Blog

Mulani prášek můžete použít mnoha způsoby. Můžete kombinovat několik snadno dostupných ingrediencí, jako je koření prášek, listová pasta a také buničiny zralých plodů, které vám dávají lepší pleť a zářící obličej.

multani mitti face pack for glowing skin

Jak používat Multani Mitti Face Pack pro zářící kůži:

Níže jsou 5 různé kombinace těchto složek, které lze smíchat s mulani mitti, aby vám poskytly žhavou pokožku. Množství lze zvýšit nebo snížit, přičemž se udržuje poměr použitých složek.

1. Smíchaný s jojobovým olejem, bambuckým máslem a máslovým mlékem:

Bamové máslo je velmi známá složka, která vám dává pružnost. To také zvlhčuje a je vám dobré v mnoha směrech. Nebudete mít tohle snadno v obchodech. Nicméně, pokud chcete vytvořit směs s mulani práškem, budete muset použít v případě, že nechcete, aby byly extrémně vylupované buňky. Pokud půjdete na své místní trhy, možná to nenajdete. Najdete ji však z renomovaných drogérií. Můžete si je koupit a uchovat v vzduchotěsné nádobě.

 • Můžete je použít 1 polévku na 4 kapky jojobového oleje a dostatek másla do 4 polévkových lžiček jílového prášku a poté promíchat.
 • Získáte středně silnou pastu, která nekvapká. Pokud klesne, pak je obtížné ho udržet po dobu 15 až 20 minut.
 • Pokud se cítí popraskané, použijte bavlněný míč ponořený do mírně studené vody a pak nabobtněte.
 • To způsobí, že směs bude mokrá a budete ji moci udržet dalších 10 minut.

Potom ji můžete vypláchnout čistou vodou a aplikovat libovolný toner a zvlhčovač. To je dobrá směs, která odstraňuje všechny formy mrtvých buněk a také hluboké čistky. Také působí jako lázeňská léčba, protože jíl a jojobový olej působí jako revitalizační činidla. Tyto povrchy zklidňují, zpevňují, zpevňují ji tak, aby vypadaly mladší a je také užitečné zvlhčit povrch. Lidé, kteří mají mastný tón, se mohou vyhnout použití nějakého zvlhčovače po použití. Jedná se o nejlepší domácí dámský mulanátový obličej pro zářící kůži.

2. Směs s Besanem, kuřecím práškem a zralým banánem:

Můžete smíchat 4 polévkové lžíce fullerova prášku na 2 polévkové lžíce besanu, poloviční lžičku prášku z hřebíčku a půl šálku buničiny ze zralého banánu. To má několik výhod. Banán pomáhá revitalizovat a poskytnout vám velmi uklidňující, hluboké čištění, proti stárnutí a také lázeňskou léčbu. To lze provést s tím banánem, který nemůžete jíst, protože jsou příliš zralé. Nicméně nepoužívejte stale banány z lednice nebo ty, které byly houby infikovány. Besan jako hluboký čistící prostředek a čistí váš povrch a póry.

Tím se zbavíte přebytečného oleje, ukládáte mrtvé buňky a špínu. Prášek z hřebíčku se dá snadno vyrobit suchým pražením a následným mletím v hrnci s plochým dnem. Můžete je brousit, vyrobit prášek a uložit do vzduchotěsné nádoby. Pak můžete odnést malé části a pak je použít do svých směsí. To je velmi užitečné v boji proti jakékoliv bakteriální infekci. Také do jisté míry zapaluje vyrážky. Tuto masku můžete nosit po dobu 20 minut a poté ji umyt. Použijte toner a také antibakteriální krém.

Vidět víc: Med pro zářící kůži

3. Smíchaný s medem, jablečnou pastou a máslovým mlékem:

Med je hluboce čistící prostředek a také má antibakteriální vlastnosti. Můžete přidat 2 polévkové lžíce medu na 4 polévkové lžíce fullerova prášku a přidat 4 lžíce nadbytečné zralé jablečné pasty s vnější vrstvou oloupanou, aby získala zralou část. Potom můžete přidat dostatečné množství másla mléka nebo mála a pak promíchat. To vše pomůže oživit a vyčistit povrch. Je to jako omlazující účinek a vaše stárnoucí buňky také získají podporu živin. Můžete také přidat další přírodní ingredience k tomuto jako řešit konkrétní problémy, jako je můžete přidat neem nebo máta pro větší efektivitu, ale použití těch v přírodní formě pasty z listů bude prospěšné.

Uchovávejte to asi 15 minut a můžete si pro tebe užít studené vaky. Poté jej můžete vypláchnout čistou vodou a tónováním a následně s nějakým krémem. Můžete také místo pravidelných krémů masírovat jojobovým olejem o 3 až 5 kapek. Jedná se o nejlepší pleťové oblečení s více než dvěma dny pro zářící kůži.

Vidět víc: Homemade Ubtan For Glowing Skin

4. Smíšené s kuremkou, celozrnnou moukou a vařeným ovsem:

 • Můžete smíchat 4 lžíce prášku mitti na 2 polévkové lžíce celé pšenice, přidávejte kašovitý namočený a vařený ovos asi 1 šálek na to po napnutí nadbytečné vody a přidáme 1 lžičku kurkuma na to.
 • To by mělo mít dostatečnou konzistenci k sedění, nebo můžete použít nějakou vodu nebo podmáslí stejně jako tuto směs.
 • Turmeric lze snadno smísit s celozrnnou pšeničnou pastou, kterou může použít každý.

To je známo, že hluboce čistí a také revitalizuje. Je také známo, jak se zbavit skvrn. Vařený oves používaný těmi, kteří trpí stárnoucími vrstvami pokožky nebo mají nadměrný suchý povrch. Proto máte-li podobné problémy, můžete tuto směs snadno použít. Můžete jej nosit po dobu asi 15 minut a pak je vyprať.

5. Smíšené s avokádem, citrónovou šťávou a mlékem:

Pokud chcete něco, co uklidní váš popraskaný povrch, měli byste to použít. To je velmi výhodné. Avokádo by mělo být zralé a z chladničky můžete využít zralé extra.

 • Nepoužívejte stavě. Můžete si vzít tuňku asi 4 polévková lžíce a poté přidat 4 prášky plné lžíce.
 • Použijte 2 lžičky citronové šťávy, která nejen čistí, ale také pomáhá zlepšit tón.
 • K tomu můžete míchat dostatek mléka, aby byla pasta mírně konzistentní.
 • Použijte jej asi 20 minut a poté jej vypněte.
 • Jedná se o jeden z nejlepších mulani mitti obličejových obalů pro zářící pleť.

Vidět víc: Jak získat Fair Skin z tmavé kůže

Zdroj obrázku: Shutter stock

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

39 + = 43