Blog

Nehty jsou velmi významným faktorem našeho těla a pomáhají přidávat do sofistikovanosti a krásy, které tělo nabízí. Bez našich hřebíků by naše ruce vypadaly holé a prázdné. Používají se pro různé práce, které by bez nich nebyly možné. Nehty rostou přirozeně a musí být upraveny tak, aby vypadaly krásně. Někdy lidé čelí určitým problémům, které souvisejí s jejich nehty, od pomalého růstu až po žloutnutí, které lze snadno řešit pomocí jednoduchých domácích prostředků, které pracují rychle a efektivně. Níže je podrobný popis, jak používat olivový olej účinně pro zlepšení vašich nehtů.

Olivový oil for nails

Olivový olej je velmi přirozený a oxidační prostředek, který je dokonalým prostředkem pro odstranění všech problémů s nehty, kterým čelíte:-

Vyhřívaný olivový olej:

 • Nalijte trochu olivového oleje do misky a ohřejte ji v mikrovlnné troubě, dokud je olivový olej pěkný a horký.
 • Poté ponořte prsty do olivového oleje a nechte je tam 15-20 minut.
 • Udělejte to alespoň třikrát týdně, aby vaše nehty zdravé.

Vyhřívaný olivový olej zajišťuje dostatečné zvlhčení potřebné pro vaše nehty. Vyhřívaný olivový olej je skvělým oxidačním činidlem, které pomáhá zvlhčit vaše kutikuly kolem vašich nehtů, čímž stimuluje hydrataci a také stimuluje růst vašich nehtů. Pokud to uděláte správně, pokožka kolem nehtů spolu s hřebíky bude v průběhu času v fantastickém stavu.

Vidět víc: Olivový olej pro psoriázu

Masáž:

 • Masáž je další účinný způsob, jak udržet vaše nehty zdravé.
 • Masírujte olivový olej do svých kůžiček a nehty denně, abyste uzamkli vlhkost.
 • Udělejte to v noci a nechte ji přes noc. Nechte ho masírovat v žádném okamžiku, kdyze nic neuděláte.

Neustálá masáž vám pomůže získat více zvlhčených nehtů ve srovnání s tím, co jste měli předtím. Masáž olivového oleje je snadný proces a může být dokončen rychle. Masírování nehtů olivovým olejem je skvělý způsob, jak ručně rozlévat olej po celé kůži a špičkami prstů, což vám umožní dostat olej do všech koutů a záhybů prstů.

Buffer:

 • Chcete-li aplikovat nový lesk na nehty prstů, nanášejte olivový olej přímo na nehty a pak vyčistěte a potom použijte čistou látku jako nárazník. To vám poskytne nový lesk vašim nehtům, jaké jste dosud neviděli.
 • Také můžete použít suchou houbu, která pomalu pohladí pokožku, aby nedocházelo ke vzniku kožních lézí. Čím jemnější, tím čistší a zdravější budou vaše nehty.

Buffering je dokonalý způsob, jak se připravit na jakoukoli událost, kde chcete blikat čistě a pečlivě ošetřená nehty. To vyžaduje velmi málo času na dokončení a je jedním z nejjednodušších domácí olivový olej opravné prostředky pro vaše nehty.

Vidět víc: Kokosový olej proti olivovému oleji pro kůži

Zakrýt:

Přidání nového lesku,

 • Zvyšte hydrataci vašich nehtů a prstů namočte špičku prstů v teplém olivovém oleji po dobu 15 až 20 minut a pak ruce přirozeně osušte bez stírání.
 • Pak položte ruce na ruce a nechte ji přes noc.
 • Udělejte to alespoň dvakrát týdně, abyste získali nádherné výsledky.

Vždy používejte čisté rukavice a umyjte si rukavice, které jste použili ráno, aby se neztratily zbytky olivového oleje, když je třeba znovu použít rukavice. Rukavice jsou určeny k zachycení olivového oleje tak, aby prsty zůstaly vlhké v průběhu času. Je to skvělý prostředek ke stimulaci růstu nehtů, pokud máte tento specifický problém.

Použijte neabsorbující rukavice, pokud je to možné, aby se během noci opustilo ruce velmi málo olivového oleje.

Vidět víc:  Ricinový olej pro zácpu

Oleje jako je čajovníkový olej a olivový olej jsou známy pro posilování nehtů. Olivový olej na nehty je také dobrý způsob, jak udržet necht špička zdravou. Může se rychle vstřebat do pokožky a vyřešit křehké nehty. Pomáhají také obnovit vlhkost a efektivně ji zabalit do nehtů. Zkuste to dnes a vidět nejlepší výsledky za měsíc.

Zdroj obrázku: 1

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1