Blog

Kuzey Hintli sari tasarımcılar, sare yapmak için en iyi yöntem ve tekniklere sahiptir. Bu sare'lerin çoğu göz alıcı sari tasarım desenleriyle gelirken, diğerleri çok çekici renklere sahipler. Her şeyden önce, Kuzey Hintli şık sarees en iyi tedarikçilerinden biri olduğu söylenebilir. Bu yazıda, bu tür sare'leri tartışacağız. Bu nedenle, Kuzey Hint sari tasarımları ile ilgileniyorsanız, aşağıdakiler gözleriniz için bir tedavi olacaktır..

Şık ve Cazip Kuzey Hindistan Sarees aşağıdaki gibidir:

En iyi 15 Kuzey Hintli Sarees'e bakmamız gerek..

1. Yoğun İş Kuzey Hint Saree:

Kuzeyinde Indian Sarees

Bu, tüm kadınların kendileri için çekici buldukları bir şey. Bu saree sporunun şüphe duymadığı kuşkusuz, son derece çekici ve spor yaptıktan sonra vücutta iyi görünecektir. Gökyüzü mavisi, bu saree'nin kenarlarını vurgulamak için kullanabileceği en iyi renk ve tam olarak yapıldı. Bu saree, diğer birçok nedenden dolayı gerçekten çok özel. Eski okulun çiçek desenini sergiliyor ve sanat kadınlarının en iyi görüntülerinden biri de bir saree görmeyi tercih ediyor..

2. Çekici Kırmızı Kuzey Hint Saree:

Kuzeyinde Indian sarees 2

Bu özel Kuzey Hint sari, üzerinde yapılan bazı çekici tasarımlarla birlikte gelir. Bu saree'nin sınırda spor yaptığı desen çok çekici ve özel olaylarda taşımak için uygun bulacaksınız. Bir durumda elinizden gelenin en iyisini yapmaya istekliyseniz, o zaman bu size güzel görünecek en güzel şeylerden biridir. Bir önceki gibi, bu da Hint sarees çok popüler olan çiçek desenini takip üzerine yapılan bazı çekici atama sporları.

3. Kuzey Hindistan Pembe Allure:

Kuzeyinde Indian sarees 3

İşte herkesin kendileri için tercih edeceği pembe bir saree. Sınırlarda yapılan bazı hassas tasarımlarla birlikte geliyor ve bu sebeple renk pembesi daha da güzelleştiriliyor ve tüm sari daha da çekici hale geliyor. Kuzey Hintli sarees eğilimini takip eden iyi bir tasarımcı saree arıyorsanız, o zaman bu tasarım sizin için doğru şeyler olabilir. Pembe bir bluz ile gider ve her kadının seveceği bir şeydir.

4. Kuzey Hint Ağır İş Beyaz Saree:

Kuzeyinde Indian sarees 4

Bu, yine bu mevsimde kuşatılacağınız en iyi sare nitelikleridir. Çok popüler hale geldi ve birçok kadın benzer tasarıma sahip sari spor yapıyor. Siz de onlardan biri olabilirsiniz ve yanınızda güzel görünüyorsunuz, bir kez bu ellerinizi doğru tasarımın süsü üzerine getirin. Saree, tüm kadınların vücutlarında spor yapmayı tercih edecekleri bir şeydir ve muhtemelen kendinize uygun bulabileceğiniz en iyi şeylerden biridir..

5. Bej ve Maroon Renk Kuzey Hint Saree:

Kuzeyinde Indian sarees 5

Bu çok güzel görünen bir Kuzey Hint sari. Bu saree'nin alt kısımda bej rengi olan spor şekli, tüm kadınların gösteriş yapmak isteyeceği bir şey. Başkalarını şaşırtacak bir şey arıyorsanız, bu sizin için doğru bir şey olabilir..

6. Siyah Beyaz Kuzey Hint Saree:

Kuzeyinde Indian sarees 6

İşte bütün kadınlar kendileri için tercih edebilecekleri bir Kuzey Hint sari. Saree üzerinde yapılmış çok iyi bir tasarım deseni ile geliyor. Alt kısımdaki siyah renkli kısım, üzerinde yapılan bazı karmaşık tasarımları gösterir ve tüm kadınların vücutlarında isteyeceği bir şeydir..

7. Kuzey Hintli Düğün Saree:

Kuzeyinde Indian sarees 7

Burada kadınların düğünlerde ve eskiden benzer diğer durumlarda spor yapabileceği bir saree. Kırmızı renk, bu tür sare'lerin ana cazip özelliğidir. Bu, yüzeyde yapılan küçük çekici altın renk desenleri ekstra çekici özellikleri var.

8. Ağır Sky Blue Designer Saree:

Kuzeyinde Indian sarees 8

Burada giyenin bir ünlüye benzeyeceği bir gökyüzü mavi sari var. Saree gümüş rengi kullanılarak yapılan bazı çiçek çalışmaları ile gelir. Bu kuşkusuz, tüm zamanların en iyi Kuzey Hint tarikatlarından biridir ve düğünlerde spor yapmak için etkili bir saree.

9. Casual Kuzey Hint Saree:

Kuzeyinde Indian sarees 9

Bu sıradan bir sari ama yine de kadınları özel durumlarda spor yapmaya ikna eden bir şey var. Tasarım, kadınların doğum günlerinde, partilerde vb..

10. Gelin Kuzey Hint Saree:

Kuzeyinde Indian sarees 10

Yakında gelin olacak mı? Düğünde bazı Kuzey Hint tarzı spor ister misin? Şey, bu ilginç bulabileceğiniz bir şey. Bu tüm kadınların giymeyi seveceği bir saree.

Daha fazla gör: Ucuz Güzel Sarees

11. Mavi Geleneksel Kuzey Hint Saree:

Kuzeyinde Indian sarees 11

Bu, Kuzey Hindistan'ın geleneksel görünümünü besleyen bir saree. Herhangi bir tereddüt etmeden özel bir etkinlikte cazip bakışlarını spor yapmak isteyen tüm kadınlar için uygun olacaktır..

12. Kraliyet Kırmızı Kuzey Hint Saree:

Kuzeyinde Indian sarees 12

Vücudunuzda bu sari spor yaparken ne kadar emin olacağınıza inanmıyorsunuz. Bu saree'nin oldukça etkileyici olduğu ve aynı örüntünün bu sariyi düğünlerde taşımak için uygun hale getirdiği desen.

Daha fazla gör: Güney Hintli Düğün Sarees

13. Kuzey Hint Kırmızı Gelin Allure:

Kuzeyinde Indian sarees 13

İşte tüm Kuzey Hintlilerin spor yapmak isteyeceği çekici bir saree. Kuzey Hintli bir şeye spor yapmak isteyen tüm kadınlar için uygun olacak bir şey.

14. Sarı Kuzey Hint Saree:

Kuzeyinde Indian sarees 14

İşte düğünlerde ve partilerde spor yapmak için gayet güzel görünen bir Kuzey Hint sari. Sarı renk bu geleneksel Hint moda sari başlığının en önemli özelliği.

Daha fazla gör: Hint Saree Stilleri

15. Glimmering Kuzey Hint Saree:

Kuzeyinde Indian sarees 15

Çekici bir pembe taban ile, bu saree bir saree için havalı ışıltılı tasarımların bazı sporları. Bu, bu listedeki en iyi Kuzey Hintli sare'lerden biri ama sonuncusu.

Bunlar, geleneksel ama modaya uygun görünümlü Kuzey Hint Sare'lerinden bazılarıdır. Fikir bir sonraki vesileyle en iyi deneyim için gardırobun 1-2 sahip olmaktır.

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − = 11