Blog

Tetování jsou dnes trendem. Jsou to módní a mnoho lidí je ráda sportuje. Můžete získat řadu kmenových, polynézských, aztéckých a dalších vzorů, které se snadno dělají z obchodů, které se v nich specializují.

tetování parlours in kolkata

Nejlepší tetovací salony v Kolkata:

Níže jsou desítky nejlepších tetovacích salonů v kolkata, odkud můžete svůj návrh udělat.

1. Taneční salón Habiba v Kolkata:

tattoo-salon-in-kolkata-1

Jedná se o známý a oblíbený obchod, který poskytuje hygienické a umělecké služby. Více informací získáte na svých internetových stránkách http://kolkata.linkbyme.in/habibs-hair-beauty-salon-if420185/ .

2. Oasis Tattoo Studio v Kolkata:

tetování-salony-v-kolkata-2

Jedná se o oblíbený designový obchod, který vám může dokonce nabídnout přizpůsobené vzory. Více informací získáte na svých webových stránkách http://www.zootout.com/kolkata/salon/oasis-tattoo-studio-tolly gunge-453. Můžete si prohlédnout jejich galerii obrázků nebo je poslat za účelem získání informací a dalších cen.

3. Tuhi je Tattoo salon v Kolkata:

tattoo-salóny-v-kolkata-3

Jedná se o další populární studio, které se stává vedoucím mezi obchody v Kalkatě. Můžete získat různé kmenové, polynéské a jiné květinové nebo 3 D vzory z nich. Více informací o galeriích a cenách návrhů získáte na stránce face book na adrese https://www.facebook.com/tuhistattoo. Je to jedno z nejlepších tetovacích salonů v kolkata.

4. Tetování tetování ještěrka:

tattoo-salóny-v-kolkata-4

Nachází se naproti Mall South City, na ulici Prince Anwar Shah, jezerní zahrady. Jedná se o dobře známý ateliér a je také velmi ceněný. Chcete-li získat design provedený správným zbarvením nebo chcete pokrýt svůj starý vzorek trendovým designem, pak můžete získat ty od umělců v tomto obchodě. Více informací o galerii cen a návrhů získáte na svých internetových stránkách http://lizardsskintattoos.com/. Zde je hlavním umělcem Niloy Das.

5. Inkoustové studio v Kalkatě:

tetování-salóny-v-kolkata-5

Jedná se o dobře známý salon. Vaše návrhy můžete provést za nižší ceny odtud. Existují populární umělci, kteří vás mohou navrhnout podle vašeho vkusu a kapsy. To je u Chittaranjan Avenue Road. Více informací o galeriích a cenách projektů získáte na stránce face book na adrese https://www.facebook.com/carapacetattoos .

Vidět víc:  Tattoo obchody v Chennai

6. Ink Up Tetování:

tetování-salóny-v-kolkata-6

Jedná se o velmi populární obchod. Toto je také známé místo, odkud mnoho návrhářů dělá jejich návrhy. Tito umělci mohou dělat aztécké vzory a jejich ceny jsou kapesní. To se nachází u Burrabazaru. Z tohoto obchodu můžete získat různé typy vzorků. Jedná se o velmi populární obchod a mají tvůrčí umělce. Více informací získáte na adrese http://www.justdial.com/Kolkata/Inkup-Tattoos-%3Cnear%3E-Near-Rammandir-Burrabazar/033PXX33-XX33-130201215552-M7T4_S29sa2F0YSBUYXR0b28gQXJ0aXN0cyBwYXJrIHN0cmVldA==_BZDET.

7. Ink Link Studio v Kolkata:

tetování-salon-in-kolkata-7

Toto je na silnici Biren Roy v Oxytownu v Kalkatě. Z tohoto malého obchodu můžete získat různé typy návrhů. Můžete získat další informace a také můžete získat informace o cenách z těchto stránek http://in.88db.com/india/Kolkata+Kolkata-G-P-O-/Beauty/Tattoo-Body-Piercing/ad-1155636/ .

Vidět víc:  Tetovací salony v Bombaji & Tattoo salonů v Dillí

8. Ministerstvo inkoustu:

Od svého otevření v roce 2010 se toto stalo předním studiem. Lidé z jiných měst přišli do tohoto obchodu, aby získali své vlastní návrhy. To také udržuje správnou hygienu a poskytuje servis podle vašeho vkusu a kapsy. Více informací o designech a cenách získáte na stránce face book na adrese https://www.facebook.com/pages/Ministry-Of-Inkin/162325627118027 .

9. 3 Cube Tattoo Studio V Kolkata:

tattoo-salóny-v-kolkata-9

Jedná se o populární a přední design studio tetování. Z těchto umělců můžete získat různé vzory. Můžete také získat mnoho přizpůsobených kmenových nebo egyptských vzorů písma. Můžete zkontrolovat jejich galerii obrázků a dalších informací z jejich webových stránek na adrese http://www.3cubetattoo.com/. To je jeden z populárních tetovacích salonů v kolkata.

10. Shree Tattoo Salon v Kolkata:

Tohle je Ariadaha. Můžete získat různé vzory za nízké ceny z tohoto obchodu. Můžete získat více informací a znát ceny z těchto stránek na adrese http://www.indiamart.com/shree-tattoo-parlour/.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 1