Blog

Rtěnky jsou opravdu nejlepší ženskou přítelkyní. Když mluvíme o rtěnkách L'Oreal, nebude špatné říkat, že dělají některé velmi úžasné odstíny! Odstíny z kolekce Color Riche a neomylné kolekce jsou opravdu nutností mít v šatníku každého! Teplé růžové, nahé a krémové rtěnky jsou milovány všemi. Níže naleznete 9 nejoblíbenějších odstínů od vozů L'Oreal.

L'Oreal vyrobené pro mě Naturals Rtěnka: Nude 235:

Top 9 odstínů Lorealové rtěnky v Indii Styly v životě

To je nahá barva L'Oreal a přichází s mírným zlatým nádechem. Je to jemné a jen sedí na rtech, aby je svítilo! Jedná se o všestrannou barvu a s jedním zametáním budete moci cítit její bohatý krémový efekt. Tato rtěnka může být také použita jako lesk přes jiné odstíny rtů pro lepší efekt! Důvodem je to, že bude mít lesklý efekt, aniž by byl přes vrchol. Tato rtěnka je ceněna u Rs. 900 pouze.

Vidět víc: Krycí dívky Rtěnky

L'Oreal Color Riche Rtěnka: Crazy Fuchsia 370:

L Oreal Color Riche Lipstick Crazy Fuchsia 370

Tento odstín je tak jasný! Je to opravdu pigmentovaný a věci se snadno dostanou z vašich rukou. Proto pokud chcete dokonalou aplikaci, použijte na rtech mnohem méně množství. Jinými slovy může být tato rtěnka použita i na rty. Tento odstín je krémový a silný, proto má tendenci k krvácení! Stín a rtěnka jsou opravdu pěkné a budou vyhovovat téměř všem tónům pokožky, pokud jsou používány správným způsobem! Tato barva rtu je cenována pouze u Rs 825.

L'Oreal Color Riche Rtěnka: klasické víno 752:

Loreal Color Riche Lipstick Classic Wine 752

To je nutno mít v každé šatně. Tato rtěnka obsahuje intenzivní hydratační vzorec. Stín je hluboký a bohatý, aniž by byl příliš přes vrchol! Tato barva rtů je krémová v textuře. Tento odstín může být vaše pro Rs. 2865 pouze.

L'Oreal Paris Infallible Rtěnka: Enduring Berry 130:

Top 9 odstínů Lorealové rtěnky v Indii Styly v životě

L'Oreal Paris představila neomylnou škálu odstínů rtů, které jsou dlouhotrvající, bohaté na barvy a pohodlné nošení. Tento odstín rtů zůstává na rtech po dobu 10 hodin a má jasné odstíny v nabídce. Vitamin E v odstínu rtů pomáhá při hydrataci našich rtů a zároveň udržuje dlouhou dobu lesk. Tento produkt je určen pro cenu Price Rs. 990 pouze.

Vidět víc: Nejlepší modrá rtěnka

L'Oreal Color Riche: Silky Toffee 381:

Top 9 odstínů Lorealové rtěnky v Indii Styly v životě

Tento sortiment značky Color Riche má dobrou hodnotu vitamínů E a Omega-3. Tyto chrání naše rty před suchostí. Intenzivní hnědá barva přichází s krémovou a měkkou strukturou, kterou lze snadno aplikovat. Tento odstín rtů dává dramatický povrch! Tato rtěnka je ceněna u Rs. 825 pouze.

L'Oreal Paris Color Riche: Stará růže 123:

Top 9 odstínů Lorealové rtěnky v Indii Styly v životě

Tato rtěnka působí jako balzám na rty a také působí lesklým účinkem při nošení! Královská želé je speciální složka rtěnky a při nanášení se tání na rtech, aby se dosáhlo lesku, hladké povrchové úpravy. Tato barva na rty také obsahuje bambucké máslo, vitamíny A a E. Tento odstín na rty je u Rs. 825 pouze.

L'Oreal Color Riche Intense: Perfektní červená 377:

Top 9 odstínů Lorealové rtěnky v Indii Styly v životě

To je oblíbená barva rtů většiny žen tam! Je to úžasný odstín a zůstává dlouho. Tento odstín rtů zůstává téměř 6 hodin. Pokud správně načrtnete vaše rty před aplikací této barvy, nikdy nebude krvácet! Tento odstín přichází s krémovou a lesklou strukturou. Tato rtěnka přichází za cenu Rs. 825 pouze.

L'Oreal Color Riche: Pearl Rose 265:

Top 9 odstínů Lorealové rtěnky v Indii Styly v životě

Jedná se o atraktivní jasně růžový rtěnkový odstín, který je dodáván se zlatým leskem. Tento odstín rtů je ideální pro ty zvláštní příležitosti, kdy chcete vypadat jako princezna! Zlatý lesk je extrémně lehký a sloučí se stínem. Tato rtěnka přichází za cenu Rs. 825 pouze.

Vidět víc: Dior Lipstick Colours

L'Oreal Color Riche: Mulberry 710:

Top 9 odstínů Lorealové rtěnky v Indii Styly v životě

Jedná se o světle růžový odstín rtů, který vypadá extrémně jasně v trubici, ale vypadá velmi lehce na rtech! Nejlepší způsob, jak aplikovat tuto barvu rtu, je použít kartáč na rty, protože poskytuje rovnoměrný odstín po celých vašich rtech. Tato lipová tyčinka má krémovou strukturu a zůstává po dobu šesti hodin. Tato rtěnka je ceněna u Rs. 825 pouze.

L'Oreal Paris má některé zajímavé odstíny, které nabízíme, pokud jde o rtěnky. Nakonec musíte vždy pamatovat na to, že odstín, který si koupíte, by měl vyhovovat vašemu tónu pleti a vypadat dobře, když se nosíte!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 − = 15