Blog

Eyeliner je jistě jedním z integrovaných make-upových produktů, které je třeba mít v tašce. Přemýšlejte však o situaci, kterou jste právě položili na oční linku a jakmile vyjdete z domu, začne se dostat opravdu teplé, a to vyplaví oční linku a na obličej úplně? V této situaci byste možná použili nějakou obyčejnou tekutou oční vložku a ne nějaký specializovaný výrobek jako vodotěsné oční linky.

Nicméně je nejlepší použít vodotěsný výrobek pro tento účel, zejména v teplých a deštivých měsících. Chcete-li vědět o nejlepších vodotěsných očnících, které můžete investovat, správnou cestou je začít s výzkumem. Níže uvedená příručka vám pomůže ušetřit čas na výzkum tím, že vám dám top 9 vodotěsných očních víček v ruce. Zkontrolujte je a zjistěte, co opravdu chcete:

1. Oriflame Very Me Waterproof Eyeliner:

Oriflame Very Me Waterproof Eyeliner

Jedna ze švédských společností Oriflame je poměrně proslulá na trhu s kosmetikou a Very Me je vodotěsné oční linky, které musí mít v kolekci. Spolu s tím, že je vysoce efektivní, je také cenově dostupná v kapse. V kolekci je několik odstínů a je ideální pro každou příležitost.

2. Colorbar Precision Waterproof Eyeliner:

Barevný pruh Precision Waterproof Eyeliner

Jedná se o jeden z nových produktů na trhu a poměrně účinný, pokud jde o vodotěsné oční linky. V této řadě barevných očních víček Colorbar jsou k dispozici tři odstíny a jsou ideální pro použití. Nevypadá ani praskání ani záhyby a je správné pro investování. Ceny jsou také cenově dostupné!

3. Bourjois Contour Clubbing Vodotěsné oční linky:

Bourjois Contour Clubbing Waterproof Eyeliner

Jedná se o jedno vodotěsné oční linky, které je dostupné v různých odstínech a je tedy oblíbeným mezi ženami. To dává kouřový efekt do očí a je odolný proti záhybům. Jojobový olej v oční linii je výživný a ideální pro večerní nošení.

Vidět víc:  Nejlepší oční výrobky

4. L'Oreal Paris Superliner vodotěsný gelový oční krém:

Loreal Paris Superliner Waterproof Gel Eyeliner

Jedná se o gelové vodotěsné oční linky a od jedné z renomovaných značek kosmetiky. Jednoduchá aplikace je k dispozici s hladkým hrotem spolu s povahou bez šmouhy. Jedná se o high end produkt a může mít drahý cenovka, ale je zcela stojí za to, co trávíte.

5. Chambor zůstat na vodotěsné oční linky Forever Black:

Chambor Stay On Waterproof Eyeliner Forever Black

To je dostupné pouze v černobílém barvě a je správnou volbou pro každodenní použití, pokud jde o vodotěsné oční linky. Spolu s tím, že je kapesní, je spotřebitelé dobře zhodnoceni.

6. Lakme Insta vodotěsné kapalné oční linky:

LakmeInsta Waterproof Liquid Eyeliner

Spolu s efektivitou je tento produkt jako vodotěsné oční linky poměrně levnou a cenově dostupnou, kterou lze investovat. Je k dispozici pouze v barvě černé a je zcela odolný proti rozmazání.

Vidět víc:  Eyeliner značky

7. Maybelline Hyper Glossy Liquid Eyeliner:

Maybelline Hyper Glossy Liquid Eyeliner

Jedná se o jedno vodotěsné oční linky, které bylo zahájeno v roce 2012 a je rozhodně jedním z produktů, které zde stojí za zmínku. Pomáhá při vytváření jemných a lesklých čar s aplikátorem a ten, který by měl být ve sbírce jistý. Mrtvice je vše, co potřebujete pro oční linku.

8. Maybelline trvající dramatická gélová oční linka:

Maybelline Lasting Drama Gel Eyeliner

Samostatný kartáč je k dispozici s oční linkou pro snadné a pohodlné použití. Dobře vysuší a vůbec nerozmazává. Voda nepropustná vzorec je docela efektivní a má pro vás některé skvělé recenze.

Vidět víc: Revlon Eyeliners

9. Avon Simply Pretty Waterproof Tekuté oční linky:

Avon Simply Pretty Waterproof Liquid Eyeliner

Jedná se o jeden z rozpočtových produktů, které můžete uvažovat o investování do jedné z uznávaných značek Avon. Je to pravé vodotěsné oční linky pro každodenní použití. Je snadno ovladatelný díky kompaktní povaze. Je ideální i pro dotyky.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1