Blog

domácí výroba face wash

Zde je několik málo 100% přírodních vlasových výpalků vhodných pro všechny typy pleti.

1. Med a jogurtové mytí obličeje:

Domácí výroba Face Washes for all Skin Types 1

Smíchejte jednu polévkovou lžíci obyčejného jogurtu s čajovou lžičkou organického medu v misce. Důkladně promíchejte a pomocí prstů aplikujte směs rovnoměrně na obličej a krk. Nechte ho zapékat po dobu 2-3 minut a poté se omyjte studenou vodou. Pokud máte velmi suchou pokožku, můžete do směsi přidat čajovou lžičku olivového oleje.

2. Egg Žítek a Honey Face Wash:

Domácí výroba Face Washes for all Skin Types 2

V misce přidejte jeden žloutek a čajovou lžičku organického medu. Namočte osm jogurtů ve vodě a jemnou pastu do mixéru. Přidejte mandlovou pastu do vaječného žloutku a medu a důkladně promíchejte všechny přísady, abyste vytvořili pastu. Aplikujte pastu rovnoměrně na kůži a nechte ji 15 minut před vypláchnutím studenou vodou.

3. Apple a krém Washing Face:

Domácí výroba Face Washes for all Skin Types 3

Vezměte malé jablko a vařte. S pomocí vidličky rozetřete vařená jablka na buničinu. Přidejte do něj jednu čajovou lžičku krému, olivového oleje, citronu nebo pomerančového džusu. Míchat všechny ingredience dobře, aby se hladká pasta. Aplikujte směs rovnoměrně po celé tváři a krku a nechte ji 5 minut. Poté umyjte vlažnou vodou.

4. Jahodový a jogurtový plet:

Top 9 domácích mycích prostředků pro všechny typy pleti

V mixéru přidejte dvě zralé jahody a dvě polévková lžíce obyčejného jogurtu. Směs je dobře připravte na pyré. Masírujte směs v kruhových pohybech na obličeji a krku a nechte ji na 5-7 minut. Potom jej můžete vypláchnout studenou vodou.

5. Mýdlo a mléko:

Domácí výroba Face Washes for all Skin Types 5

Jedná se o jednoduché a účinné domácí mytí na obličej. Stačí nalít lžičku medu v misce spolu se dvěma lžičkami syrového mléka. Přísady dobře promíchejte a naneste na obličej a krk rovnoměrně pomocí prstů. Poté umyjte obličej vlažnou vodou, abyste odstranili přebytečný olej a nečistoty.

Vidět víc:  Nejlepší čisticí prostředek pro černou pleť

6. Aspiriny a hlínující pleťová pleť:

V misce přidejte dvě čajové lžičky práškové hlíny, 2-3 drcené aspiriny a jen dostatek vody, aby se vytvořila hladká pasta. Smíchejte všechny ingredience dobře dohromady, abyste vytvořili hladkou pastu. Pak se špičkami prstů aplikujte směs rovnoměrně po celé tváři a krku a ponechte ji na 10 minut nebo až se vyschne. Poté umyjte vlažnou vodou.

7. Ananas a citronové obličeje:

Domácí výroba Face Washes for all Skin Types 7

Budete muset nalít dvě čajové lžičky čerstvého ananasového džusu, dvě lžičky čerstvé citronové šťávy a jednu čajovou lžičku sody v misce. Směs důkladně promíchejte, abyste vytvořili hustou pastu. Aplikujte směs na obličej a krk a jemně masírujte. Nechejte jej 5 minut a potom opláchněte studenou vodou.

Vidět víc:  Nejlepší pleťová voda pro citlivou pleť v Indii

8. Gramová mouka a mléko:

Domácí výroba Face Washes for all Skin Types 8

Jedná se o starý recept, který se používá jako mytí obličeje. Je to také efektivní. V misce přidejte lžíci gramové mouky a dostatečné množství mléka, abyste vytvořili hladkou pastu. Mléko můžete nahradit jogurtem nebo tvarohem, pokud chcete. Pak s prsty přiložte směs rovnoměrně na kůži. Nechejte 15 minut ponechat nebo úplně vyschnout, dokud neumývají studenou vodou.

9. Mytí obličeje a rajčat:

Domácí výroba Face Washes for all Skin Types 9

Vytvořte dužinu ze surových rajčat. Přidejte dvě čajové lžičky rozvlákněných rajčat, jednu čajovou lžičku syrového mléka a jednu čajovou lžičku citronové šťávy v misce a důkladně promíchejte, aby se vytvořila pasta. Aplikujte ho na obličej a krk rovnoměrně a nechte ji zapnutý po dobu 10 minut, než se opláchne studenou vodou.

Vidět víc:  Nejlepší pleťové mytí pro kombinaci pokožky v Indii

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1