Blog

Akné je trvalý problém, kterým čelí většinou lidé ve věku 15-21 let, po níž pomalu ustupuje. Ale u některých lidí je tento problém neustálou starostí, protože trvá déle, než je potřeba, a objevuje se v masivních množstvích, které nelze odstranit tak snadno. Existují však některé velmi dobře známé domácí prostředky na akné, ať už lehké nebo těžké. Tyto domácí prostředky byly předány z generace na generaci a je dobře známo, že vám pomůže zbavit se tohoto zbytečného podráždění. Mnohokrát lidé zjistí, že je obtížné jít ven na veřejnosti kvůli akné, které přetrvává i po neustálé léčbě. Vzhledem k níže uvedeným je několik tipů, jak používat sódu na pečení jako domácí prostředek, jak se zbavit akné efektivně

pečení soda for acne

Jak používat Soda na pečení pro akné:

Zde jsou metody a použití sódy na pečení pro akné jizvy následovně.

PH Vyrovnání:

Soda na pečení je skvělý prostředek pro vyvažování PH, který je hlavní příčinou akné. Funguje jako kyselina i základna, která je ideální pro vyvážení hladin PH na pokožce. Nerovnoměrné úrovně PH jsou hlavním problémem akné, který lze snadno upravit pomocí sódy na pečení. Přímé použití sódy na vaši pokožku je docela bezpečné, ale použijte vodu jako ředící prostředek, který udržuje pokožku čistou a zdravou.

Vidět víc: Apple jablečný ocot pro akné jizvy

Soda maska ​​na pečení:

Soda maska ​​je nejlepší způsob, jak léčit akné na pokožce pomocí sódy na pečení. Chcete-li udělat masku na pečení, stačí jen pečení sody a vody. Nejprve budete potřebovat dobré množství sódy na pečení, které je třeba namíchat v téměř stejném množství vody, aby byla směs tlustá. Aplikujte tuto směs na tvář a počkejte 20 minut. Poté směs promyjte čistou vodou a osušte tvář. Zopakujte tento proces dvakrát týdně, abyste dosáhli nejlepších výsledků. Je to nejlepší maska ​​pro použití sódy na pečení akné.

acne345

Soda v pečení:

Pokud vaše utrpení s oběma pupeny na vašem těle, které mohou zahrnovat vyrážku nebo nepřirozený růst pak dělat pečení soda lázně pro sebe je nejlepší volbou. Smíchejte několik lžiček sody s vodou a osušte roztok. Pokuste se vyhnout používání mýdla během těchto návštěv, abyste dosáhli nejlepších výsledků. Soda vaření pomůže vyřešit jakoukoli chemickou nerovnováhu na pokožce a musí být provedena nejméně dvakrát týdně, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků. Měli byste se vyhnout mydlům, protože při aplikaci mohou reagovat s pečící sódy.

Vidět víc: Jak používat vitamín E olej pro akné

Buď opatrný:

Soda z pečení může způsobit, že vaše oči nebo kůže někdy hoří, takže buďte opatrní, vždy před použitím vyzkoušejte roztok na ruce, abyste mohli být vždy opatrní. Soda na pečení nemá žádné trvalé nebo trvalé účinky na vaše tělo, abyste je mohli používat s trochu méně starostí. Snažte se udržet vaše oči uzavřené vždy, aby sóda na pečení nevstupuje, což způsobuje hoření a podráždění, což je nežádoucí faktor, když se snažíte zbavit akné.

Testování:

Testování je zásadní nutností při použití sody, protože někteří lidé mají citlivé kůže, které reagují s pečící sódy, když se používají na kůži. Vždy je nutné zkontrolovat malé množství sódy na vaší pokožce, nejlépe ruku před použitím celého roztoku, abyste zjistili, zda je vaše pokožka kompatibilní s sóda na pečení nebo ne. Pokud vaše kůže není kompatibilní a sóda pečení způsobuje pocit pálení, pak nemáte jinou možnost, že navštívíte dermatologa za pomoc s akné. Je vždy lepší být v bezpečí, než litovat, když se zabýváte záležitostmi vaší pokožky.

Vidět víc: Výhody čajového oleje pro akné

Obrázky Zdroj: Závěrka

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − 15 =