Blog

Dlouhé vlasy jsou zábavné. Můžete jej otočit, otočit, sklopit a vázat ji sto způsoby. Zatímco krátké vlasy mají své vlastní výhody - nevyžaduje mnoho péče, dlouhé vlasy vám dávají vypadat ženské a krásné. Kromě toho, dlouhé vlasy nejsou obtížné spravovat.

účesy for teenagers with long hair

Musíte prostě znát správné způsoby, jak to zvládnout, takže je to z vašeho obličeje a stále vypadá hezky! Zde je devět skvělých účesů, které si mohou vyzkoušet tiše ve vlasech.

Účesy pro mládež Dívky s dlouhými vlasy:

1. Hrubý vysoký poník:

DLOUHO HAIRSTYLES FOR TEENAGERS1

To vám dává chladný hippy vzhled. Přiložte ho nahoru a udělejte to špinavé. Uchovávejte všechny vlasy z obličeje, nebo si přejete, abyste si vybrali jednu nebo dvě prameny a uspořádali je, abyste si vytvořili obličej.

2. Let to Flow:

účesy for teenagers with long hair 2

Pokud máte dlouhé vlnité vlasy a hledáte snadný způsob, jak je stylovat, jen lehce ji kroutit pomocí kadeřavé žehličky a nechat to plynout dolů po zádech. bude vypadat jako kaskáda lesklých plátků při česání a sušení. Tento účes vypadá dobře dokonale s rovnými vlasy.

Vidět víc: Letní účesy pro dlouhé vlasy

3. Pletené koně:

DLOUHO HAIRSTYLES FOR TEENAGERS3

Tento účes není typickým opletením a ani není normální koňský opasek. Chcete-li to udělat, musíte oblékat boky a pak je kombinovat do koníku. To vám dá půvabný princezní vzhled, zvláště pokud přidáte diadém. Ale je to vhodné i pro teenagery.

4. Křížová pletenina:

DLOUHO HAIRSTYLES FOR TEENAGERS4

Jedná se o složitý stylizovaný s několika drátkami a pak ještě více. Nicméně, konečný vzhled stojí za to, že čas a úsilí se do něj dají. takže co musíte udělat, je začít s půl stranou opletení. Pak si krátce opleší vlasy z každé části tohoto opletu. Jakmile to bude hotovo, budete pokračovat s originálním opletem a voila! Máte krásný, složitý účes.

Vidět víc: Jednoduché účesy Kerala pro dlouhé vlasy

5. Kůň s lukem:

DLOUHO HAIRSTYLES FOR TEENAGERS5

Hřebík je obyčejný společný účes, zejména u mladistvých. Nicméně není tak složité dělat si sedět. Vytvořte půl poníka s horní polovinou vlasů. Neberte si vlasy z elastické kravaty. Takže to je jako malý chléb. Oddělte tento buchty dvěma a použijte klipy pro zajištění obou konců. Pak si oheň ohněte a převlečejte kravatu. Nakonec zajistěte luk svorkami.

6. Roztomilý bordel:

DLOUHO HAIRSTYLES FOR TEENAGERS6

Shromážděte všechny vlasy, jako byste při vytváření postranního poníka. Poté jej opláchněte ze spodku v rybích plátcích. Dále vyčistěte všechny volné prameny na obličeji a připravte je uměle, aby vyhovovaly vaší tváři. Tento vzhled vás může zdát hrdým a pěkným a někdo, s kým nebudete mít potíže.

Vidět víc: Fringe účes pro dlouhé vlasy

7. High Bun:

DLOUHO HAIRSTYLES FOR TEENAGERS7

Opravdu dlouhé chlupy jsou nejlepší pro výrobu chléb. Existuje několik druhů buněk, které můžete vyzkoušet. Vysoký hřbet je nejjednodušší a vypadá nejlépe. Právě si shromažďuješ vlasy nahoře a přetáhneš je do pečiva.

8. Waterfall Braid:

DLOUHO HAIRSTYLES FOR TEENAGERS8

Tento oplet trvá déle než obvykle, ale způsobuje, že vaše vlasy vypadají hezčí než cokoli jiného. Říká se tomu vodopád, protože je to takový pohled, který poskytuje. Vaše hedvábné kousky vypadají, jako by tekoucí voda.

9. Bow in Your Hair:

DLOUHO HAIRSTYLES FOR TEENAGERS9

Pokud jste ochotni používat příslušenství, koupte si elastickou kravatu s velkým lukem. pokořte si vlasy až do svého lesklého a vlnitého. Potom použijte kravatu, abyste získali polovinu poníka.

Zdroj obrázků: 3, 4, 5, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 54 = 64