Blog

"Zaměření na dokonalé zdraví" je něco, s čím by se měl každý zajímat. Tělesná hmotnost člověka je podíl tuku a zadržování vody v těle. Nejdůležitější věcí, kterou si musíte pamatovat, je to, že ztrácíte váhu pro sebe a svou vlastní kondici. Se správnou kombinací správné stravy a přiměřeného cvičení může člověk skutečně ztratit až 5kg za týden.

Jak to Lose Weight in a Week At Home

Zde je 21 tipů pro ztrátu hmotnosti, následujte je a uvidíte úžasnou změnu ve struktuře těla.

1. Citronová šťáva:

Jak zhubnout v týdnu doma? | Styly v životě

Lemon by měl být zahrnut ve vaší stravě, pokud jste nastaven na zhubnout. Pomáhá vám zbavit se nadbytečných kilogramů, vylučovat toxiny z těla a poskytnout vám přirozenou záři. Tak začít svůj den s citrónovou šťávou. Vezměte limonádu s teplou sklenicí vody. Tím se zvyšuje metabolismus vašeho těla a cítíte se energický pro váš trénink.

Vidět víc: Jak ztrácet váhu za jeden měsíc Přirozeně

2. Pijte dostatek vody:

Jak zhubnout v týdnu doma? | Styly v životě

Voda je důležitá složka, pokud jde o snížení hmotnosti. Pomáhá vypláchnout toxiny z vašeho těla a udržuje váš systém zdravý a čistý. Začněte se zdvojnásobením množství příjmu vody. Nejen, že tato pitná voda udržuje vaše bříško plné po celou dobu. Pomáhá také snížit příjem potravy.

3. Trénujte pravidelně a udržujte si postoj:

Jak zhubnout v týdnu doma? | Styly v životě

Držte se 45 minut rigorózního cvičení denně. Pokud chcete mít rychlé výsledky, musíte pro ni tvrdě pracovat. . Vždy pamatujte na "opakování každého formuláře". Nikdy nekompromisujte s tvým formulářem, jestliže to děláte, tak přestat odpočívat několik sekund a začít znovu. Pokuste se udělat 12 až 16 opakování každého tahu a odpočívat 15 sekund mezi každým cvičením. Vezměte schody místo výtahu. Zaznívá dolní břicho a stehno. Horolezectví nahoru a dolů po schodech 30 krát denně vypaluje až 600 kalorií denně. Vždy se ujistěte, že cvičení, které sledujete, je správné. Nedostatečné držení těla vede ke zranění. Čím víc potíte, tím více budete mít tendenci ztrácet rychleji. Nezapomeňte být vytrvalý, to znamená žádné přeskočení tréninku, stravování, zotavení nebo odpočinek - držte se plánu. Nebudete mít velké tělo ani dosáhnout své cílové hmotnosti, pokud se zaměřujete na fitness jen na pár dní. Musí to být trvalé úsilí.

Vidět víc: Jak rychle zhubnout

4. Zvuk spánku:

Jak zhubnout v týdnu doma? | Styly v životě

Spánek je velmi důležité kritérium, jak zhubnout. Přiměřený spánek vede k větší energii a vytrvalosti tréninku. Malé děti a dospívající se doporučují, aby spali nejméně po dobu 8-9 hodin denně. Nejen že tento spánek snižuje stres, ale také dává člověku duševní klid. Užívání stresu vede k většímu příjmu nezdravých potravin. Tyhle extra kilogramy jste za měsíc nezískali, takže neočekávejte, že v tom hodně zmizí. Dejte si čas a neztrácejte naději snadno. Pokračuj v práci.

5. Obětovat jednu z vašich potravin:

Jak zhubnout v týdnu doma? | Styly v životě

Když jste potravinou, je nemožné, abyste nechali všechny své oblíbené jídlo najednou. Nedělejte si starosti s lidmi, mám řešení, abyste obětovali jednu z oblíbených a uvidíte, že vaše tělo to ani nevšimlo. Řezání na jeden odstraní několik kalorií z vaší stravy, což přidá méně tuku ve vašem těle.

Vidět víc: Jak zhubnout

6. Nedopusťte snídani:

Když začnete svůj den se zdravým jídlem, máte tendenci být energický celý den. Takže v žádné šance nenechte si ujít snídani. Po snídani pozdní řečeno po deseti hodinách snižuje rychlost metabolismu těla, což naopak zvyšuje množství tuků v těle. Mít zdravou snídani; patří celozrnný přípitek s jednou nebo dvěma upečenými vejci, zapečené fazole na toast nebo müsli s jogurtem a ovocem. Zahrnujte čerstvé ovoce a zeleninu do vaší stravy.

7. Máte "na špičkovém sexu":

Jak zhubnout v týdnu doma? | Styly v životě

Sex není jen o užívání fyzického potěšení, ale přichází spolu s mnoha výhodami. Sex je tlustý blaster. Nejlepší postavení sexu je na vrcholu, to znamená, že jste nejaktivnější a máte tendenci spálit více kalorií. Také pomáhá cítit dobrý faktor a pomáhá vám zbavit se řezbářství. Dostaňte se na vrchol v reverzní cowgirl (tj. Odvrácené od vašeho chlápka), aby vaše stehna a zadní svaly extra tlač. Takže vězte, když znáte tajemství, dívky se s vaší kluky uvítají. Nezapomeň, že tě máš v noci!

8. Jíst před zrcátky a ztratíte váhu:

Jídlo před zrcadlem pomáhá snížit příjem jídla o 1/3 jeho podílu. Když uvidíte svůj odraz v zrcadle, když si zahrajete potraviny, které pro vás nejsou dobré, je ve vaší mysli vnitřní záchvat, který vás činí vědomý množství a typu jídla, které máte.

9. Procházky Fitness Mantra:

Jak zhubnout v týdnu doma? | Styly v životě

Chůze je nejlepší a nejjednodušší forma cvičení. Je to celkový výkon těla. Brisk chůze za 30 minut denně vede k obrovské ztrátě tuku. Začněte zvykem chodit 5 minut každý den po večeři. Nejen toto chůze omezuje nemoc a zvyšuje rychlost metabolismu vašeho těla.

10. Přidejte zeleninu do vaší stravy:

Jak zhubnout v týdnu doma? | Styly v životě

Veggies jsou perfektní věc, jíst, když jste ve stravě. Osoba, která konzumuje spoustu zeleniny, kontroluje svou tělesnou hmotnost. Takže držte mrkvové nebo třešňové rajčata v době vašeho občerstvení. Nejen, že uspokojí váš hlad, ale řeže tuky a dá pokožce přirozenou záři. Zelenina se skládá převážně z vody, takže nemá žádné kalorie. Takže můžete mít stále bez strachu z váhy.

11. konzumujte zelený čaj:

Existují různé druhy potravin, které denně konzumujeme. Dobrá ztráta hmotnosti vyžaduje, abyste konzumovali správnou stravu denně. Tak můžete začít svůj den s šálkem zeleného čaje. Můžete také mít to těsně před a po každém jídle, abyste zůstali naplněni delším trváním. Tento proces je rovněž užitečný při snadném trávení.

12. Jezte své uhlohydráty moudře:

Musíte je konzumovat ve velmi malém množství, ujistěte se, že budete mít kontrolu nad svým obsahem cukru také, protože to může dělat vaše hubnutí úloha velmi těžší.

13. Připravte si vlastní nabídky:

Musíte se rozhodnout, že vaše vlastní menu podle vašich přání a nelíbí se dělat tak svým způsobem pomáhá být ve stravě program po velmi dlouhou dobu. Nepoužívejte na jiné stravovací plán.

14. Zdravé stravování:

Vždy udržujte plán zdravé výživy a dělat diety velmi moudře. Nikdy přeskočte své ranní snídani, která má správné množství uhlohydrátů, tuků a mléčných výrobků. Pro každé jídlo je třeba udržet vegetariáni jako životně důležitou součást, pak jde o bílkoviny a poslední jsou sacharidy.

15. Napijte nesladený čaj:

ujistěte se, že vždy pijete nesladený čaj, a zároveň se snažíte zhubnout doma. To vám pomůže zůstat hydratované a uvolníte se z únavy. Pití to pomáhá vyčistit kůži a udržet toto akné zdarma! Vždy můžete pít před každým jídlem a naplnit váš žaludek na polovinu. Ale ujistěte se, že nemá žádné další kalorie.

16. Nevyrovnejte úplně:

Většinu zdravého jídla můžete mít ve zvyku. Nikdy se nepokoušejte řezat zcela nic. Můžete také jíst některé nezdravé věci, jako jsou hamburgery nebo oplatky, jen jednou týdně nebo měsíc. Ale vyhýbejte se všemu, co není doma - McDonald's, KFC atd.), Bonbóny, nealkoholické nápoje atd..

17. Vezměte nízkokalorickou dietu:

Snažte se zbavit více kalorií, než ve skutečnosti užíváte, je to nejlepší domácí lék, který ztratí váhu. Využívejte nízkokalorickou stravu, která snižuje příjem přibližně 1 200 a 1 500 kalů každý den. Jedná se také o lahvičku, aby věděli, že nesmíte ztrácet víc než dva kilogramy váhy za týden. To se nepovažuje za bezpečné.

18. Snižte příjem tuku:

Musíte ji konzumovat v průměru 35 až 60 gramů denně. Konzumujte dietu s nízkým obsahem tuku, která obsahuje více masa, vajec a ryb za den.

19. Cvičení:

Můžete udělat mnoho domácích cvičení a zahrnout je do svého životního stylu. Necíť to jako fuška! Pokračujte v malých změnách, abyste nechali váhu nikdy nevracet. Můžete také jít na procházku nebo jogging, zatímco vy chodíte do školy opustit své děti místo toho, aby se pohon. Běh se svým psem. Začněte s některými drtí, zatímco na televizi jsou reklamní přestávky. Vyberte si nějakou volbu Cycling s přáteli nebo rodinou.

20. Buďte sportovci nebo své koníčky:

Některé koníčky pomáhají spálit kalorie. Také hrát sport, který je nejlepší způsob, jak získat konkurenceschopnou energii. Můžete hrát sporty, jako je Spinning nebo zahrádkářství pro některé další hubnutí doma.

21. Zkuste jógu:

Někteří se nemusí těšit na přísné cvičení nebo sport. Druhým důvodem může být, že nemají tolik času na to. Proto si ženy vybírají jógy s nízkou intenzitou, které se dělají doma. To je také užitečné pro spalování kalorií a současně nechte se cítit pod napětím.

Není tak těžké ztrácet nežádoucí tělesnou hmotnost. Vyžaduje však velkou disciplínu, aby zůstala v souladu s vaším tréninkem a stravovacími návyky. Zapamatujte si úspěch je konzistence v průběhu času. Vše musí být provedeno podle plánu. Postupujte podle tipů a tam jdete!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

74 − 65 =