Blog

Která zubní pasta jste použila na zuby? Věnujete plnou pozornost vaší zubní pastě? Ano, zubní pasta hraje důležitou roli při péči o zuby. Zubní pasty jsou jedny z mála produktů, které člověk žije ve společníku po zbytek svého života.

Jak víte, že značky zubní pasty se ve velkých číslech rozrostly více než roky. Existuje mnoho typů zubních past, které jsou vyrobeny pro řešení různých zubů obavy. Bez ohledu na to, jakou zubní pastu používáte, musíte vždy myslet na účinnost a bezpečnost, kterou může přinést i vám pro vaši rodinu.

Nejlepší zubní pasty pro zuby:

1. Sensodyne:

nejlepší toothpaste for teeth

Tento výrobek na zubní pastu je přijímán stejně jako důvěryhodný zuby lidmi. Pomáhá snížit bolest spojenou s citlivostí zubů. Sensodyne navíc obsahuje bělicí zubní pastu a zubní pastu, která chrání zubní sklovinu společně pro děti i dospělé. Je lékařsky určen k tomu, aby napomáhal při úlevě od bolesti zubů v případech dutin, chrání před dásní a také ze skloviny.

2. Aquafresh:

Aquafresh

Jedná se však o jeden z předních značek zubních past. Různorodá zubní pasta obsahuje bělicí zubní pastu a speciální ochucené zubní pasty pro náročné čisté akce. Kromě toho je pro svou slávu i úroveň důvěryhodnosti dodávána celá řada zubních pastů pro děti všech věkových kategorií.

3. Xylitol:

Xylitol

Jedná se o nejnovější prvek zubní pasty, který přitahuje pozornost. Vědecké čtení dokazují, že tento přírodní cukr pomáhá předcházet dutině a zánětu dásní, spíše než krmením škodlivých bakterií způsobem, jakým se hlavně jedou cukry. Nedávné studie dokládají, že xylitol plus fluorid je hlavně cenná směs.

4. Colgate:

Colgate

Značka Colgate je tak oblíbená už tolik let se spotřebiteli a nejvíce doporučovaná zubními lékaři po celém světě. Colgate zubní pasty jsou vyrobeny pro bělení zubů, posílení smaltu na zuby a čerstvý dech. Colgate je jedním ze zubních lékařů, který je téměř všemi oblíbenými značkami a značně doporučuje pro zesílení zubů.

5. Arm & Hammer:

Paže Hammer

Jedná se o různé přírodní zubní pasty, protože používá sóda na pečení, která je přirozeným prvkem z druhé ruky k bělení zubů. Tento obchod navíc zubní pasty bělí spolu s zubní pastou, která zuby silnější.

Vidět víc: Návyky pro zdravý životní styl

6. Jason:

Jason

Jedná se o jednu přírodní značku zubní pasty, která dělá zubní pastu pro citlivé zuby společně s pro zuby, které potřebují péči o gumu plus ochranu. Přirozený prvek, například CoQ10, hřebíček a modrozelených řas, skořice, dále jako odstraňování perilových semen, se používají jako složky zubní pasty.

7. Zblízka:

Zavřít up

Tato značka poskytuje řadu forem zubních past ve společnosti s gely k zastavení dutin plus rozpadu. Zubní pasty této značky jsou navíc známé pro počítání ústní vody. Tento výrobek je rozpoznán pro počítání komponent ústní vody. Značka zubní pasty se plánuje vyhnout dutinám, vytvářet čerstvý dech a bělit zuby.

Vidět víc: Škodlivý účinek nevyžádané stravy

8. Crest:

Hřeben

Jedná se o další značku, která poskytuje širokou sbírku účelů, například fluoridové zubní pasty, bělící zubní pastu, zubní pastu, která poskytuje obranu proti zubnímu kamenu, stejně jako zubní pastu výslovně pro děti.

9. Tom z Maine:

Toms of Maine

V této zubní pastě jsou přítomny přírodní i přírodní ingredience. Tato zubní pasta Tom's z Maine je chuť plody a bylin. Tato zubní pasta je lepší pro lidi suchou pusou; navíc a nad to těží z bělit zuby a zubní pastu pro lidi a to je nejlepší pro lidi s citlivostí zubů. Je to ADA-schválená zubní pasta neobsahuje žádné sacharin, sladké spolu s xylitol, přírodní cukr dokázat v boji škodlivé bakterie místo jejich krmení.

Vidět víc: Jak testovat hladinu cukru v krvi

10. Pepsodent:

Pepsodent

Jedná se o značku zubní pasty, která nabízí vymýcení nárůstu plaku, bělování zubů a posílení zubní skloviny.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 2