantel mükemmel sutyen ile bir mikrofiber. Bu kayışlar hamilelik sırasında değişen vücut için arka kapaklarla ayarlanabilir. Telsizdir ve iyi destek verir. Kumaşları pamuk ve spandekstir. Genişlik ve uzunluk bakımından mükemmel önlemlerle tasarlanmıştır. Mükemmel rahat bir hemşirelik sutyenidir ve hatta uyku zamanı için de söylenir. Bazı değerlendirmeleri Lamaze hem kalite hem de destek en iyi olduğunu söylüyorlar. Öndeki kapaklar kolay ve dayanıklıdır..

9. Anne Hood Hemşirelik Bras:

Gebelik Bra9

Piyasada, hamilelik sürelerini giymek için hemşirelik sütyenleri mevcuttur. Şirketlerinin her ürünü benzersizdir. Farklı modeller, tasarımlar müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için tasarlanıyor. Böyle bir şirkette annelik hemşireliği de bunlardan biridir. Tüm sütyenler pamuk, naylon, spandeks gibi kumaşlardan yapıldığı için bu şirket aynı kumaşları da kullandı. Ama bu annelik hemşireliği sütyeninin özel, uyku sırasında en iyi desteği veriyor. Toka içermediği için yorgun bir anne bardakları kolayca çekebilir ve uyku saatlerinde de aç olan bir bebeği kolayca besleyebilir. Ayrıca çok hafif bir destekleyicidir ve serbest el ile yıkayabilir. Yorumlar, müşterilerin% 80-90'ının hemşirelik uyku brasından memnun olduğunu söylüyor.

Nasıl Sütyen Seçmek ve Seçmek için:

Annelik sırasında sütyenlerin nasıl seçileceği ve nasıl kullanılacağı ile ilgili bazı ipuçları. Sütyenler için hatırlanacak bazı noktalar:

  • Tekrarlanan yıkama ile yumuşak olan gevşek sütyen giymeyi deneyin.
  • Gerilebilir malzemeden yapılmış sütyenleri seçin.
  • Evden çıkarken daha iyi sütyen giyin.
  • Gerektiğinde uzatılabilen ekstra kanca askısı olan sütyenleri seçin.
  • Sizi yumuşak hisseden pamuk veya sentetik sütyenleri tercih edin.
  • Bebeği besledikten sonra açıp kapatmak için kolaylık sağlayacak sütyen seçin.
  • Sütyenler tükendiğinde, çünkü süt bezleri ile sütyenleri tercih edin..

Bunun gibi hamilelik sırasında sütyen giymek için alınması gereken çok sayıda ipucu ve yukarıdaki tüm gereklilikleri karşılayan markaları vardır. Hamile olduğu zaman bir kadının giydiği markalı sütyenlerden bazıları:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

21 − = 13