Blog

Pokud jste se už nějakou chvíli pokoušeli a dosud jste neměli pozitivní výsledek, není třeba paniky jako takové. Existuje mnoho příčin a důvodů, proč není možné otěhotnět. A většina z nich je spíše jednoduchá a hloupá než komplikovaná. Takže se uklidněte a přečtěte si dále, abyste zjistili, co jste možná neudělali správně.

důvodů for not getting pregnant

Důvody pro nedostatek těhotenství:

Pokud jste s otázkou "Co může způsobit, že žena neotevře?", Pak se musíte podívat na tyto drobné věci.

Je Frekvence dost daleko?

Ať už je to možné, musíte se pokusit, abyste zvýšili šance, že otěhotníte. A jelikož sex nebo pohlavní styk, jak můžete nazývat, je první částí, můžete si sami sebe sami ověřit, jestli máte tolikrát, kolikrát jste si vylepšili své šance, nebo jestli to máš o trochu méně, protože je jeden z důvodů, proč ne otěhotnět.

Ať tak či onak, sexuální život mezi dvěma z vás musí být až na značku. Můžete také zkusit zajistit časování s vaším ovulačním cyklem.

Vidět víc: Pozice během těhotenství

Ve stresu?

Nyní, pokud je na vás kladen důraz na přátele a rodinu, a pokud si myslíte, že byste nemohli mít děti a nemáte na fyzickém místě kvůli vašim negativním výsledkům, musíte se zhluboka nadechnout a nechat je začít podíval se na věci pomaleji. Pokud nechcete mít dítě v pořádku, postavte se spolu a držte se. Nechápej se do něčeho, o čem máš napůl mysli. Také s množstvím stresu, který užíváte, určitě nebudete schopni představit, protože je důležité, aby vaše mysl byla také na ochotném místě.

Běžný Reasons & Causes For Not Getting Pregnant 2

Pijete nebo kouříte hodně?

Musíte buď přestat kouřit a pít nebo je snížit, protože ovlivňují reprodukční systémy v těle a to právě snižuje vaše šance na otěhotnění, což je silná příčina, že těhotná nebude. Doporučuje se je úplně zastavit, protože musíte zůstat daleko od těchto návyků během celého těhotenství.

Vidět víc: Jak porodit dvojčata přirozeně

Dostanete dostatek spánku?

Nedostatek spánku vede k oslabení imunitního systému, který dále ovlivňuje reprodukční systém. Nyní musíte dostat dostatek spánku, abyste byli klidní a chladní a pak jste se snažili otevírat. Pokud nemáte dostatečný počet hodin spánku, znovu se ocitnete pod stresem, který bude silně odpovídat na vaši otázku "co může způsobit, že žena nezanechá těhotnou". Z toho důvodu si dobře vychutnejte spánek.

Jasnost cyklu?

Jak jasné jste o vašich cyklech? Ne každý má obvyklé cykly. Některé z nich mají svou vlastní frekvenci. Doba ovulace a periody jsou také důležité. Bez znalosti toho skončíte tím, že se o tom všechno panikajete a uděláte si nepořádek pro sebe dříve, než bude skutečný problém. Proto pokud plánujete otěhotnět, naplánujte podle svého cyklu pozorování tak, aby se nestalo důvodem, proč byste nemohla otěhotnět.

Vidět víc: Jak vytvořit plán narození

Stále vyděsit? Pokud budete sledovat a udržovat všechny tyto malé příčiny a důvody, proč ne otěhotnět, pak byste mohli mít zdravotní stav, který budete muset podívat. Potřebujete okamžitě navštívit lékaře, aby se o něj postaral. Váš lékař vám bude také moci říci, jak se s tím vypořádat a také otevírat. Proto se nestyděte. Vždycky existuje cesta.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

26 − 23 =