Blog

Sadece 10 günde kilo al! Bu nasıl mümkün olaiblir? Endişelenme! Bu makale kilo almanıza yardımcı olur. Düşük kilolu olmak hastalığın bir sembolüdür, aksi takdirde beslenme yetersiz kalır. Durumda, sevdiğiniz bir elbiseye uygun bir yemekle uyum sağlamak istiyorsanız, atıştırmalık planlamanın yanı sıra uygun egzersizler ile 10 günde kitlenizi kolayca artırabilirsiniz. Sıska insanlar için kilo artışı da güzelliğini arttırmak için önemli bir rol oynar. Bu makaleyi dikkatle okuyun.

ağırlık gain

Pratik olarak, 10 günde 2 ila 3 pound daha fazla kazanabileceğinizi bilmelisiniz. Eğer kilolu figür görünümüne sahip olmanın yanı sıra kilolu olursanız, o zaman kilo alımı bedenlerine eğriler koymaya, genç bir şişmanlığa kavuşmaya ve çekici bir kişiliğe kavuşmaya yarar sağlar. Şu anda, her bir birey o kadar yoğun ki, bu yüzden güçlü bir kilo alımı için gerekli olan kalorileri koymaları gerekiyor. Sağlıklı yiyecekler, aynı zamanda, en avantajlı enerji ve performans için gerekli olan besin maddeleri tarafından size önerildiği şekilde odaklanmalıdır..

10 gün içinde kilo almak için en iyi ipuçları:

Sadece 10 günde kilo almanıza yardımcı olacak birkaç ipucu var. Bunlardan bazıları şöyledir;

1. Ekstra Kalori Var:

iyileştirmek Calorie Consumption

Haftada yarım kilodan daha az bir miktarı artırmak için her gün için yaklaşık 1000 ekstra kalori tüketmelisiniz. Gerçek kalori gereksiniminiz, boyunuza, aktivite düzeyinize ve kilonuza ve vücudunuzun metabolik hızına bağlı olarak dalgalanabilir. Kırmızı pancar, kayısı, tahıl, kabak, kuru üzüm, muz, hurma, fasulye, mısır, patates vb. İçeren yiyecekleri seçin. Fasulye veya mercimek yardımıyla ağır çorbaları tercih edin.

Daha fazla gör: 1 haftada hızlı kilo nasıl

2. Ekstra ve Daha Sık Sık Yiyin:

Yemek yiyor calories food

Her gün yaklaşık 3 öğün ve iki büyük atıştırmalıktan en az birini tüketin. Bölümlerinizi büyütün. Klasik kahvaltınıza ekstra bir eşya koyun. Her öğünde biraz daha fazla yiyecek tüketin. Eğer 10 gün içinde daha fazla kilo vermek istiyorsanız, her öğünden sonra birkaç tane granola bar veya çörek ve atıştırmalıkla aynı anda.

Daha fazla gör: Dişiler için Ağırlık Nasıl Kazanılır

3. Yeterli Sıvı İçmek:

Meyve Juices

Kas kütlesini arttırmaya gelince, su girişi cevaptır. Su, kasın içinde korunur, sonuç olarak, kas kütlesi için kullanılabilecek yeterli su içmezken boyutun azalması mümkündür. Süt, enerji içecekleri ve taze meyve suları gibi kalorilerin yanı sıra besin maddeleri sağlayan sıvıların yutulması. Kalorili kullanımınızı arttırmak için sulandırılmış ve öğünlerinizle birlikte artı sandviçler arasında kalın..

Daha fazla gör: Hamilelik sırasında kilo nasıl kazanılır

4. Ağırlık Kaldırma:

asansör weights

Sadece 10 günde kilo aldırmak için, ekstra yağın kas içine bükülmesine yardımcı olduğu için halter yapın. Her hafta için en az 3 kez egzersiz programınıza halter ekleyin.

5. Creatine Ek:

Protein

Kreatin hapları kilo almak için bir takım sporcuları kolaylaştırabilir. 10 gün içinde kilo almak için kreatin hapları sihirli bir hap gibi davranır. Kreatin tabletini almadan önce doktorunuza danışmanız çok önemlidir..

Daha fazla gör: Kilo alımı

6. Doğru Uyku:

Uyuyor alarm

Kas kütlesi, aynı zamanda, uyumakla birlikte kendini geliştirir. Bu nedenle, iyi dinlenme günleri artı uyku kas kütlesinin büyümesi için hayati önem taşımaktadır. Yani, en az 6 ila 8 saat uyku almanız şiddetle tavsiye edilir.

7. Havuç Suyu:

Havuç Juice

Her yemeğe 2 oz. doldurulmamış mide üzerine havuç suyu; Aksi halde yemeklerden yirmi dakika önce sindirim enzimlerini yakalar. Havuç suyu, hareketin yanı sıra, küçük bağırsaklarınızdaki enzim üretimini motive eder ve besin asimilasyonunu geliştirir. Sindirim organları, tükettiğiniz besinler gibi besinleri ve kalorileri tamamen emmek için ekstra güç sağlar..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 5