Blog

Výběr účesu, který sedí naprosto správně s tvým tvarem tváře nebo rysy, může být trochu složitý. Nicméně existuje několik technik, které byste měli mít na paměti při výběru účesu. Tento článek se zaměří především na 5 jednoduchých technik, které můžete použít pro výběr správného účesu pro tvar tváře.

Jak si vybrat správný účes:

Podívejme se na všechny různé účesy, které jsou zde zmíněny a vyberte si vhodný jeden.

1. Tvar tváře:

Tvar tváře má nejdůležitější roli, pokud jde o výběr správného účesu.

Vybrat hairstyles in 5 steps

a) Pokud máte podlouhlý tvar obličeje, měli byste vyzkoušet střední délky účesů. Vyhněte se narovnaným nebo dlouhým účesům, protože tyto tváře budou vypadat ještě vertikálněji. Pokud si však zvolíte dlouhý účes, udělejte to trochu kudrnaté nebo vlnité účesy.

b) Pokud máte kulatý nebo squarish tvar obličeje, pak můžete jít na rány a elegantní účesy. Narovnání účesů skutečně vypadá dobře na vás. Vyhněte se chlupatým účesům, protože tyto tváře budou vypadat širší a větší. Dokonce i když si zvolíte zvlněný nebo kudrnatý účes, ujistěte se, že máte vlasy alespoň na délce ramen nebo déle.

c) Pokud máte malou tvář nebo tvář ve tvaru srdce, můžete jít na elegantní účesy. Vyzkoušejte nějaké promyšlené rany, protože tyto budou vypadat širší.

Vidět víc: Jednoduché účesy pro Sarees

2. Plocha čela:

Vybrat the Right Hairstyle In 5 Easy Steps 2

To je další důležitá věc, kterou byste měli pamatovat, pokud jde o výběr správného účesu. Pokud máte širší čelo, je nejlepší jít na některé boční nebo přední nárazy. Tlukot se do určité míry skrývá šíře čela a zesílí tvář. Pokud máte menší čelo, vyvarujte se předních nárazů. Side bangs vám však mohou dát více stylu.

3. Tloušťka vlasů:

Vybrat the Right Hairstyle In 5 Easy Steps 3

Při výběru účesu bychom si měli vždy pamatovat, že ne všechny účesy nám mohou vyhovovat. Následující celebrity účes nemusí vždy sedět správně pro každého. Pokud máte tenké vlasy, boční nárazy vám mohou pomoci pokrýt tenký dojem. Podobně, pokud máte v oblasti koruny slabost, vyhýbejte se rozdělování za každou cenu.

Vidět víc: Jižní indické účesy pro příjem

4. Šířka čelisti:

Vybrat the Right Hairstyle In 5 Easy Stepss 4

Máte-li širokou čelist, mohou být postranní rány po stranách užitečné pro minimalizaci vzhledu. Stejně tak, pokud máte menší čelo čelisti, můžete to zlepšit. V tomto případě byste měli jít na účesy sestávající z třesků, které jsou chytré a krátké, pokud možno do délky uší.

5. Vylepšení vlasů s barvou vlasů a gong podle osobnosti:

Vybrat the Right Hairstyle In 5 Easy Stepss 5

Někteří z nás si stále uvědomují určité rysy obličeje. Například pokud máte malé oči, možná budete chtít přesměrovat pozornost na jejich vlasy. Ať už z nějakého důvodu, jestli vy

chcete, aby váš účes byl výraznější, můžete zkusit barvení vlasů.

Mohou existovat různé formy zbarvení vlasů. Mohlo by to být úplné zbarvení vlasů nebo zbarvení vlasů. Měli byste se poradit s tvým stylistou o tom, jakou barvu vlasů se vám bude hodit.

Dalším důležitým bodem, který si musíte pamatovat, který výběr účesu je, že účes by měl odpovídat své osobnosti. Pokud máte takovou chlapeckou osobnost, můžete jít za bob účesy. Chcete-li vypadat elegantně ve večírku, možná budete chtít sportovat sýrem nebo chignonem. Podobně, pokud jste student, měli byste si vybrat účes, který je jemný a jde s vaší osobností. Doporučujeme, abyste si vybrali účes, díky němuž se budete cítit více sebejistě a ne naopak.

Vidět víc: Svatební účesy pro krátké vlasy

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =