Blog

"Necítím pro tebe ani tě nemám rád, jako kdyby to bylo," řekla. Ta jedna linka vás minulou noc rozbila a když se přilepila do postele těsně vedle ní, cítila jsi, že bolest, která pomalu vidí, jak se vaše manželství rozpadá do zapomnění. Avšak jak každý tmavý mrak má stříbrnou podšívku, dělá také noc hrůz na jasné ráno. Zde je několik tipů, jak učinit vaši manželku lásku a respekt k vám, infact více než dříve. Proto prosím, přečtěte si, jak se má vaše žena znovu milovat?

Jak To Get Your Wife to Love You Again

Co jí motivuje říci tak?

V této chvíli by to mohlo být tolik věcí, které se jí v hlavě objevují, a proto nepředpokládej. Neudělala byste, že by ji "milovala" lépe, tím, že by ji utěšovala váš smutný život. Už se o to netrápí, protože jasně uvedla, že láska je "pryč". Tak proč myslíš, že to říká??

  • Byl jste ignorovat její stížnosti nebo návrhy v minulosti?
  • Ovládli jste své vize nad jejími, zatímco plánujete společně lepší budoucnost?
  • Očekávali jste, že se změní PRO Vámi?
  • Dovolil jste jí, aby vyjádřila, co chtěla říci nebo cítit?
  • Říkala jste něco nebo něco, nebo neříkala nebo neudělala něco, co to způsobilo?
  • Byl jste pro ni citově dostupný, když potřebovala nejvíce svého muže?
  • Pršelo byste na její průvod, emočně ji vyčerpávaly a zmírňovaly ji?
  • Neviděla jsi, že je dlouhá doba nešťastná, i když sex je dobrý?
  • Byly tam rodinné závazky, které jste ji donutili, do které nebyla připravená?
  • Podvedl jsi ji a byl jsi chycen?

Vidět víc:  Jak podvádět manželku

Neexistuje žádný kouř bez ohně a musí existovat něco (ať už výše nebo více otázek), co se stalo, což už tolik let přimělo, aby to říkala vám. Možná, že teď musíte posunout pozornost z problémů, sedět a mluvit s ní a pochopit, proč chce, aby toto manželství skončilo.

Nesvědčejte, že je špatná:

Při tom by se vaše žena chtěla dále vzdálit, protože již bez tebe začala uvažovat o lepším životě. Ano, chápeme, jak jste zraněni, zlobili a rozhněvali se, když jste řekla: "Je konec" a všechny sliby a prosí, které jste včera večer udělali, nefungovaly. Takže teď ustupte a počkejte, až se prach usadí. Potřebuje její prostor, aby se ještě více rozjímala, stejně jako vy. Když uvidíte světlo dne, nepomůže, ona potřebuje její čas a ona od vás potřebuje ne, kde je blízko. Respektujte to!!

Vidět víc:  Jak získat Ur Ex manželku zpět

Nezáleží na tom, jak moc se omluvíte nebo že slibujete lepší budoucnost v budoucnu, nebude to v tuto chvíli fungovat. Musíte se dostat do bot a pochopit její pohled. Práce na falešných slibech, možná, kdybyste jí každé léto slibovali výlet rodičům a zapomněli, rezervovat jeden pro příští měsíc. Možná nebude souhlasit okamžitě, ale přesčasová bude.

Oprava problému nevyřeší vše:

Potřebuje začít se zamilovat do vás, muže, kterého si vzala. Neočekávejte, že se sladí, pokud nebude milovat víc. Je hodně, co musí být opraveno a pokud mluví nepomůže, promluvte si s certifikovaným manželským poradcem, naposledy.

Doufáme, že pro vás oba budou pracovat!!

Vidět víc:  Důvody k opuštění manželky

Obrázky Zdroj: Závěrka

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =