Blog

7 aylık, bebeğin büyüdüğü ve aklının ve vücudunun olduğu anlamına gelir. Daha iyi bir gelişme için bebeğin zihnini ve bedenini doğru bir şekilde beslemeli ve bebeğin herkesin beklediğiden daha iyi bir insan olma yoluna gitmesine izin vermelisiniz. İşte size ihale çocuğunuzun düzgün büyümesine yardımcı olacak 7 aylık bebeğiniz için en iyi oyuncaklardan bazıları şunlardır:.

1. V teknoloji Dokunmatik ve Tokatlamak Bebek Telefonu:

Oyuncak for 7 month old baby 1

7 aylık çocukların çoğu bu ilgi çekici şeyi bulacaklar. Şimdi sonunda, sanki annesi ve babası gibi telefonda konuşuyormuş gibi davranabilirler. Bu 7 aylık bebek için en iyi oyuncaklardan biridir. Telefon ayrıca 3 yaşından küçük bebekler tarafından da kullanılabilir. Bu V Tech oyuncak imalat şirketi tarafından yapılan en harika oyuncaklardan biridir.

2. Melissa ve Hamur İlk Boncuk Labirenti:

Oyuncak for 7 month old baby 2

Doğru beslenme ile, hızlı gelişen bebek için iyi zihin gelişimi de çok önemlidir. Melissa & Dough First Bead Maze, çocuğun yaratıcılığını besleyen en iyi oyuncaklardan biridir. Zihni başka bir oyuncak yok gibi geliştirir ve çocuğun büyümesi için tam bir başarı olur..

Daha fazla gör: 10 Aylık Bebekler İçin Oyuncaklar

3. Fisher Price Laugh ve Araba Etrafında Gezinmeyi Öğrenin:

Oyuncak for 7 month old baby 3

Bebeği bazı mektuplara ve alfabelere tanıttığınız zamanla ilgili. Zihni şu anda öğrenme durumundadır ve onun önüne yerleştirilen tüm şeyleri yavaşça batırır. Bu aşamada ayrıca ekstra dikkat gereklidir..

4. FocuSun Oyun Parkı Top Çukur:

Oyuncak for 7 month old baby 4

Top çukuru eğlenmek için harika bir oyuncak. Çocuklar buna bayılacak. Bu kit, 7 aylık çocuğunuzun ruh halini hafifletecek renkli ve çekici toplarla birlikte gelir. Daha büyük çocuklar da kullanabilir. Piyasada hemen hemen her bebek oyuncak mağazasından faydalanabilir ve 7 aylık bebek için en iyi oyuncaklardan biri olarak kabul edilir..

Bebekler için 5. VTech Baby Cuddle ve Sing Cora Kim 7 Aylıkdır:

Oyuncak for 7 month old baby 5

7 aylık bebek için oyuncak arıyorsanız, o zaman bu sizin için mükemmel olanıdır. Bu özel oyuncak, herhangi bir çocuğun kucaklaşmak isteyeceği sevimli bir ayıya benziyor. Sarıldığın gibi, ona bir baskı ekleniyor ve şarkı söylemeye başlıyor..

Daha fazla gör: 9 Aylık Bebekler İçin Oyuncaklar

6. Küçük Mühendisi Arızalı Müzikal Öğrenme aracı Tezgah:

Oyuncak for 7 month old baby 6

Bu, çocukların şekil ve boyutlar hakkında etkili ve ilgili şeyleri öğrenebilecekleri ve ayrıca makinelerin nasıl çalıştığı hakkında biraz bilgi edinebilecekleri bir şeydir. Oldukça güzel ve neredeyse her ebeveyn çocuğuna bu özel oyuncakla birlikte vermek isterdi..

7. VTech Bebek konuşmak ve Go Çiftlik Rattle:

Oyuncak for 7 month old baby 7

Bu bir bebek bezi çantası oyuncak olarak bilinir ve hem de hem de dadı gibi hem de kullanışlı geliyor. En iyi 7 aylık bebek oyuncaklarından biridir. Gösterişli ışıklar ile hareketli inek ve koyun, bebeğinizin dikkatini çeker ve çiftlikle ilgili şarkıları çalar. Bu küçük bebeğinizi çiftlikte ve çiftlikteki hayvanları öğretmek için harika bir oyuncak..

8. GOTD Çocuklar Rulo Davul Seti:

Oyuncak for 7 month old baby 8

Çocuğunuzu müzik boyunca yollamak ister misiniz? Sonra bu kullanışlı olabilir. Özellikle 7 aylık çocuklar için tasarlanmış bir davul seti. Bu renkli müzik aletleri seti, müzisyenlerini küçük partilerinizde ortaya çıkaracak. Bu oyuncak aynı zamanda daha iyi bir el-göz koordinasyonu sağlamayı amaçlamaktadır ve arkadaşlarınızın müzisyenleri için mükemmel bir hediyedir..

9. VTech Hafif Bebek Dokunmatik Tablet:

Oyuncak for 7 month old baby 9

İşte 7 aylık çocuk için akıllı bir oyuncak. Bu özel oyuncak, çocuğun kolayca kullanabileceği bazı akıllı düğmelerle birlikte güzel bir renk ve tasarıma sahip. Turuncu, yeşil, vb gibi birçok renkte mevcuttur.

10. 3 in 1 Ahşap Eğitim Seti:

7 aylık bebek için en iyi 11 oyuncaklar | Hayatta Stilleri

Bu 3'ü 1 arada eğitici oyuncak, 7 aylık çocuklar için en iyi gelişim oyuncaklarından biridir. Renk ve şekil bilişine yardımcı olur, çocuğun zihinsel ve pratik yeteneklerini geliştirir ve bebeğinizle bağ kurmanın harika bir yoludur. Müzik, 7 aylık yaşınızda hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kıracak en iyi yollardan biri..

11. VTech Damla ve Go Damperli Kamyon:

7 aylık bebek için en iyi 11 oyuncaklar | Hayatta Stilleri

Bu canlı ve renkli kamyon, 7 aylık bir kamyonun tüm taşlarını topladığını ve daha sonra boşaltılması gerektiğini öğretir. Bu oyuncak 7 aylık bebekler için idealdir, çünkü kayaların takılmasını görmek isterler. Aynı zamanda sayıları tanıtmak için harika bir yoldur. Bu eğitici oyuncaklar aynı zamanda bebeğinizin ince motor becerilerini de geliştirir ve müzik ve cümleleri de dinler..

Oyuncaklardan ayrı olarak, küçük 7 aylık eski müşterilerinizle kendinizi şımartabileceğiniz birkaç etkinlik var..

Bebeğiniz yavaş yavaş büyüyor. Karınlarında gezinmeye veya sürünmeye çalışacaklar. İsimlerini tanıyabilecekler ve onlara seslendiğinde cevap verebilecekler. Parlak ve renkli oyuncakları severler ve oyuncakları tutmayı ve onları itmeyi öğrenirler. Diş çıkarmalarına da başlayacaklar, bu yüzden enfeksiyonlar veya rahatsızlık veren diş etleri için bir saat tutmalısınız..

Onları hikayelere ve tekerlemelere sunmaya başlayabilirsiniz. Müzik ve resimlerden oldukça etkilenecekler. Onları renkli ve merak uyandıran yeni oyuncaklara da tanıtın. Yeni şeyler keşfetmeyi çok sevecekler, bu yüzden çevrelerindeki alanın güvenli olduğundan emin olun..

1. Kafiye zamanı:

Bu eğlenceli oyunu 7 aylık ile nasıl oynayacağınızı buradan öğrenebilirsiniz:

Bebekler tekerlemeler ve şarkıları sever. Bütün tekerlemeleri söyleyebilirsin ya da bebeğine şarkı söylerken kendi şarkını yapabilirsin. Bebeğinizle konuşmak, dokunma kadar önemlidir. Bu 7 aylık bebeğinizle bağ kurmak için harika bir etkinlik. Bu aşamada bebeğiniz dil kavramlarını kavrayacak ve kelimeleri tanıtmanın daha iyi bir yolunu kavrayacaktır.?

2. Alkış Oyunu:

Bebekler yaklaşık 6-8 ay arasında çırpmayı öğrenirler, bu yüzden bebeğinizin yanına almasını söyleyin ve yan yana birkaç şarkı söylemeye çalışın..

Alkış, alkış, bir, iki, üç
Alkış, alkış, benimle alkış.
Alkış, alkış, dört ve beş.
Clap, alkış, alkış, kovan arı.
Alkış, alkış, altı, yedi, sekiz.
Alkış, alkış, alkış, harikasın.
Alkış, alkış, dokuz ve on.
Clap, alkış, yine yapalım.

Bebeğiniz yakında taklit etmeyi ve seninle alkışlamayı öğrenecek.

Daha fazla gör: 8 Aylık Bebek Oyuncakları

Bu makalede okuyucular ve bebek oyuncak fanatikleri, 7 aylık meşru eğlencelere sahip olmalarında onlara yardımcı olacak en iyi oyuncak fikirleri ile birlikte sunulmaktadır. Bu oyuncaklar, verilen yaş için uygun piyasadaki en iyilerden bazıları..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1