Blog

Natalie Portman, başarılı bir film yönetmeni ve yapımcılığına dönüşen tanınmış bir Hollywood aktrisidir. İlk çıkışını Jean Reno'la ilk kez 1994 yılında “Leon: The Professional” filminde yaptı. Natalie Portman İsrail'de doğdu ve ikili İsrail ve Amerikan vatandaşlığı aldı. İlk filminden beri Natalie oyunculuk becerilerinden bir etki yarattı ve hanımefendinin uzun süre kalmak için burada olduğundan emin oldu. Övgüler aldığı ve kazandığı gişe rekorları kıran filmlerden bazıları “Yıldız Savaşları: 1. Bölüm - Hayalet Zihin”, “Daha Yakın”, “Diğer Boleyn Kız”, “Goya'nın Hayaletleri”, “Mars Attack” ve “Güzel Kızlar”. Natalie Portman, ‘Black Swan’ filmindeki olağanüstü performansı nedeniyle Best Akademi En İyi Kadın Oyuncu Ödülü ’dahil olmak üzere çeşitli ödüller aldı.

Görüntüler ile Makyaj olmadan Güzel Natalie Portman:

Aşağıda en iyi 15 Natalie Portman, ekranda eşit derecede güzel göründüğünü anlayan makyaj resimleri yok..

1. Çıplak Yüzlü Güzellik:

Natalie Portman without Makeup

Natalie Portman, 33 yaşında bile güzel görünmeyi başarabiliyor. Bu onun hiçbir makyaj resminde aktris Los Angeles'ta güneşli Pazar sabahı görüldü. Esmer gergileri, kusursuz cildini ortaya çıkaran bir örgüye sıkıca geri çekiliyor. Bu Natalie Portman'da makyaj resmi yok aktris sadece arabasından dışarı adım.

2. Yorgun Ama Hala Güzel:

natalie portman without makeup2

Natalie Portman için makyaj hiç bir zaman öncelikli değildi. Diğer ünlülerin aksine, herhangi bir makyaj yapmadan rahatça dolaşabilir. Bu Natalie Portman'da makyaj resmi yok, saçı sıkı bir şekilde siyah bir kafa bandıyla tutuluyor. Yüzünde birkaç sivilce olduğunu göstersek de, doğal güzelliği fark edilmeden gidemez..

3. Kusursuz İyi Görünüyor:

natalie-portman-olmadan-makeup3

Natalie Portman, göz alıcı kişilikleri oynarken ekranda yaptığı herhangi bir makyaj olmadan gerçekte çok aynı görünüyor. Ekrandan ayrıldığında, gri gömlekli fotoğrafların çekildiği ve boynunun etrafında tek bir aksesuar olarak ince bir zincir giyen bu resimde olduğu gibi kalmayı tercih ediyor..

4. Bu İfade Nedir?

natalie-portman-olmadan-makeup4

Bu resimde Oscar kazanan aktris makyajsız bir şekilde görülüyor, bu da karışık bir ifadeyi canlandırıyor. Saçları bir topuzda sıkıca çekilir. Natalie Portman, derin U boyunlu baskılı bir gömlek giyiyor. Makyajını minimalist tutmayı seviyor ve hala harika görünmeyi başarabiliyor..

5. Makyaj Yok - Sorun Yok:

natalie portman without makeup5

Natalie Postman, makyajsız bir şekilde, aktrisin sadece kendi tavrını ve kamusal görünümleri elde etmek için iyi bir görünüşe ihtiyacı olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Elinden gelenin en iyisini yapmak için çeşitli makyaj katmanlarında kamufle edilmesine gerek yok. Bu resimde, Natalie Postman bir beyaz gömlek ve denims bir ofis binasından dışarı adım tespit edildi. Onun saçma sapan saçları sadece onun parlak görünüşünü iltifat ediyor..

6. Hayır Fuss Kız:

natalie portman without makeup6

Resim yapmayan bu Natalie Portman'da aktris, çıplak yüzlü fotoğraflandı ve saçları mavi bir kafa bandıyla yüzünü geri çekti. Görünüşe göre duştan yeni çıktı, saçı sıkıca geri çekti ve taşınmaya hazırdı. Yüzü taze, temiz ve muhteşem görünüyor.

7. Havaalanında:

natalie portman without makeup7

Natalie Portman, LA havalimanında siyah tişörtün ve kotun üstünde mavi bir palto giyiyordu. Kocası ve iki yaşında bir oğlu olmadan görüldü ve bagajı olarak sadece bir debriyaj tabanını taşıyordu. Yüzü tamamen makyajsız ve çok iyi bir ruh halinde görünüyor..

8. Drop-dead Muhteşem:

natalie portman without makeup8

Natalie Portman, doğal güzel görünümler ile ihsan edilir. Oyuncu muhteşem görünmesi için tonlarca ürün gerektirmiyor. Onun güzel görünmesi için cildine iyi bakmaya inanıyor. Bu Natalie Portman hiçbir makyaj resmi, kusursuz ve güzel yüzünü ayırt edici bir şekilde gösteriyor.

9. Giyinik:

natalie portman without makeup9

Bu Natalie Portman'da hiç makyaj resmi olmayan aktrisin fotoğrafını uygunsuz şekilde giydirdi. Saçları bir at kuyruğuna bağlı ve yüzü ifadesiz görünüyor. Bu basit görünüşte bile son derece güzel görünüyor.

10. Oh çok güzel:

natalie portman without makeup10

Natalie Portman bu resimde hiçbir makyaj yapmadan fotoğraflandı, onun güzel görünmesi için neredeyse hiç ihtiyacı yok. Gözleri sıra dışı bir tonda kahverengi, büyüleyici yüzünü güzelleştiriyor. Havadaki ürperti burnunu büyüleyici pembe görünecek şekilde döndürüyor ve makyajsız resim hakkında herşeyi seviyoruz..

Daha fazla gör: Reese Witherspoon Makyaj

11. Anne Evlat Bağışı:

natalie portman without makeup11

Natalie Portman göz alıcı hayatını yaşıyor olabilir ama 2 yaşındaki oğluyla birlikte normal bir anne. Bu oyuncunun hiçbir makyaj resminde, Manhattan'ın Central Park'ındaki oğlu Aleph'e bir omuz gezintisi vererek oyuncu fark edilir. Gri bir kot pantolon giyerek ve rahat bir şekilde t-shirt giyen ve omuzları üzerinde gevşek bir şekilde düşen saçları olan aktris, makyajsız olarak daha güzel gözüküyor..

12. Sabah Fitness:

natalie portman without makeup12

Bu resimde Natalie Portman, sabah erkenden bir yürüyüş yapmak için köpeğini dışarı çekti. Oyuncunun izinde kırmızı bir ceket ve saçları arkadan bağlandığı görülür. Sabah, daha tatlı, taze ve daha genç görünüyor.

Daha fazla gör: Lana Del Rey Makyaj Yok

13. beyaz giyinmiş:

natalie portman without makeup13

Natalie Portman hiçbir makyaj fotoğrafı hayranlık duymayacağınız bir şey. O güzelliği içeriden gelen ve dolayısıyla yapay bir şey gerektirmeyen kişidir. Beyaz gömlekli ve gömlekleri gevşek düşen, güzelliğin bir örneği gibi görünüyor.

14. Diva:

natalie portman without makeup14

Natalie Portman şüphesiz her zaman güzel görünebilen Diva'dır. Bu, Natalie Portman'ın aktrisinin İspanya'da tatil yaptığı sırada çekilmiş makyaj görüntülerinin en iyisi. Saçları başının üst kısmına bağlanır, böylece onun güzel görünüşüne ve mükemmel tenine kolayca hayran olabilirsiniz. Cildi elastik görünüyor ve dudakları her zaman doğal olarak bu canlı renge sahip görünüyor..

Daha fazla gör: Makyaj olmadan Eva Mendes

15. Aile portresi:

natalie portman without makeup15

Bu resimde, Natalie Portman kocası ve oğlu ile birlikte görülüyor. Yüzünde bir makyaj noktası bile yok ama o kadar çekici gözüküyor. Bir baskılı etek ve beyaz bluz giyiyor ve ailesiyle birlikte rahatça dolaşırken bir tüy kadar hafif görünüyor..

Yaptığımız kadar ‘Güzel Kızların’ makyaj resminin en iyilerini izlemekten zevk aldığınızı umuyoruz. Natalie Portman'ın ekran üzerinde ve ekran dışı görüntülerde muhteşem göründüğüne katılıyorsunuz.

Görüntüler Kaynak 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 41 = 44