Blog

Kde je uložen břišní tuk? Tuk, který máme, nebo tuková tkáň, je dvou typů tuku, který je viditelný a druh, který není. Viditelný tuk se běžně uchovává přímo pod kůží, v oblastech jako jsou boky, zadky, břicho a stehna. Toto je známé jako podkožní tuk. Tuk, který není viditelný, je uložen uvnitř, kolem důležitých orgánů, jako jsou plíce, srdce a játra, břicho, v oblasti žaludku, pánve a hrudníku. Toto je známé jako viscerální tuk. Většina žen je sama vědomá viditelného tuku, ale nebezpečný tuk je skrytý tuk, který nemůžete vidět - představuje zdravotní riziko.

tipy for belly fat

Jeden by měl co nejdříve snížit tuk, aby mu odolal jiným orgánům. Jedním z nejlepších způsobů, jak snížit břišní tuk, je cvičení a dodržování správné stravy. Jak snížit břišní tuk za 10 dní? Je možné snižovat břišní tuk za 10 dní? Je to možné a v tomto článku vám poskytneme dostatečné informace, abyste tuto rutinu provedli pro sebe.

Tuk z tukového tuku:

Viscerální tuk je nejběžnější typ tuku, který působí jako polštář pro životně důležité orgány. Tento typ tuku však není pasivní - vytváří škodlivé prostředí. Pokud máte příliš mnoho tuku, může to vést k rakovině tlustého střeva, vysokému krevnímu tlaku, srdečním onemocněním, cukrovce typu 2, rakovině prsu, demence a dalším typům rakoviny.

Vidět víc: Jak ztratit břišní tuk za 5 dní

Jak tělo vytváří viscerální tuk:

Během obezity může tělo často procházet místy k uložení tuku, a proto začne ukládat přebytečný tuk kolem životně důležitých orgánů, jako je srdce a játra. To vede k problémům, protože zvyšující se obezita vede k onemocnění jaterního tuku. Více tuku uložených v srdci způsobuje přetížení srdce a narušuje její funkce.

Jak zkontrolovat své riziko tuku:

Nejlepší způsob, jak zkontrolovat svůj viscerální tuk kolem břicha, je získání MRI nebo CT vyšetření, které vám přesně řeknou, kolik tuku břicha jste uložili. Existuje jednodušší způsob, jak zjistit zdravotní riziko způsobené tímto tukem - zkontrolujte obvod kolem pasu měřicí páskou, zatímco stojíte na rovném povrchu. Velikost pasu by měla být menší než 35 palců, aby byla mimo zdravotní riziko. To je přijatelné pro muže do 40 palců. Mít tělo hruškovitého tvaru je bezpečnější než jablko ve tvaru jednoho, aby se riziko zdravotního rizika snížilo. Více břišní tuk je indikátorem nebo nadměrným viscerálním tukem, který může vést k problémům s infarktem.

Zdravotní riziko:

To je důvod, proč snížení břišního tuku se stává tak důležitým. Bříšný tuk však vypadá také, když chcete nosit hezké saree nebo hezké šaty. Proto je rychlá cesta úbytek hmotnosti břišního tuku jedinou možností. Břišní tuk může mít spoustu vedlejších účinků na tělo a některé z nich jsou životní rizika. Jeden by měl co nejdříve snížit břišní tuk pomocí různých dietních programů a cvičení. Tento článek obsahuje seznam způsobů, jak je možné snížit během pouhých deseti dnů!

Vidět víc: Jak snížit žaludeční tuk břicha za jeden měsíc

9 nejlepších pravidel pro snížení břišního tuku za 10 dní:

Snižování břišního tuku během 10 dnů program je velmi efektivní a těžké sledovat také, ale můžete sire získat požadované výsledky. Níže uvádíme nejlepší tipy pro snížení břišního tuku za 10 dní. Tyto 9 tipů rozhodně vyřeší vaše puzzle Jak snížit břišní tuk za 10 dní.

Pravidlo první:

Chcete-li se stavět na břišním svalu a současně spalovat tuky, musíte dělat cvičení na celé tělo. Tři dny výcviku na okruhu jsou nutností, která zahrnuje výprask, posílení výtahu, vytahování vzhůru se zvětšujícími se obvody. Skákání lana také pomáhá. Ujistěte se, že vypálíte 600 až 700 kalorií na cvičení. Spolu s tím je zapotřebí také nějaký druh výcvikového programu potu, který umožní jednotlivci zbavit se tuků tuku. Je to jeden z nejlepších způsobů, jak ztratit tuk v tak malém časovém období. Dělat cvičení ke snížení břišního tuku za 10 dní je docela efektivní.

Druhé pravidlo:

Břišní svaly vyžadují přísné cvičení nejméně 3krát týdně. Integrujte drtí a zvedání nohou do sady 20 opakování ve 3 nebo více obvodech. Prkna také pomáhají. Můžete je provádět tak, že držte tělo v poloze posunu nahoru a držte ho tam na loktech po dobu asi minuty nebo pět k šesti sadám.

Pravidlo třetí:

Dieta hraje velmi důležitou roli při skladování břišního tuku. Jídlo by se mělo skládat z ovoce, zeleniny, bílkovin jako jsou ryby a kuřecí maso a mléčné výrobky s nízkým obsahem tuku. Dieta je také velmi užitečné tip pro snížení břišního tuku za 10 dní.

Čtvrté pravidlo:

Zadržování vody způsobuje nadýmání, které se přidává k pasu. Snižte příjem soli a vyvarujte se zpracovávaných potravin, které mají skrytou sůl a kalorie.

Vidět víc: Jak snížit břišní tuk za 7 dní

Pravidlo pět:

Úzkost a stres vede tělo k ukládání více břicha. Vyhněte se stresu a dobře se usaďte. Existuje několik dalších způsobů, jak ztratit břišní tuk, a jsou diskutovány níže.

Pravidlo šestá:

S více vařené a surové zeleniny pomáhá snižovat břišní tuk. Pokud jste kuře jako forma bílkovin, pak máte polévku z kuřecího masa, protože masivní maso zůstane v žaludku delší dobu a nebude vám to dobré, když plánujete zhubnout. S více vařenými látkami se vždy ukázalo být efektivní pro snížení hmotnosti, a to lze říci, že je jedním z nejlepších způsobů, jak snížit tento břišní tuk. Jak ztratit břišní tuk za 10 dní prostřednictvím zeleniny? Zde je proces, mít některé vařené vegetariáni, které vám poskytne dobrotu zeleniny a také pomůže při hubnutí.

Pravidlo sedm:

Pouze práce nebude užitečné. Rovněž je nutná správná strava. Pokud jste závislí na mléce, není s tím nic špatného. Spíše je to dobré pro vás, pokud nejste jíst více než požadované množství. S mlékem s nízkým obsahem tuku nedovedete tuk spálit, ale umožní vám udržet zdravou a nízkotučnou a nízkokalorickou stravu a poskytnout tělu správné množství vitamínů a minerálů. Ovocná šťáva na prázdném žaludku také pomáhá při ztrátě břišního tuku.

Pravidlo osm:

Zelené fazole jsou skvělý způsob, jak vyplnit žaludek, když máte hlad a na tukovou stravu. Spolu s tím míchaná vejce nebo nějaká nízkotučná umělá slanina mohou být vhodná pro chutné malé občerstvení. To je spotřebováno pro mnoho lidí během tuku-řezací strava a spolu s tím, že správné školení je nutné ztratit tělesný tuk. Pokud máte vědět, jak ztratit břišní tuk za 10 dní, pak by toto pravidlo mohlo být ideální pro vás. To může být efektivní snídaně a bude vhodné pro muže i ženy téměř všech věkových kategorií. Spolu se správnou cvičení, některé ovoce jsou také vloženy do vašeho dietního plánu.

Pravidlo devět:

Potraviny, které mají nízkou výživovou hodnotu, by se měly v současné době vyhnout. Když chcete ztratit tuku za 10 dní, rozhodně byste neměli naplňovat žaludek s potravinami, které vám neposlouží efektivně. Pro dokonalou snídani máte něco jako celá vejce, chléb atd. Kombinace těchto dvou s některými druhy ovoce nebo ovocné šťávy pomůže snížit tento tuk z břicha. Pokud chcete vědět, jak ztratit tuk za 10 dní, pak je to pro vás to pravé.

Tato pravidla, pokud budou následovat pomůže při ztrátě celého břišního tuku za pouhých deset dní, takže se můžete vejít do party oblečení dle vašeho výběru! Snižování břišního tuku během pouhých 10 dní zní skvěle a je možné, že se budete řídit tipy a triky (pravidla) a dietní rutinou popsanou v tomto článku. V tomto článku jste poskytli některé potraviny, které by měly být spotřebovány během tohoto konkrétního plánu na snížení ztrát tuku. Měli byste to sledovat v knize.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 2