Blog

Jsi teenager? Chcete zvýšit výšku? Jak je to možné? Jelikož je polygenní kvalita, je výška člověka v podstatné míře ovlivněna geny. Samotná genetická záležitost je spojena také se zvýšením faktoru. Období 18 let je fáze přechodu mezi dětmi i dospělými. Během dospívání se v lidském těle vyskytuje řada hormonálních změn. Určitě je dobrou zprávou, kterou může jednotlivec vyrobit o 2 až 6 centimetrů vyšší po 18 letech.

Horní Methods To Increase Height After 17

Studie ukazují, že jednotlivé tělo je schopno extra růst a rozvíjet. V důsledku toho existuje možnost zvýšit výšku pomocí nějaké externí nápovědy. Pohlaví, výživa a tělesné růstové talíře pomáhají při rozhodování o načasování a rychlosti tohoto nárůstu.

Nejlepší způsoby zvýšení výšky po 17:

Existuje mnoho přírodních způsobů, kterými lze zvýšit výšku po dosažení věku 17 let.

1. Pijte dostatek vody:

Voda vyplavuje toxiny z vašeho těla a pomáhá při trávení. Takže alespoň pití 8 sklenic vody každý den je dobrovolné pro lepší zdraví.

2. Udržujte ideální tělesnou hmotnost:

Obezita může také způsobit řadu zdravotních problémů. Proto je důležité udržet ideální tělesnou hmotnost, a to příští vyváženou stravou a pravidlem správného cvičení. Máte-li nadbytečnou tělesnou hmotnost, že gravitační tlak vytlačuje meziobratlové kotouče, získáte krátkou povahu. Příliš velká část tělesné hmotnosti způsobuje tlak na kosti plus klouby a způsobuje, že vypadáte kratší. To je důvod, proč lidé na špičkovém baru vypadají kratší než skutečně. Vaše výška se změní postojem tak záměrně stát rovně.

3. Vyvarujte se růstových inhibitorů:

Teenageři často přijmou rutinu kouření a pití, aniž by si uvědomili špatné účinky na jejich vývoj. Antibiotika, cigarety, drogy a alkohol působí jako inhibitory růstu; tak je vyhněte, aby se zřejmě zvětšili.

4. Zůstaňte dostatečně spokojeni.

Dobrý spánek a odpočinek hrají velmi důležitou roli ve všeobecném růstu a vývoji. Ve stavu, kdy jste přerušili spánek, jinak zůstanete tělo cítí unavené. Kromě toho, že zůstává při pohledu na bdělost, narušuje sekreci růstových hormonů a dalších hormonů, které regulují růst těla.

Můžete mít potraviny bohaté na uhlohydráty podobné bramborám nebo rýži, abyste si mohli spát. Teenageři potřebují každou noc alespoň 8,5 až 11 hodin spánku. To je důvod, proč tělo roste a regeneruje tkáně během spánku. Stejně tak vzniká lidský růstový hormon, který je zodpovědný za zvýšení výšky, zatímco spí.

Vidět víc:  Jak zvýšit výšku po 15 přirozeně

5. Proveďte správné držení těla:

Dobrá poloha hraje velmi důležitou roli při vývoji vaší výšky. Navždy se snažte zůstat vaší hlavou nad krk vyrovnaným v přímém držení těla. Ohýbání a zalévání způsobuje, že mícha potlačuje normální výšku.

6. Cvičení:

Cvičení je velmi důležitým faktorem při zvyšování výšky. Snadné cvičení, jako je závěs z horní lišty, přeskakování; plus roztahování těla o pata na prsty musí být součástí každodenních cvičení. Navíc sportovní aktivity podobné basketbalu, plavání a fotbalu také pomáhají při zvyšování výšky.

Vidět víc:  Je možné zvýšit výšku po 30

7. Vykonávejte Sprint cvičení:

Sprinting ve vysokých rychlostech pomáhá vytvářet obrovské množství lidského růstového hormonu. Dodatečné spuštění dalších hormonů se tvoří ve vašem těle. Jakmile sprintujete s vysokým tempem, ve vašich kostech se vyskytují mikro fakty, které léčí za týden, a přestavbou kostí a růstem.

8. Vyhněte se kouření s pitím:

Vydejte se na fajčení a pití, abyste omezili primární růst. Instiguje váš sekundární růst, který má špatný vliv na vaši výšku. Proto je lepší upustit od špatných činností.

Vidět víc: Jak zvýšit výšku po 13 letech

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 4 =