Blog

Hem erkek hem de kadın topluluk tarafından kullanılan şık ama koruyucu aksesuarlar Güneş gözlükleri olarak da adlandırılmaktadır. Gözlere doğrudan çarpan ve görselleştirmeden sorumlu sinirlere zarar vermeyi önleyen UV ışınlarını engellemek için kullanılan optik bir aksesuar. Güneş gözlükleri çeşitli tasarımları ve renkleri nedeniyle kendi moda ifadesini yarattı. Kendi Güneş Gözlüğü tasarımı için popüler birçok marka var. Bazıları Ray yasağı, Oakley Oliver Peoples ve diğer pek çok şirket de mücevher benzeri, 3D efekt gibi eklenti içeren polarize gözlük kullanıyor.

son sunglasses

Farklı Yüzler İçin Son Güneş Gözlüğü:

2017 ve 18 yıllarında popüler olan güneş gözlüklerinin en son tasarımları hakkında daha fazla bilgi edinmek için “Moda ve Güzellik” tadından ekstra tüyler ekledi.

1. Retro Kedi Gözü Güneş Gözlüğü:

Retro Cat Eye Sunglass

Kedi gözü güneş gözlükleri 50'li ve 60'lı yıllarda popülerdi. Şimdi, gözün anatomisini takip eden ve burun köprüsüne rahatça oturmasını sağlayan çerçeveli dikdörtgen gözlük takma tarzı. Basit çerçeveli bu tür yeni gözlükler hem erkek hem de kadın tarafından giyilebilir. Bayanlar için iyi giden sivri uçlu hayvan baskıları ile tasarlanan çerçeve durumunda.

2. Son Güneş Gözlüğü Yuvarlak Çerçeve:

yuvarlak Frame Sunglass

Yuvarlak kare, film yıldızları arasında yaygındır ve şimdi güneş gözlüğü türlerinin listesinde en iyi tasarım haline gelmiştir. Objektif ve çerçeve, kaş seviyesinin ötesine geçmeyen, yuvarlak şekillidir. Düz siyah veya kahverengi renk erkekler için en uygunudur.

3. mücevher parçası ile yuvarlak çerçeve güneş cam:

yuvarlak Frame Sunglass with jewel Piece

Düz yuvarlak çerçeveli gözlük kullanmak yerine bayanlar için, gözlükleri çerçevenin üst köşesine takılan çıkarılabilir bir taş parçası veya incilerle eşleştirin. Bu tür gözlükler camlara zengin bir görünüm kazandırıyor.

4. Son Şeffaf Çerçeve Güneş Gözlüğü:

Şeffaf Frame Sunglass

Şeffaf çerçeveli güneş gözlükleri, resmi kıyafetlerden parti kıyafetlerine kadar her türlü özel ürünle eşleştirilebilir. Bu çerçeve tipi kare, yuvarlak veya dikdörtgen gibi herhangi bir şekilde olabilir. Şeffaf çerçeve yeşil, mavi veya çok renkli gibi renkli gözlüklerle iyi bir şekilde tamamlar.

5. Kristal Çerçeve Son Güneş Gözlüğü:

Kristal Frame Sunglasses -4

Kristal çerçeve, rosa lens veya herhangi bir renkli lensle birleştirildiğinde, kadınlara ve güzelliğine çekicilik katıyor. Şeffaf çerçeve ile kıyaslandığında kristal çerçeve daha kalındır..

Daha fazla gör: En İyi Reçete Güneş Gözlüğü

6. Gelişmiş Ayna Lensi Güneş Gözlüğü:

Ayna lens Sunglass

Ayna kaplı lens polarize lens için en iyisidir. Bu tip lensler parlama etkisini azaltmaya yardımcı olur ve iyi bir UV ışın koruyucusu görevi görür. Ayna kaplama lensi ışık geçişini azaltmaya yardımcı olur ve şartlar için faydalıdır. Bu tür güneş gözlüğü genellikle havacı gölgeleri ile karıştırılır..

7. Havacı Son Güneş Gözlüğü:

havacı Sunglass

Göz hasarını önlemek için pilotlar için tasarlanmış, daha sonraki yıllarda bu tip gözlükler kadın ve erkekler arasında bir tarz haline geldi. Aviator tipi güneş camı, genellikle metal çerçeveden yarı oval bir şekle sahiptir. Lens yansıma önleyici özelliğe sahip koyu renklidir. Bu çerçevede, bir görünüm gibi bir boşluk oluşturan çok sayıda köprüye sahiptir..

8. Hayvan Baskı Güneş Gözlüğü:

Hayvan Print Sunglass

Hayvan baskı çerçevesi, gençlerin yaygın olarak giydiği en iyi güneş gözlüklerinden biridir. Bu tip hayvan iskeleti, kareden oval veya kalp şekline kadar herhangi bir şekilde olabilir. Çerçeve ile eşleşen objektif, stil ifadesine ekleyen önemli bir gerçektir. Kadınlar ve genç kızlar ekstra büyük hayvan baskı çerçevesini tercih ediyor.

9. Yarı Çerçeve Son Güneş Gözlüğü:

Yarı çerçevesi Sunglass

Gölgeler olarak kullanılan bu tip çerçeve, erkek tarafından kullanılmıştır. Koruyucu özelliklere sahip basit görünümü sayesinde önemli bir aksesuardır. Lens genellikle renklidir ve çerçeve (e) basit bir asetat çerçevesi veya akrilik bir çerçevedir. Lensin parlama önleyici etkisi vardır.

10. Floral Baskı-Yuvarlak Çerçeve Güneş Gözlüğü:

Çiçek Print- Round frame Sunglass

Çerçeve, bir kez kişisel tercihine göre çeşitli şekiller ve tasarım olarak tasarlanabilir. Genç genç kızlar arasında çerçevenin ortak desenlerinden biri, çiçek baskılı çerçeve. Çerçeve herhangi bir şekil ve boyutta olabilir. Kullanılan lens Gençler, günümüzde trend olan kontrast renk kombinasyonunu kullanmayı tercih ettikleri için siyah veya renkli lensler.

Daha fazla gör: Güneş gözlüğü etrafında Mens Wrap

11. Büyük Boy Çerçeve Güneş Gözlüğü:

büyük boy Frame Sunglass

Son zamanlarda modern çağda pop gibi başlar ve sinema filmleri bu tür güneş gözlüklerini takarlar. Bu stil ifadesi genç kızlar ve erkekler arasında popüler olmuştur. Genellikle kaş çizgisinin üstünde olan büyük boy çerçeve, yüzün üst kısmını örten bir maske görünmesini sağlar. Çerçeve, lensin rengine ve şekline göre herhangi bir şekle ve renge göre tasarlanabilir.

12. Çerçevesiz Güneş Gözlüğü:

çerçevesiz Sunglass

Bu tarz gölgeler 90'lı yıllarda popülerdi ve yine bu tasarım tekrar iş dünyasına döndü. Çerçevesiz çerçeve tonları hafifletir ve kolayca taşınır. Bu tip gölgeler, gözlüklü gözlüklerin basit olmasına rağmen zengin ve mütevazı bir görünüm kazandığı için, bir iş partisi için giyilebilen unisex şeklindedir..

13. Son Shutter Güneş Gözlüğü:

panjur Sunglass

Adından da anlaşılacağı gibi, çerçevenin (e) merceği, çerçeveye sabitlenmiş bir orijinal lens yerine çerçeve üzerindeki çizgi sırasını yaratan plastikten yapılmıştır. Çerçevenin ve panjurların renkleri genellikle parlaktır ve hatta çerçeveye tutturulmuş led ışıkları ile kontrast renkler oluşturulabilir. Hem erkek hem de kadın cinsiyetçiler tarafından giyilen bu moda gölge.

14. Son Kelebek Stil Güneş Gözlüğü:

Güneş gözlüğü butterfly frame

Bu tip gölgelerin çerçevesi bir kelebektir. Kelebekler, gölgeler için çerçeve oluşturmada çoğaltılmış, zarif ve sanatsal bir gövde çizgisine sahiptir. Çerçeve genellikle siyah veya kahverengi renktedir ve lens rengi ayrı ayrı kararlaştırılabilir..

Daha fazla gör: UV Koruma Güneş Gözlüğü

15. Wayfarer Güneş Gözlüğü:

markalı Wayfarer Sunglasses

Bir kedi gözü çerçevesi gibi benzer bir görünüm veren trapezoidal bir görünüşe sahiptir. Bu tip tasarım ilk olarak metalden yapılmış olan Busch & Lamb tarafından tasarlanmıştır, daha sonra orijinal olarak siyah renkte olan plastik çerçevede tasarlanmıştır. Çerçevenin kalınlığı üst göz ve kaş bölgesinde daha fazladır..

Gölgeler her zaman hem erkek hem de kadın topluluk için bir aksesuar olmalıdır. Tonlar, gözlerimiz için hazır bir koruyucu olarak bir stil ifadesi olarak düşünülmelidir. Bu not, iyi ve kaliteli bir çiftin sahibi olmak için iyi bir para harcamayı düşünürken gözlerimizi UV ışınlarından koruyan tonların.

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 − 56 =