Blog

Parní obličej je terapie tváře, která uvolňuje tváře. Zvyšuje tok krve ze dna do horní části obličeje. Jedním slovem to zlepšuje proces krevního oběhu v obličeji. Tento typ obličeje také pomáhá při odstraňování nečistot v obličeji, protože otevírá póry, které uvolňují znečišťující látky.

Jak To Do Steam Facial

Jak udělat parní obličej doma ?

Pro parní obličej budete muset začít s maskou, která bude extrahovat nečistoty z pokožky. Budete také potřebovat hydratační přípravek k ukončení procedury. Následující kroky pomohou při provádění efektivního parního obličeje.

Krok 1:

Budete potřebovat vodu k provedení tohoto obličeje. Tak nejprve vezměte několik šálků vody v dostatečném množství nádoby a vařte. Můžete použít mikrovlnnou troubu. Použití kamny bude v tomto případě nejlepší.

Krok 2:
Před provedením tohoto obličeje budete potřebovat správně umýt obličej. Budete muset odstranit jakoukoli mastnou látku přiloženou k pokožce pomocí teplé vody. Pokud jste udělali nějaký make-up, je nutné ho vypláchnout, jinak se dostanou do pokožky, což později povede ke vzniku pupíků. Teď si jemně obličej jemně osušte.

Vidět víc: Diamantová obličej doma

Krok 3:

Nyní budete muset vyhřátou vodu nalít do jiného nádobí, jako je miska. Může být také použito předchozí zařízení, které bylo použito k varu vody.

Krok 4:

Pro zvýšení účinnosti parního obličeje můžete přidat do vody několik kapek oleje nebo bylinného roztoku.

Krok 5:

Nyní budete muset držet tvář nad vodou a dát si kolem krku ručník, aby pokryl celou oblast od tváře k misce. Pokud se budete cítit nepříjemně, zahřejte vodu o něco méně, protože budete muset zůstat v této pozici asi 10 minut. Zhluboka se nadechněte, zavřete oči a nechte magii nastat.

Vidět víc: Přírodní tipy na obličej

Krok 6:

Tento krok vyžaduje, abyste si na obličej oblékli hliněnou masku, která bude tvořit nečistoty z obličeje. Po uplynutí 15 minut použijte teplou vodu, abyste ji umyli.

Krok 7:

Tento krok je o uzavření pórů tak, aby se do pokožky nedostal žádný jiný znečišťující materiál. Po dokončení obličeje použijte toner podle svých požadavků.

Krok 8:

Teď budete muset použít vhodný hydratační přípravek. To vám udrží pokožku hydratovanou a bude vypadat zdravě. Použití zvlhčovače je nezbytné, protože proces svařování způsobuje vysušení pokožky. Můžete také použít olej změkčující obličej.

Vidět víc: Jak udělat tvář doma

Jaké jsou výhody parní obličeje?

Voda na páření je velmi užitečná pro odstraňování nečistot. Tento proces odstraní všechny mrtvé kožní buňky a omlazuje pokožku tvorbou nových buněk. Všechny druhy bakterií a nečistot mohou být odstraněny pomocí parního obličeje. Nicméně doporučujeme konzultovat s odborníkem na kůži předtím, než projde tímto procesem. Výhody parního obličeje jsou uvedeny níže.

  • Ohřívá povrch pokožky a je přijatelný pro provádění jakýchkoli ošetření.
  • Zlepšuje to oběh v obličeji.
  • Parní obličej povede k lepšímu pocení, který pomůže při eradikaci toxinů.
  • Je to výborná léčba pro lidi s problémy s přetíženými póry.
  • V neposlední řadě je to jeden z nejlepších způsobů, jak relaxovat tvář po náročném dni v práci.

Zdroj obrázku: Shutterstock

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

93 − = 84