Blog

Jste podrážděni o vašem nosu? Pimples v nosu jsou velmi těžko někdy podobný druh pimples, které se tvoří na vnější straně kůže. Je to přirozeně případ folikulitidy, kde se nakažená spodní část vlasového folikulu v nosu. Pichlíky v nosu jsou často způsobeny vrozenými vlasy. Oni jsou uvězněni pod povrchem kůže způsobit podráždění a infekce. Pokud jsou ponechány syrové, nahromaděné pimples na nos může získat zápal plus jizvu. Chcete-li se zbavit pupíků a jizev, je důležité je potěšit, když se objeví.

Nos Pimples

Odstranění pupíků z nosu je dlouhým a obtížným úkolem, jelikož zuby na špičce jsou klasicky tvrdohlavé a trvají věky k popu. Existuje mnoho způsobů, jak zacházet s nosem.

Způsoby, jak odstranit nosní pupínek:

Zde je 8 nejlepších způsobů, jak se zbavit pupíku nosu.

1. Nekomedogenní hydratační činidlo:

Non-Comedogenic zvlhčovače jsou zboží formulované takovým způsobem, aby nezakrývaly póry. Potvrďte, pokud zvolíte nekomedogenní zvlhčovače, které jsou také bez oleje.

2. Citronové šťávy k odstranění nosní pupínky:

Namočte spoustu citronové šťávy na pupíku. Citrony jsou tarty navíc pomůže vyčistit a vysušit pupínek, budovat to méně viditelné. Budete potřebovat opustit džus minimálně 15 minut před tím, než ji můžete vypláchnout. Citrónová šťáva způsobuje, že vaše pokožka je citlivá na světlo, a proto je vylepšené, abyste se vyhnuli vykročení po celý den, pokud máte na nosu šťávu.

3. Led:

Ledový balíček je jedním z nejrychleji účinkujících léčivých přípravků na nos. Přitiskněte několik kusů ledu, jinak rozdrceného ledu, do čisté tkaniny a stiskněte ji vedle pupíku o dvacet minut. To snižuje zánět a otok, čímž se snižuje velikost pupíku, což činí méně zřejmé.

Vidět víc: Pimple In Ear

4. Tea Tree Oil:

Mírná, ale účinná látka, čajovníkový olej odstraňuje rozumné akné. Namočte několik kapek oleje na přehnanou plochu a vyčistěte asi deset minut, jinak namočte smetanový krém, který obsahuje olej z čajovníku. 5% obsahu čajového oleje v krémě stačí na vyčištění zit na nosu během dne.

5. Zubní pasta:

Pravděpodobně nejznámějším řešením pro tvrdé zity je zubní pasta. Využijte bílé řady, navíc nejsou trubičky na bázi gelu. Dejte na pizzu druh lahodného dollopu a nechte zubní pastu celou noc. Další den vyčistěte studenou vodou. Váš pupen se bude zmenšovat na polovinu své jedinečné velikosti. Kysličník křemičitý v zubní pastě vysušuje pupínek a snižuje to.

6. Vyčistěte tvář Nose Plus každý den:

Vzhledem k tomu, že to nemusí znít podobně jako úspěšný způsob, jak přerušit akné na nos, klidně drhnout oblast druhou čističe obličeje dvakrát denně může jít dlouhou cestu k zastavení skvrn. Potvrďte, že po vyprání pečlivě vyčistěte místo.

Vidět víc: Pimple pod víčkem

7. Jablčný jablečný ocot:

Pure Apple jablečný ocot je zhruba nikdy navrhl na kůži s výjimkou, že se setkáte s velkým, vařící červené, ošklivé pupínek. Zoufalé okolnosti volají po zoufalých opatřeních a to jistě odpovídá faktuře! Namažte jednu kapku jednoduše na zít a nechte 15 minut vypláchnout. Využijte jednoduše jediný čas ke snížení zánětu plus nárůst zit.

8. Listerine Mouth Wash:

Mokrý čistý žínku jinak vycpat z bavlny v malých kapkách Listerine ústní omývání plus utřete na pupínek nosu. Po 10 minutách vypláchněte. Listerine mají bakterie bojující agenty, které zničí nahromadění bakterií v zit plus snížit zánět. Listerine kromě toho působí jako přísada. Ujistěte se, že používáte originální chuť přípravku Listerine, jelikož ostatní příchutě obsahují přidané látky, které mohou poškodit váš případ.

Vidět víc: Pimples kolem rtů

Obrázky Zdroj: Závěrka

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 1