Blog

Multani mitti má nádhernou exfoliační vlastnosti, která pomáhá při snižování kožních poruch, jako je pigmentace a také pod očima tmavé kruhy. Jeho protipožární vlastnosti udržují produkci melaninu pod kontrolou, což také pomáhá při odstraňování tmavé kůže kolem očí.

Jak vyrobit a používat Multani Mitti pro tmavé kruhy:

Zde jsou některé z nejlepších obličejových obalů, které lze použít k ošetření tmavých kruhů pod očima. Níže je několik postupných kroků popisujících použití Multani mitti pro tmavé kruhy:

1. Multani Mitti s mandlovou pastou:

Multani Mitti with Almond Paste

Jak udělat:

Vezměte asi 7 až 8 čísel mandlí a namočte ji přes noc. Rozemlete se, aby se vytvořila mandlová pasta a poté můžete přidat k ní stejné množství mulani mitti. Dobře promíchejte a nyní balení je připraveno pro aplikaci.

Jak používat:

Pomocí těchto prstů můžete tyto věci aplikovat kolem očí. A toto balení můžete také dát do očních víček. Nechte ho 15 minut vysušit a poté jej úplně umyjte teplou vodou. Každý den před spaním si zvykněte používat tuto směs Multani mitti pro tmavé kruhy asi 15 minut kolem očí, abyste se zbavili tmavých kruhů a také zesvětlila barvu pleti.

2. Multanimitti s jogurtem:

Multanimitti with Yoghurt

Jak udělat:

Ve skleněné misce vezměte stejné množství jak jogurtu, tak multani mitti. A dobře promíchejte, abyste vytvořili pastu.

Jak používat:

Zde můžete použít kartáč pro aplikaci obalu kolem očí. A pak můžete jemně tahat, abyste uvolnili pokožku u vašich očí. Nechte sedět po dobu asi 20 minut a poté, co se vyschne, můžete ji umýt. Tento balíček používejte pravidelně v alternativních dnech. Můžete vidět výsledek osvobození tmavých kruhů během dvou týdnů.

Vidět víc: Multani Mitti pro mastnou pleť

3. Multani Mitti s bramborovou šťávou:

Multani Mitti with Potato Juice

Jak udělat:

Vezměte bramborový džus z drcených nebo strouhaných brambor. Dobře promíchejte s Multani mitti a vytvořte hladkou pastu.

Jak používat:

Pokud máte smíšený bramborový džus s mulani mitti, pak můžete tento balíček vyschnout kolem oblastí pod očima. Nebo pokud máte brambory velkokapacitní, abyste vytvořili pastu a smíchali s mulani mitti, pak tato směs může být použita jako křovina k masáži s jemnými tahy kolem očí. Obě cesty fungují dobře. Bramborový džus je velmi účinný při vytvrzování tmavých kruhů. Proto, spolu s mulani mitti nebo volal jako fullers země, může být vynikající způsob léčby vyléčit a zbavit se tmavých kruhů pod očima. Aplikujte je pravidelně každý den.

4. Multani mitti s okurkovou šťávou:

Multani mitti with Cucumber Juice

Jak udělat:

Můžete brousit okurku v Blenderu a extrahovat okurkovou šťávu. Smíchejte požadované množství šťávy s práškem multani mitti a vytvořte hladkou pastu.

Jak používat:

Po důkladném čištění obličeje můžete použít tento obal na tmavé kruhy. Pokud je to nutné, můžete také poskytnout jemné tahy po dobu asi 15 minut a pak umyjte obličej teplou vodou. Příjemná kvalita v okurkové šťávě pomáhá snížit tmavé kruhy a zesvětlit kůži kolem. Multani mitti balení pro tmavé kruhy také vitalizují pokožku. Je lépe používat tento balíček před spaním každý den.

Vidět víc: Jak používat Rosewater pro tmavé kruhy

5. Multani Mitti s citrónovou šťávou:

Multani Mitti with Lemon Juice

Jak udělat:

Vezměte dvě čajové lžičky plné citronové šťávy a promíchejte s práškem mulani mitti. Smíchejte přísady a vytvořte hladkou pastu obličeje.

Jak používat:

Čistěte obličej teplou vodou. Použijte toto balení kartáčem po celé oblasti tmavého kruhu. Nechte ho asi 20 minut vysušit a poté důkladně omyjte. Citronová šťáva je vynikající pro zesvětlení pokožky, protože má bělící vlastnosti. Obsahuje také vysoký obsah vitamínu C, který velmi brzy pomůže zbavit se temných kruhů. Spolu s tím antioxidační vlastnosti multiani mitti působí velmi dobře při léčbě tmavých kruhů pod očima.

Multani mitti mohou být snadno použity v jakémkoliv domácím balení obličeje pro různé účely. Dokonce i pro tmavé kroužky se toto může v podstatě použít díky vysokému obsahu antioxidantů. Zároveň uvolňuje kůži z oleje a odstraňuje i všechny mrtvé kožní buňky. S pečlivě vybíranými přísadami, balení mulani mitti tvoří nejlepší způsob vyblednutí tmavých kruhů.

Vidět víc: Face Pack pro tmavé kruhy

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 + = 80