Blog

Mladiství a mladí lidé rádi sportují malé tetování, které lze snadno udělat. Mnoho lidí se také nelíbí nadměrné množství barev nebo jehlování, které potřebuje velké množství. Proto se mnozí rádi připravují na menší modely. Velmi obyčejné místo a snadné místo, kde se dají dělat, které mohou být prominentní, takže je lze ukázat, je zápěstí. Pro ty, kteří nechtějí, aby trvalé barvy zbarvily pokožku, mohou vyzkoušet něco dočasného jako samolepky na přenášení vody, které jsou snadno dostupné v různých stylech, jako jsou kmenové, zednářské nebo dokonce květinové. Jsou také snadno odstranitelné pomocí laseru nebo jiných technik. Pokud si člověk není jistý design, může si také koupit dočasné samolepky a nosit je pro párty.

Nejlepší malá tattoo pro zápěstí:

Níže jsou top 9 malých tetování na zápěstí, které by člověk měl určitě vyzkoušet.

1. Malé trojúhelníky Tetování na zápěstí:

malý tattoos on wrist

Toto je velmi umělecké a snadno sportovní tetování. Ty se dělají v tužce a také v tmavé barvě, jako jsou trojúhelníky. Tyto geometrické vzory mohou být poměrně snadné a funky pro dospívající sporty. Tohle trvá méně místa, a to mohou dělat mladí chlapci a dívky na vnitřní straně zápěstí, pokud nechtějí, aby je ukázali, když jsou ve školách nebo kolejích. Je to jeden z nejroztomilejších malých tetování na zápěstí pro dívky.

2. Owl tvar malých tetování na zápěstí

tetování on wrist 2

To je velmi snadné nosit vzorek tetování. Jedná se o tvar sovy s uměleckým půlměsícem, který lze snadno udělat. Komplikovanost je však v tomto případě velmi důležitá. To by mělo být provedeno správným postupem dobrého umělce, který ví, jak dělat správné stínování a stínování. Vzhledem k tomu, že sova není velká, měly by být také zvoleny barvy tak, aby byly reliéfní a stylové.

3. Tetování malých ptáků na zápěstí:

tetování on wrist 3

Jedná se o stylový vzor písma se slovy a také ptákem. Toto je vzorec holubice, který může být velmi umělecký pro sportovce, kteří chtějí podobný pták. Jedná se o jednoduché sporty jak pro dívky, tak i pro teenagery. To nevyžaduje nadměrné používání barev. Proto je třeba, aby to bylo dobré umělce.

Vidět víc: Tetování krku pro ženy

4. Malé trojúhelníkové geometrické tetování na zápěstí:

tetování on wrist 4

To je další velmi umělecký geometrický styl, který může být sport těmi, kteří chtějí velmi malé rozměry pro oblast zápěstí. Ty by měly být provedeny ve výběru barvy, které člověk má pohodlné nošení. To je jeden z nejlepších malých tetování na zápěstí pro ženy.

5. Pošta Mail Typ Malé tetování na zápěstí:

tetování on wrist 5

Toto je poštovní typ tetování. To je docela umělecké. To může být sport těmi lidmi, kteří chtějí sportovat něco jiného a ne obvyklými barevnými nebo jinými kmenovými vzory. To je docela moderní a snadno se nosit, stejně jako to může být odstraněno snadno a problém kůže obarvení nemusí být tam. To je populární malá tetování pro muže na zápěstí.

Vidět víc: Cool Hip Tetování pro dívky

6. Funky Geometric Pattern Malé tetování na zápěstí:

tetování on wrist 6

Jedná se o funky geometrický vzor, ​​který lze provést na obě zápěstí. Jedná se o funky a také docela kmenový styl. Ty je snadné dělat teenagery.

7. Malé květinové design Tetování na zápěstí:

tetování on wrist 7

Jedná se o starý školní květinový design, který lze provést na zápěstí. Jedná se o návrhářský vzor, ​​a proto může být pro dívky dobrý styl sportu. To lze provést v barvách. To je nejlepší květinový design malé tetování na zápěstí.

Vidět víc: Tetování vzory pro muže předloktí

8. Tetování malých květin na zápěstí:

tetování on wrist 8

Jedná se o růžový tetovací vzorek, který lze provést libovolným výběrem barvy nebo nějakým stínováním a stínováním.

9. Arrow Geometric Malé tetování na zápěstí:

tetování on wrist 9

To může být dobré tetování pro teenagery. Mohou nosit dočasné nebo trvalé vzory s některými náramky nebo náramky a učinit, aby vypadaly funky. To je jedno z nejlepších malých tetování na zápěstí pro muže.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 − 42 =